Jump to content

Moto Zajednica

Nisam ni znao da imam nalog

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: BMW R1200R

Pozdrav za članove i one koji nisu,

 

Ja sam Jovan živim u Vrbasu imam 28 godina, motor vozim rekao bih od 12 godine, nisam tačno siguran. Čitam forum dosta pa sam odlučio da se predstavim, možda i uključim u neku od tema. Motore sam zavoleo zahvaljujući ocu delom kroz mehaniku kao zanat kojim se bavi, drugim delom jer sam kao klinac bio suvozač i vozio se sa njim po ovoj našoj ravnici ( tada sam imao utisak kao svet da sam obišao ), u pitanju je bio skuter TGB 303R od 150ccm ( jedan od prvih motora koje sam vozio, pored A3 i APN ). Sa navršenih 14-15 godina i položenim PSP-om dobijam Motorhispaniu furia 50 '00 god. ( minareli ) koju sam posedovao nekih godinu i po dana, nakon nje u kuću dolazi Kawasaki KLR650 '96 god. sa kojim zbog godina starosti ne mogu u saobraćaj ( švrecovao sam se malo ), pa ga vozim više po atarskim putevima, ode i Kawa nakon neke 2 god. , ubrzo u garažu dolazi BMW R850R '00, ja sa navršenih 18 god. polažem A kategoriju i postajem punoprvani učesnik u saobraćaju, motor ostaje kod nas do neke 2013 god. njega zamenjuje BMW R1200GS '06 koji je i danas kod nas. Sve pomenute motore sam delio sa ocem, tačnije po prirodi stvari on ih je delio sa mnom, tako da odlučujem da kupim sebi motor. Nakon nekog vremena potrage i stvaranja određenih povoljnih uslova u mom vlasništvu se krajem prošle godine našao BMW R1200R '10,  sa kojim sam do sada napravio nekih 12000 km.

 

To bi bilo to od mene za ovaj put, naziv teme je ovaj jer sam krenuo da pravim nalog i dobijem informaciju da vec imam nalog, resetujem lozinku udjem na profil i vidim da je godina kreiranja 2011, iznenadio sam se moram priznati. 

IMG_20200828_151206[1].jpg

DSC_0217[1].JPG

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja