Jump to content

Moto Zajednica

Dragan Lekic Leka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 456 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: BMW K 1200 LT HONDA VARADERO

1. Novembra na svom motoru u Jaincima u dirktnom sudaru sa automobilom koji je presao na njegovu stranu puta  poginuo je nas kolega clan ovog foruma Dragan Lekic.Leka66.     Laka mu crna zemlja i siroki nebeski putevi.    Sahrana je 7. novembra na groblju  Orlovaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Koliko sam cuo,nije imao nikakve sanse,klinac bez dozvole u neregistrovanom autu i drogiran kao prangija...Mogao je da bude bilo ko od nas...lutrija...Neka mu je laka crna zemlja,saucesce porodici.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Pokoj mu duši. Pogibe čovek zbog narkomančine raspale, koji verovatno ni ogrebotinu nije zaradio. 

Znaju li se neki detalji, gde se tačno dogodila nesreća i u koje vreme? Ni u jednim novinama ni reč nisam uspeo da pronađem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Užasno zaista. Podsetnik koliko smo ranjivi u stvarnom svetu, a imamo osećaj nedodirljivosti kada smo na motoru.

 

Pokoj duši nastradalom, nije ništa pogrešno uradio, šta reći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Norkomana osakatiti da vise nikog ne ubije

Pokoj dusi bratu i siroki nebeski putevi

Vidimo se sdruge strane brate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Da, ja sam snimio taj video i naisao bukvalno odmah neposredno nakon toga, kada smo ugledali da je motocikl udaren, stali smo naravno ne bismo videli da li kolegi treba pomoc itd..sve mozete videti i na videu...momci sa kojima sam pricao u videu su njegovi rodjaci. Vozac automobila nije bio klinac bas, izmedju 30 i 40 godina, bio je pijan, bez dozvole itd..kazu da je drndao i telefon, Leki je presao u suprotan smer i udario ga direkt, tom priikom leka je glavom zavrsio u soferci i zadobio i otvoren prelom noge...Mislili smo da ce sve biti ok, ali su ljudi na videu iduci dan objavili da je nazalost podlegao povredama. Velika tuga, ni kriv ni duzan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Neverovatno koliko nam je život jeftin postao... Ovo nije bila saobraćajna nesreća već se radi o ubistvu sa predumišljajem i tako treba i suditi počiniocu.  

 

Uzgred, čovek je nekoliko dana pre svoje smrti postavio pitanje u jednoj temi. Pre par dana kada sam ušao na forum, videvši da još uvek nema odgovora na njegovo pitanje, sav srećan što ću mu pomoći i što će sada znati gde da ode da na osnovu brave napravi ključ za svog tek kupljenog Goldwinga, odgovaram mu ni ne sluteći da čovek odavno nije među nama.

 

Neka je Leki laka zemlja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja