Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima,da se predstavim

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: Yamasaki cross 72 ccm

Zovem se Zoran,iz okoline Valjeva sam,vec 5 godina sam u Beocinu stanujem i radim kao vozac kamiona,od pre par dana sam vlasnik Yamasaki cross ym 50 gys mopeda,pa mi trebaju vasi saveti i misljenja  oko te masine,vozio sam svasta do pre dve godine ali od kako su poceli debelo da kaznjavaju odustao sam od vecih motora dok ne polozim A kategoriju,imam AM zato sam i kupio ovog malog kineza,zanimljiviji mi je od skutera,preneo sam motor na svoje ime sad mi ostaje registracija,bio je na zutim tablicama,e sad traze mi potvrdu da neprelazi 45 na sat,i to cu ovih dana resiti,e sad ovako,kitovan je na 72ccm,znaci da cu morati da ga vratim na 49ccm da bih prosao tehnicki,ima ulaganja pa cu ga sad lagano sredjivati preko zime,toliko od mene za pocetak,evo i koja slikica,da napomenem farbacu ga u plavu ili narandzastu jer mi je ova boja bezveze totalno.

20201107_093411.jpg

20201107_093359.jpg

cilindar.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

Обруси то пажљиво дремелом и не дирај ништа. Само опери и зафарбај спрејом. Од 50 до 72 кубика и није нека драстична разлика. Да га китујеш на 100 или 110 то је друга прича.Рецимо 100 тровентилска глава.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: Yamasaki cross 72 ccm
Pre 16 sati, Krokodilo je napisao:

Моја грешка, незгодан угао и не види се добро.emoji106.png

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

E da te pitam jel znas mozda jel odgovaraju felne od pulsera 125 na ovo moje kinešče? Drugar bi mi prodao stoje mu,17-ice su i gume za asvalt,taman bih malo i spustio motor,kod mene zadnja 18,prednja 21.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: Yamasaki cross 72 ccm

On ih je skinuo i stavio kros felne i gume sa nekog kineza pa prerdpostavljam da bi trebalo da odgovara,probacu da namontiram,hvala u svakom slucaju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja