Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za Aniku Manic,kozna jakna

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Drage kolege,

Prodao bih svoju Cafe Racer Vintage 2 koznu jaknu ( slike i ostalo imate na kupprodajem) ,jedina je tamo. Sredstva idu za lecenje Anike. Dokaz o uplati ,naravno,postavite ovde. I podrazumeva se ako neko zeli da proba jaknu,tu sam. Cena 150e,mozete i licitirati. Prvi put postavljam ovako nesto ovde,ne zamerite na nekim nenamernim greskama.

Dragan 063325557

https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/858/anika-manic

  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..

Svaka cast druze!
Ostavi samo link ka KP oglasu, tesko da tek tako moze neko da je nadje tamo :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
9 minutes ago, gagi982 said:

Naravno..pusti mi broj,mogu i danas da ti je dopremim.. Bravo

Hvala, ali nema potrebe.

 

Ako se slažeš i želiš da mi pomogneš. Voleo bih da nastaviš prodaju (donaciju) jakne pod istim uslovima. Dakle ako je prodaš preko oglasa, uplati Aniki donaciju i postavi dokaz o uplati.

 

Takođe, ako je uzme neko od kolega sa foruma neka on postvi dokaz o donaciji i daj jaknu njemu. 

 

Da li se slažeš sa tim, jel to ok?

 

  • Sviđa mi se 15
  • Hvala 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..

@yogibear

Svaka jebena cast!

Izvinjavam se na psovci, jace je od mene..

@gagi982

Naravno psovka vazi i za tebe default_0a-smiley.gif

 

Bravo ljudi, cast mi je sto vas makar i ovako na nevidjeno poznajem..

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

 

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Vreme lagano ističe za nju..Nažalost,od države,navikli smo,ne očekujemo ništa. To je vec druga tema,da ne zalazimo. Ovo je samo jedan mali doprinos. Nadamo se da će pomoći. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Kao sto si i napisao, bolje da ne spominjem drzavu, bar ne u ovoj temi. 

 

A sto se tice Anike i ostalih malih andjela kojima je potrebna pomoc, ostaje nam da se nadamo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Dok cekamo da jakna nadje novog vlasnika...

 

1Idk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Zapamtite ova imena: Miloš Mijajilović i Biljana Dragićević. Zapamtite, jer njih dvoje, brat i sestra iz Gornjeg Milanovca...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Ako neko od kolega,eventualno,zeli jaknu,a nema dovoljno novca ,vrlo rado i čistog srca ću doplatiti do sume od 18k,koliko je yogi platio.

Npr. imate 14,15k ,ja ću dobaciti do sume od 18..vreme prolazi,borba traje.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Capture.jpg

 

Ostalo je još malo vremena da se prikupi novac za lečenje dvogodišnje Anike Manić kako bi otišla na lečenje u inostranstvo.

 

Anika boluje od spinalne mišićne atrofije tip 1 i jedina nada joj je da primi lek koji košta dva miliona evra zbog čega je organizovana široka društvena akcija prikupljanja novca.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=23

Pošaljite SMS sa brojem 858 na 3030 i tako pomozite u prikupljanju novca za lek koji treba da pomogne teško bolesnoj devojčici.

 

Država je najavila da će Anika u Budimpeštu na lečenje otići avionom Vlade Srbije, ali i da od naredne godine Srbija uvodi skrining program kod novorođenčadi za rano otkrivanje ove teške i retke bolesti. Prema rečima majke devojčice Ivanke Pavlović Manić cilj je veoma blizu.

 

- Prema poslednjem izveštaju fondacije "Budi human" nalazimo se na oko 15 odsto od cilja. To znači da je potrebno prikupiti još oko 300.000 evra za Anikinu terapiju. Poslednji put kad smo bili u Dnevniku poslato je oko 80.000 poruka za 24 sata i ukoliko bi se to ponovilo skoro da bismo završili sa prikupljanjem sredstava. Iskoristila bih ovu priliku da se obratim građanima koji su bili uz nas sve ovo vreme da pošalju SMS kako bismo uskoro poslali Aniku na terapiju - apelovala je je Anikina majka.

 

2331279-858profile-ff.jpg

 

Potrebno je da se do 15. decembra prikupe sredstva jer je nakon toga potrebno i vreme da se genska terapija naruči i dopremi u bolnicu iz Amerike, a Anika treba da bude u Budimpešti u januaru kad će se obaviti i neophodne analize, a posle nekoliko nedelja i primiti terapija.

 

- Terapija se prima do određene telesne granice od trinaest i po kilograma, a Anika je vrlo blizu nje. Konstantno ima problem sa disanjem i gutanjem. U tom smislu je njeno stanje nepromenjeno, ali je u dobrom stanju da primi tu gensku terapiju, što je u ovom trenutku i najvažnije - rekla je Anikina mama.

 

Izvor

 

---------------------

 

Kolege i drugari, ako se nekome možda sviđa jakna pomenuta na početku teme a cifra od 150 evra mu je velika... Neka se javi kolegi @gagi982  i neka mu ponudi bilo kakav razuman iznos. Ako potencijalni kupac neće ili ne može da se bahće sa uplatama, ni to ne mora, @gagi982 će uplatiti donaciju ili može meni u Beogradu da da novac pa ću ja uplatiti i u Beogradu mu predati jaknu, nije bitno. Takođe, kupac ako želi može da ostane anoniman, nikakav problem. Kolega kod koga se nalazi jakna se ponudio da će uplatiti razliku u ceni... hvala mu, ali ni to zaista nije potrebno, bitno je da se jakna proda i da se što pre detetu uplate pare.

 

U nadi da će jakna da se proda, pozdrav i unapred hvala!

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Drage kolege, uspeli smo da skupimo dovoljnu količinu novca za Aniku. Želja yogija i moja je da se akcija nastavi ovaj put za Minju. Neka ovaj put bude u vidu licitacije u trajanju od 7 dana,nema se puno vremena.

Početna cena neka bude 10.000.

 

https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/845/minja-matic

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Hvala dobrim ljudima,skupljen je novac i za Minju,upravo sam saznao..

Hajde da probamo i za Olivera https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/848/oliver-pal-gajodi

Ne bih otvarao novu temu,neka bude licitacija,pocetna neka bude koliko god procenite,samo da se skupi jos koji dinar.Znam da ce se yogi saglasiti sa mnom..

Jakna zaista kvalitetna ,perfekt očuvana..

https://www.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/odeca/cafe-racer-vintage-2-kozna-moto-jakna/oglas/100207763

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja