Jump to content

Moto Zajednica

Moto GP Valensija, Ricardo Tormo, Druga pretposljednja trka 2020.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
8 minutes ago, Djusi_998 said:

Jbm ti Milera. Al sam se izdrao... :D

Trgali su se momački, ali čisto. Ko god da je dobio, svaka čast.

 

Bravo Miru i Suzukiju. odvezao je na autopilotu. Drugi ima tri puta više pobjeda od njega, ali bodovi se broje.

 

Šteta što je titula sad riješena, jer da se otišlo u Portimao neraščišćenih računa, to bi bilo baš interesantno.

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 21 minuta, Djusi_998 je napisao:

Jbm ti Milera. Al sam se izdrao... :D

Nemaš razoga. Odvezao je muški, probao za pobedu, nije mu uspelo, učinio je sve što je mogao. I drago mi je zbog toga, jer je Morbideli zaslužio pobedu. Odlično je vozio čitav vikend i danas bez greške odvezao trku, vodio od početka. Ne bi bila nepravda ni da je Miler pobedio, ali je ovo, po meni pravednije. A obojica su zaslužila pobedu i u svakom slučaju respekt.

I po meni, veliki respekt zaslužuje i Alex Markez, posle onakvog pada da učestvuje u trci :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Nemojte pogrešno da me razumete, govorio sam u najpozitivnijem smislu mogućem. Ova sezona nije baš bila najbolja za Dukatijeve fanove. 

 

@mixa Portimao će biti dobar u svakom slučaju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Frenky...svaka čas', sajdžijski...u par desetih iz kruga u krug.

Svakako čestitke timu Suzuki Ecstar...bez obzira što nije bilo izrazito dominantnih partija, na koje je svet motoGPa pomalo možda i navikao, na kraju se isplatio izuzetan rad i angažovanje svih šrafova u sistemu. Ko kaže da je ovogodišnji prvak to postao nezasluženo...mislim da ozbiljno greši. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Sad čekamo MM-a pa da vidimo realno stanje stvari... ostali su manje više u gomili uz možda par izdvajanja, minimalnih... Čestitke Suzukiju, napraviše konkurentan bajk:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Fascinantno koliko kod da je jak tim i dobra mašina, koliko god da si tehnički dobar vozač, na kraju najbitnije koliko si hrabar i mentalno jak da sve izneseš do kraja. Morbideli čisto i dominantno do kraja, Suzukiju i Miru čestitke. A ono japanče me iznervira, a toliko sam navijao za njega. Ili će dogodine da pokaže šta i koliko može ili će postati čedo proseka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
Pre 2 sati, rastkojokic je napisao:

Mislim da Q20 nikada vise nece biti kompetentan... Nadam se da gresim ali mislim da je mentalno otisao negde u pravcu izmedju Vinjalesa i Dovija

Ja mislim da si u pravu i ne mogu fa kazem da mi je zao. 

 

Kako ce tuzna Yamaha garaza da bude sledece godine, moraju da uzmu pre svakog vikenda kolektivnu terapiju. Ja sam Maverik i ja sam pobedio prve dve trke i ispusio sezonu, ja sam Fabio i ja sam pobedio prve dve trke i ispusio sezonu. Ja sam Lin i izabrao sam dva idiota i ispusicu sezonu...

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Vinjalesa ne zalim, nije mi ni malo simpatican. A Quarta mi je OK. Bi mi zao sto je omlatio. 

A Yamaha se pokazala.... Svaka im cast! 

Mir! :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ja mislim da si u pravu i ne mogu fa kazem da mi je zao. 

 

Kako ce tuzna Yamaha garaza da bude sledece godine, moraju da uzmu pre svakog vikenda kolektivnu terapiju. Ja sam Maverik i ja sam pobedio prve dve trke i ispusio sezonu, ja sam Fabio i ja sam pobedio prve dve trke i ispusio sezonu. Ja sam Lin i izabrao sam dva idiota i ispusicu sezonu...

Bravo Dovla! Samo si zaboravio i novog britanskog testera. 089f4ec0f299f9c517172a3843cd066b.gif&key=42cf99656b1e5e28bf9b36ebfa0a05c79baaa9e74b65f23304280f1bc6634af2

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 hours ago, rastkojokic said:

Mislim da Q20 nikada vise nece biti kompetentan... Nadam se da gresim ali mislim da je mentalno otisao negde u pravcu izmedju Vinjalesa i Dovija

Ma on je čičak na Marquez-ovoj guzici. Čim se ovaj polomio i Quartararo se istopio. Grdno razočaranje.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Yamaha se usrećila sa timovima za covid.dva sezonu.

Jedan vozač, dve samosažaljive cave i jedna drtina. A motor fenomenalan. 7 (SEDAM!!) pobeda ove sezone.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Miru čestitke, na kraju krajeva ima i pobedu da ne bi ispalo da je prvak bez nje, Morbideli eto tako...cele sezone je u nekoj senci FQ, svi ocekivali njegovu titulu kad već nema MM a ispalo da je Franko vozio mnogo ozbiljnije od njega a ispostavilo se i od ostalih, prema njemu se na neki način odnosili kao prema ružnom pačetu...a on na trkama na kojim je pobedio nije dozvoli ni da mu priđu (ok, Miler jeste...), da nije Yamaha crkla onog dana verovatno bi još uvek šampionat bio "u toku", da nije bilo onog incidenta sa Žarkom i onog malko kukanja, bio bi skoro pa savršen ove godine...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
35 minutes ago, Mc SREMac said:

da nije bilo onog incidenta sa Žarkom i onog malko kukanja

Ja sammu oprostio :))

sve što je posle toga uradio je uradio ljudski. I kad mu je išlo u kad mu nije išlo. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Nekako ne mogu da se otmem utisku da je Yamahi ove godine falilo i malo sreće. Prvenstveno i samo mislim na Morbidelija. Suviše ga je koštalo crkavanje u Jerezu, kao i npr. prošlonedeljni promašaj sa pritiskom u gumi (ako sam dobro shvatio). Govorim ovo samo sa stanovišta da je pokazao ostalim cavama iz Yamahe kako se vozi (na starom “neadekvatnom” motoru, koji mu je pripao). Dečko je kao i u Aragonu 2 odvezao ovu trku mnogo brze nego Mir prethodnog vikenda. Ovaj put za čitavih 15 sekundi brze (uslovi su bili gotovo identični).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

A meni bas nekako milo sto je Mir uzeo titulu. Suzana sjajna pa oni su pre neku godinu ušli ope u cirkus a dečko je celu sezonu odvezao odlično. Jbg sad jedna ali vredna pobeda al je generalno imao sve dobre rezultate. Veliki respect:sampion: 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Dvije nepravde ove sezone:

-mada ga ne gotivim ali Pol E. je zaslužio prvu pobjedu za ktm

-rins je brži od mira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pol je OK. BB je isto pokazao zelju i znanje. Zasluzio je pobedu decko. 

Rins mozda jeste brzi, delim misljenje. I ocekivao sam ga u borbi za titulu, ali jednostavno nije bio konstantan i nakupljao orahe u vrecu. Malo svojom malo tudjom krivicom, ali nije mu se dalo. Deluje agresivnije od Mira, i jeste agresivniji, i sve u superlativu, ali donekle i nije tocak srece stao na 42 nego na 36 kad se parkirao na Suzukijev deo. 

A Mir deluje veoma zrelo, stalozeno. Pametno je vozio cele sezone i zasluzeno je dobio nagradu za to. 

Ne bih ja klasifikovao kao nepravdu. 

I povreda MMa je nepravda, a decko je silio za sve novce. Pre 4 godine sam napisao da ako se ne smiri karijeru ce da zavrsi zbog povreda... i losa Yamaha je onda nepravda i svasta nesto.

U ovoj skrnavoj 2020 smo dobili sampionat koji je cudan ali je bio na svoju ruku zanimljiv i lep. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja