Jump to content

Moto Zajednica

Dodatna oprema za V-Strom

Recommended Posts

  • Integrisan, 8120 postova

Dark, ovaj tire watch, je l' to isto sa motorraida ili si negde drugde nasao?

 

 

 

http://www.vancosport.com/_wsn/page22.html

 

Au kume :D pa ovo je 280eur + postarina... Meni delovalo kao super gedzet za onako 30-40eur :D :D. Cesto vozim zenu, pa stalno zaboravim da li sam napumapo/ispustio zadnju, pa bi bilo korisno... OVako, ima sada slatko da idem na pumpu svaki put  :D :D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...a osim toga da biH se postavio senzor u točku treba demontirati gume i sve ugraditi...pa posle nekog vremena kad se potroše baterije opet demontirati gumu... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Inace kad je oprema u pitanju, evo i nekih modifikacija. Ljudi svasta rade od V-stroma... Koliko ljudi-toliko cudi :D

 

  :o  :o  :o

 

Ja sam hteo da ti kazem da si ti preterao i razmisljao sam kako da iznesem svoje misljenje a da se ne naljutis ali ovo je strasno!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Hahaha....Pa ja mnoge stvari ne bih radio na nacin na koji rade Ameri.Ovo su samo neke ideje...Ovo je takva tema gde se mogu nabaciti svakakve ideje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

...a osim toga da biH se postavio senzor u točku treba demontirati gume i sve ugraditi...pa posle nekog vremena kad se potroše baterije opet demontirati gumu... :D

 

Mislim da je ok uredjaj za onog ko ima parice.Tacno je to za demontazu ali meni to radi serviser za sitne pare.Mene samo smara nabavka ovakve robe.Tesko je nabaviti.Npr.ovih dana se smaram sa Prooilerom i pokusavam da iskalkulisem cenu carine i bankarskih usluga..Ali cu ga kupiti.Tu nema greske ;D Ovo za gume mi ipak nije toliko nuzno.Imam elektricni kompresor za pumpanje i imam onaj 12V steker na motoru.Pa kad osetim da ljulja ja cu da dopumpam. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Namestio sam gume pre nekih 7000km i jos uvek nisam imao potrebu da ih dopumpavam... Cak i kad je kum hteo da kupi merac pritiska, pitao sam ga kad ce on to toliko da kontrolise. A i svaka pumpa ima merac pritiska, pa kad se svrati na kafu, taman da se izmeri. Jedino da neko putuje nekim offroad-om pa bi mozda to imalo smisla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Ovo za gume mi ipak nije toliko nuzno.Imam elektricni kompresor za pumpanje i imam onaj 12V steker na motoru.Pa kad osetim da ljulja ja cu da dopumpam. ;)

 

Imam i ja taj elektricni kompresor i 12v uticnicu, ali je neverovatno koliko mu je manometar neprecizan (i do 10%). Mozda je u pitanju samo moj model, ali sam se kao i trudio da kupim neki kvalitetniji.

 

Ove pumpalice ;) vazuduha na EKO pumpama su zakon (digitalne)...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Namestio sam gume pre nekih 7000km i jos uvek nisam imao potrebu da ih dopumpavam... Cak i kad je kum hteo da kupi merac pritiska, pitao sam ga kad ce on to toliko da kontrolise. A i svaka pumpa ima merac pritiska, pa kad se svrati na kafu, taman da se izmeri. Jedino da neko putuje nekim offroad-om pa bi mozda to imalo smisla.

Slazem se.Naveo sam ga cisto kao predlog....Ima ljudi koji su stavili na V-Strom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Obzirom da sam Stroma parkirao u garazu vec 2 nedelje,resih malko neke sitnice da doteram.Ovo nije dodatna oprema ali mislim da ideja nije losa.Zapravo je u pitanju ukrasni deo ABS plastike,koji se nalazi na zadnjem loncu auspuha.Do 2009 godine je on u silver,prohrom boji.OD 2009 godine taj deo je crn.Mislim da je lepsa varijanta.Ceo postupak je zapravo jednostavan:

Oshmirgla se deo.Debeo je sloj pa je to malo nezgodno.Bitno je koliko-toliko smirglom odraditi posao.Postoji bojazan da farba nece drzati na toj podlozi ali mislim da ce biti OK.Najsigurnije je to odraditi procesom koji se zove "peskiranje".

Ova farba nije obicna tj. takva je da izgleda kao da u sebi ima peska(mozda i ima :D).Kada se nanese na podlogu jako fino izgleda tj. nije glatka.Obzirom da sam se pitao da li ce ovaj ukrasni silver deo biti u tonu sa donjim delom auspuha,ja sam i donji ukrasni deo odneo na farbanje kako bi bili u istom tonu.Evo rezultata:

Ps.garaza nije moja tako da ne odgovaram za enterijer ;D

post-3824-12879055323205_thumb.jpg

post-3824-12879055324169_thumb.jpg

post-3824-12879055334171_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

super izgleda meni je motor mat crni razmisljao sam i ja to da uradim. koju si boju koristio obicnu auto boju ili nesto drugo?

Uh,sad to ne znam. :( Ali sutra idem do komsije Borisa,koji mi je ovo odradio pa cu ti tacno navesti ton boje i sve podatke sa kutije.U stvari,slikacu kutiju farbe pa ce tu najbolje da se vidi.Mislim da ima to kod nas da se kupi. :)

PS.

Dodah i trecu slikicu gore. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

super izgleda meni je motor mat crni razmisljao sam i ja to da uradim. koju si boju koristio obicnu auto boju ili nesto drugo?

 

TERMO stabilni mat sprej za auspuhe daje takav izgled.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

O ukusima ne treba raspravljati,po meni  sasvim nepotrebno utroseno vreme i novac...lepsi kontras je imao sa sivom bojom...

 

Da, definitivno je u pitanju subjektivan osecaj, ali i meni se mnogo, mnogo vise svidja u sivoj boji...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

O ukusima ne treba raspravljati,po meni  sasvim nepotrebno utroseno vreme i novac...lepsi kontras je imao sa sivom bojom...

Dosta bre spameru jedan!! ;D

O ukusima ne treba raspravljati,po meni  sasvim nepotrebno utroseno vreme i novac...lepsi kontras je imao sa sivom bojom...

 

Da, definitivno je u pitanju subjektivan osecaj, ali i meni se mnogo, mnogo vise svidja u sivoj boji...

 

 

Ovaj Versys vb mi se na glavu popeo dok nisam prefarbao...A sad ovde zeza... ;D Ne obracajte paznju. ;)

Meni je lepsi crni jer sive boje na Stromu nemam nigde.Cak mi je i upravljac crn.Ova silver shtrci nepotrebno na njemu kao da je zalutala.A pogotovo i sto je donji ukras na izduvnoj grani crn.Da su barem stavili obe oplate sive pa da i razumem.Ovako je bez veze.I to su ukapirali pa su od 2009 na Stroma stavljali crnu opltatu auspuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

I to su ukapirali pa su od 2009 na Stroma stavljali crnu opltatu auspuha.

 

Mislis na verziju u zutoj boji iz 2009? Moj strom je k9 i oplata auspuha je siva (motor je sive boje).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

I to su ukapirali pa su od 2009 na Stroma stavljali crnu opltatu auspuha.

 

Mislis na verziju u zutoj boji iz 2009? Moj strom je k9 i oplata auspuha je siva (motor je sive boje).

 

 

Tacno.Ne stavljaju svuda.Na crveni stavljaju,crni...

post-3824-1287905538921_thumb.jpg

post-3824-12879055389751_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Da.Ima o tome tema na jacim forumima pa su valjda iz Suzukija videli da trebaju malko da promene tj. da ih ima u obe varijante.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nego, kada smo vec ovde: postoji li jos neki skid plate, osim onog grckog iz Moto agore?

 

 

 

Skini katalog odavde: ...Na sajtu ovde imas tipa koji to donosi iz Touratecha....Srecno...

 

http://www.touratech.de/new/main.php?content=19

 

Ovaj deluje jos bolje:

sw-motech....Ima u Louis motorad-u...cena je 184 eu

http://www.louis.de/_4032d0bee087efb733126f48d74ad0247e/index.php?topic=search&searchterm=10023498&cmd.x=0&cmd.y=0

 

Mini katalog:

http://www.louis.de/_4032d0bee087efb733126f48d74ad0247e/shop/katalog/2009/pdf/0648.pdf

post-3824-12879055390902_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja