Jump to content

Moto Zajednica

K: Stolicu za hranjenje beba, ljuljasku

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Kupio bih stolicu za hranjenja beba/dece, pozeljno da ima polusedeci polozaj i neku ljuljasku/kolevku za uspavljivanje. Povremeno mi treba kada je dete kod mene ali da je ipak dobro ocuvano. Gledam nove ali posto ce se malo koristiti verujem da bi mi posao zavrsilo i to sto je vec neki bebac koristio jer svakako to dete brzo preraste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Hvala Aco, da sacekam jos malo pa cemo se cuti. Lakse je malo u onoj kucnoj stolici za hranjenje a i ova eventualno moze da se koristi i za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Moja supruga je kupila za 2000 dinara polovnu, kao novu svojevremeno. Ali bas za hranjenje, kad dete moze da sedi vec. 

Neka deca nece da koriste pa ostane nova. Moj klinac je ovu potpuno rasturio jer se i igrao u njoj cesto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Evo ako ti odgovara moji su odrasli u ovom.Dajem ti na poklon ali te zaduzujem da posaljes neki sms za pomoc za bolesnu decu.

Ovde moze i da se hrani i da zaspi.Polozaji se menjaju kako ti odgovara.

20201102-163436.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja sam kupio novu sa 3 polozaja tako da moze dete i dok ne sedi samostalno da jede u polusedecem polozaju, i tu dete svakodnevno koristi, ali posto ne zivimo zajedno treba mi kada je dete kod mene zato ne bi uzimao jos jednu novu jer ce malo da se koristi. Inace najvise volim sve novo detetu da kupim i kupio sam sve sto treba ali ovako nesto mi nije problem da kupim od nekog sa foruma jer smo ovde "svi nasi":).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 2 minuta, Biker Q je napisao:

Ja sam kupio novu sa 3 polozaja tako da moze dete i dok ne sedi samostalno da jede u polusedecem polozaju, i tu dete svakodnevno koristi, ali posto ne zivimo zajedno treba mi kada je dete kod mene zato ne bi uzimao jos jednu novu jer ce malo da se koristi. Inace najvise volim sve novo detetu da kupim i kupio sam sve sto treba ali ovako nesto mi nije problem da kupim od nekog sa foruma jer smo ovde "svi nasi":).

Eto ako odgovara vici da ti saljem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Hvala ali mislim da je vec prerasla ovo, jeste da ima 6 meseci ali ima 11kg. Sto se tice humanitarnog rada i to cenim, licno i sam pokusavam malo da pomognem, imam mali kamioncic i prijavio sam ekipi za "Pomoc dr Ani Jacimovic" da oglase da cu izvrsiti prevoz kome treba ovde po pomoravlju (i dalje ako treba) a da zauzvrat upalate u humanitarne svrhe ali niko se ne javlja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 4 sati, Biker Q je napisao:

Hvala ali mislim da je vec prerasla ovo, jeste da ima 6 meseci ali ima 11kg. Sto se tice humanitarnog rada i to cenim, licno i sam pokusavam malo da pomognem, imam mali kamioncic i prijavio sam ekipi za "Pomoc dr Ani Jacimovic" da oglase da cu izvrsiti prevoz kome treba ovde po pomoravlju (i dalje ako treba) a da zauzvrat upalate u humanitarne svrhe ali niko se ne javlja. 

Evo da iskoristim tvoju temu,ako neko drugom odgovara javite:takoje:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja