Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO MT 800

Recommended Posts

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ima kod mene kilo stroma u Full Adventure opremi fabričkoj L4fdb1fe4c6720eed9fa64abd6593de7a3.jpg

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

L4= MY 2014
Postoje K2-K8(2002-2008) i L4-L9(2014-2019)
MY2020 je 1050, nije DL1000
Po pitanju agregata L2 ili V90° twin
Kako je kome draže...

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk





Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8



Otkud stromu L4 motor,
To nešto budženo





Ali Express edition, al pravih Stromova ni za brdo para nema, oskudacija prava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Izvukao sam detalje novog CFMOTO 800MT i na papiru deluje sve super. Ovih dana ćemo kontaktirati i uvoznika za više detalja (cena, paketi opreme, itd.). Do tad, evo teksta:

 

BJBIKERS.COM

Da se nije radilo o glasinama potvrdile su i fotografije sa testova, a pre određenog vremena CFMOTO je otrkio svoju novu perjanicu - 800MT.

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 44 minuta, Blaza je napisao:

Odličan tekst. Samo još cenu da saznamo.

Nadam se da ćemo sledeće nedelje saznati. Kontaktiraćemo ovih dana uvoznika.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

9.500-12.000

Toliko
U zavisnosti od opreme

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 33 minuta, Disko Nindža je napisao:

10.000 evra za kineza?  Mnoooogo...

Mnogo je kad biju! :D 

 

Ne, stvarno...jeste visoka cena i ja čak mislim da će ići i preko 10k što je onako...hrabar ili bezobrazan potez videćemo.

 

Obzirom da sam imao prilike da probam taj motor mogu reći da je to jedan fin paketić koji definitivno nije za grad već za put. Ima sijaset opcija tipa GT, Adventure ili street, kvalitetnih delova od kočnica Hota Huan (Brembo), Kyaba ogibljenja, Bosh elektronike, dosta modova vožnje i ceo sistem na TFT ekranu, ride by wire i td...posebno LC8 KTM agregat koji je bombona! 

 

Kad pogledaš tako...realno je ok i preko 10k da se ide sa cenom a kad samo kažeš CF Moto onda je truba :)  Ono što je sigurno biće dobar dodatak tržištu u toj klasi ali da li će uspeti da se izbori sa glavnim igračima ne znam, potencijala ima ai ne znam koliki je sa tako visokim cenama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nema CFMOTO taj renome da moze da trazi tolike pare, mislim da su previsoko uzleteli, treba malo da se spuste i da ispeku zanat, da nebi popusili kitu s ovim (po meni) visokim cenama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Krenuli su ambiciozno, ali kad uporediš sa ostalima i nisu skupi. Recimo, cena jeste malo jača od očekivane, ali ktm-ov agregat košta, kyb ogibljenje košta, dobre kočnice koštaju, sijaset elektronskih pomagala košta. Mislio sam da nikako neće probiti 10k evra, a sada se postavlja pitanje, da li imaju svoje tržište.

 

Ovaj motor mi se već čini ozbiljnim i mislim da je bolji od malog stroma i versysa, a nije lošiji ili nije bitno lošiji od trejsera 09, koji je ipak jači sa cenom. Dok ne stigne kod nas na probu, možemo samo da nagadjamo, ali svi ovi test-vozači ga hvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Time will tell...

Da je motor u rangu 8-9.500msx 10.000 sa opremom i u Touring varijanti ja mislim da bi bio pun pogodak, ovako je pucanj u prazno...
Ako V-Strom 1050 u FULL varijanti bude 14.000 a ovo 9500-10.000 ima priču možda neku...

Sa 12.000 CFMoto a Brenovi koštaju 10-15.000 je samoubistvo.

U Kini su možda više cene brendova, ali ako se porede sa BMW, DUCATI, KTM...

Pa kažu, kao što sam slušao da su 2.5-3x jeftiniji, onda su ludi....
Suzuki, Honda, Kawasaki, Yamaha...

Razlika od 10%- 30% i za jače modele...

Samoubistvo!

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW




Krenuli su ambiciozno, ali kad uporediš sa ostalima i nisu skupi. Recimo, cena jeste malo jača od očekivane, ali ktm-ov agregat košta, kyb ogibljenje košta, dobre kočnice koštaju, sijaset elektronskih pomagala košta. Mislio sam da nikako neće probiti 10k evra, a sada se postavlja pitanje, da li imaju svoje tržište.
 
Ovaj motor mi se već čini ozbiljnim i mislim da je bolji od malog stroma i versysa, a nije lošiji ili nije bitno lošiji od trejsera 09, koji je ipak jači sa cenom. Dok ne stigne kod nas na probu, možemo samo da nagadjamo, ali svi ovi test-vozači ga hvale.


Nije KTM-ov agregat već derivat istog... LC8C

Ima elektroniku ... Stoji...
Ima šmek, stoji...
V-Strom je 650 ccm a ne 800 ccm dakle razlika je u samim agregatima velika...
CF MT650 je pandan malom stromu...
Koštao je 5400 evra, čak na akciji 5400 sa koferima SHAD bočnim, sa 5 godina garancije... Strom 7500 go, 8000 sa tim pričama i dve godine garancije. E to je to što jankažem da je OK!

Porediti 800MT i V-Strom 650 ili Tracer 9 je po meni promašaj, kažem po meni, nemoj misliti da ti omalovažavam mišljenje, molim te...

Nema zašto ga ne bi hvalili vozači, jer je stvarno dobar motor, i to niko ne spori!

Problem je samo cena, a tržište i vreme će reći svoje.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Upravo otišao na UK Suzuki sajt


Full Pack što ima napisano maltene i CF 800MT, čak možda i više... Ali da kažem, tu su...

V-Strom 1050
12.740£ = 15300 €

I CF Moto da bude 12.500???

Ajmo biti realni i iskreni...

Zato kažem preko 10.000 najnapucanija varijanta 800MT ne pije vodu, kao i preko 7500-8000 za Base varijantu bez kofera, i žbicanih želni je mrtav projekat.

IMHO0c2dbd065b3cf294f162dd4e205bea4c.jpg

Ako ga postave na 9000 u UK a V-STROM 1050 na 12700, to bi mooožda tamo pilo vodu...

Kod nas 15.000 Stromina, 800MT 9500-10.000 FULL može pije vodu... Stromina 15000, MT 12.500...

Hahahahahahahahahahah

Ajmo biti realni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1482 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Nisam strucnjak ali dacu sebi za pravo da prokomentarisem na ovu temu.

Koliko vidim ovaj motor je u rangu sa kvalitetom sa konkurencijom ali jos uvek nema ime pa je cena slabija od konkurencije.

Polako izlaze cenovnici svih poznatih za 2022, svi su podigli cene. Tracer 9 je 15000€ sada, sto znaci 50% skuplji od 800mt-a.

Imajte u vidu da 10k € pre godinu-dve i sada nisu istih 10k €
Mislim da ce ovaj motor jako brzo poskupeti cim naprave brend tj cim vide kako lepo ide prodaja.

planiram da predjem sa maxi skutera na neki motor i mislim da je ovaj pun pogodak za mene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Стром литра у Француској клот 13 000 евра.
 
vstrom-keyvisual-optimise-rvb_16x9_v2.jpg WWW.SUZUKI-MOTO.COM
Suzuki, Trail, V-Strom, V-Strom 1050 - Millésime 2022  
Identično što sam i ja napisao...
13.100+ 2300 dodatna oprema...
15.400...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Nisam strucnjak ali dacu sebi za pravo da prokomentarisem na ovu temu.
Koliko vidim ovaj motor je u rangu sa kvalitetom sa konkurencijom ali jos uvek nema ime pa je cena slabija od konkurencije.
Polako izlaze cenovnici svih poznatih za 2022, svi su podigli cene. Tracer 9 je 15000€ sada, sto znaci 50% skuplji od 800mt-a.
Imajte u vidu da 10k € pre godinu-dve i sada nisu istih 10k €
Mislim da ce ovaj motor jako brzo poskupeti cim naprave brend tj cim vide kako lepo ide prodaja.
planiram da predjem sa maxi skutera na neki motor i mislim da je ovaj pun pogodak za mene.
Jest kolega...

Ali bi mogao da pogledaš barem kod nas cene...

Tracer 7GT 2022 je 9.990€
Tracer 7 2022 je 9.190€, akcija MY 2021 je 8.990€
Tracer 9 GT 2022 je 14.390€
Tracer 9 2022 je 11.740€

Trenere 700 2022 je 10.690€
Trenere 700 Rally Edition je 12.390€

3 Godine garancija

Imate cene za 2022 na sajtu, a evo i ovde da ne tražite po sajtu može klik Yamaha Motocikli 2022

To je zvaničan cenovnik...

Opet kažem do 9500-10000 max MAX MAX u full opremi i 5 godina garancije i dve pljeskavice da mi daju i litru Koka-Kole i 4 godišnja servisa za DŽ...
Preko toga, kako najavljuju najverovatnije 12-12.500 za Touring full varijantu???
Ajde budimo ozbiljni i nemojmo se zezati...

U Oktobru, Mick i ja smo bili kao i još par ljudi na tihoj promociji motocikla...
Najavljena cena je 9500 go ko pištolj u sport izvedbi, full oprema u Touring paketu 12.500...

Sve vreme preskačete ljudi da smo nas dva bili sa još grupom ljudi na promociji, pipali kao profi pipači hleba, neki i vozili a neki nisu hteli...

Pričali sa predstavnicima CFMoto Srbija i CFMoto Bosna...

To je surova realnost...

Sa 12.500 naspram Tracer 9 GT za 14.300???
Sa 12500 naspram V-STROM 1050 Full spec za 15.300???

Ozbiljno???

Ko mi kaže da, kapiram ja je toliko zaljubljen u Azijsku kulturu, Azijski sistem, Kineske žene, devojke, muškarce, sve kinesko, CFMoto kao brend, svršava na sam pomen CFMoto i 800MT...

Mada sam ja među onima koji su u ovoj zadnjoj grupi vezanoj isključivo za 800MT i to u Touring varijanti isključivo!
Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk



  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 8 minuta, TAZZ je napisao:


Sa 12.500 naspram Tracer 9 GT za 14.300??
Sa 12500 naspram V-STROM 1050 Full spec za 15.300???

Moraš priznati da 2500 do 3000e nije baš mala razlika kod nas a i u zemljama gde je prosečna plata ispod 900e. Na 10k je knap cena i da su iz CF-a pametni išli bi na manju početnu zaradu a više na dodatne opcije i servis. Do duše servis im ni sad ne manjka sa dranjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1482 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Slazem se sa svime, ali imajte u vidu da ovo nije standardni kinez, ipak je cf moto cerka firma KTM-a, kvalitet je na visem nivou od kineza, mada i to je pitanje sta je danas kvalitet. Danas svi prodaju brend koji su napravili davno a kvalitet srozali na ustrb cene.

Neko je vec napisao, nije ni 25k € puno za novi GS nego mi nemamo para

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja