Jump to content

Moto Zajednica

Велики поздрав свим бајкеркама и бајкерима

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: JAWA 350, Honda SHADOV 1100

Здраво, моје име је Младен Томић, из Бијељине сам, имам 47 година. Моја прича са мотоциклом је дуга. Возим од 20-те године са паузом задњих 14-наест година. Моје физичке способности ми не дозвољавају да олако сједем на неки непознат мотоцикл и возим, без предходног прилагођавања. Могу али није то то. Такође ни сваки и положај сједења ми не одговара.

 

Некад сам интезивније возио JAWA-350 ČZ из ` 78. Сад се повремено пали, отприлике годишње, мало провоза и паркира. Технички је исправна али не и козметички чека је озбиљна рестаурација. Тамо некад неке зиме...

 

Од пре два мјесеца сам поносни власник Honda Shadow 1100C :)  Још је нисам честито провозао :neznam:  Мало је старија, сходно мојим могучностима толикло се могло. Битно ми је да ми је Шадовка/Сенка технички исправна и да није са мало киловата, као поједине. Можда је мотоцикл мало велик али обожавам чопере и мислим, да ћу се навичи на овај. Не журим, иде зима гаража је топла, слиједи сређивање и прилагођавање мотоцикла мојим физичким способностима. Прилагођавање команди, квачила, предње кочнице и гаса. Те израда и уградња носача/дистанцера за бисаге и краш бара (злу не требало)  А, са доласком прољеча, чека ме регистрација, прве вожње и физичко прилагођавање мене за Сенки, њеним габаритима и њеној тежини. Потом и понеку мало озбиљнију вожњу. Није се деценијема путовало на два точка :moto3:

Веч неко вријеме пратим форум и све везано за чопере и овај тип мотоцикала. Такође теме везане за технике вожње, обнављам градиво ;)

Толико од мене и добро вам ја дошао и у још бољем расположењу затекао. 

IMG_8853.JPG

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Dobro nam došli.
Čestitam na Hondici. Do sad sam tražio svuda još jednu 1100tku te varijante, ali nema ih ni za lek.
Ova mi je trenutno u garaži, kao da je moja, i ako JOŠ uvek nije. Kad sam je provozao, bilo je hladno, one izduvne cevi toliko su ugrejale da ne smem da zamislim kakva je vožnja u sred leta... Javite ako se time pozabavite, da čujem ideje, rešenja... Biće ta Honda moja, pitanje je vremena. Bitno da me čeka na sigurnom. aaa3140133a29a982b55304fc257f794.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: JAWA 350, Honda SHADOV 1100

Баш тако. Мени је требало мало више времена да дођем до другог мотоцикла. У ових 14-тринаест година се свашта кроз живот издешавало. Дуга прича. Битно је да се врачам на два точка и да уживам у вожњи, заједно са истомишљеницима. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

'Ajmo Mladene u nove pobede! Dobrodosao nazad na dva tocka a i na ovaj forum. 

Volje imas, motor je tu. To je to.

Sta zatreba da se pomogne, ako upste zatreba, siguran sam da ces ovde to uspeti. Sa srecom ti kilometri! 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja