Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZS1000 Fazer

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem Fazera 1000 god 2001, prava kilometraza,na mom je imenu, registracija istekla u septembru, obavezan prenos , cena za forumase 2500e.Motor je kod mene od letos, nazalost zbog obaveza i svega ostalog, najvise smo se vozili skuterom i kolima, a najmanje motorom. Ja sam drugi vlasnik, motor je kupljen pre dve god od Gagija u Balosavi, pa verujem da je kilometraza prava. Prosle zime je promenjen lanac bregaste i spaner, lamele, uradjen veliki servis (ventili, karburatori), stavljene nove gume i nazalost od tad motor nije presao 1000km. Agregat radi fenomenalno (meni je ovo treci Fazer od Gagija), menjac, kocnice, znaci, promeniti za prolece ulje i filter.Posto mi je ostao jedan prelep FJ1200, sa abs-om i kompletnom opremom, koferima, sta prvo prodam,  ovo sto ostane cu voziti. Za sada ne mogu nista da uvozim zbog cele korona situacije, ukratko kome treba dobar prevoz sa punih 143ks evo prilike. Lukac 064 9760896, 011 8484211

ALIM3857.JPG

ALIM3859.JPG

 

ALIM3858.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Odlican motor. Jel moze moja Inazuma + da doplatim koliko jos treba? Isto je u odlicnom stanju, sve sredjeno posebno karburatori i pumpa

 

ALIM3837.JPG.d1a66194a1e4d38d1c8e26c1265be3b3.thumb.JPG.c0e74cb762f26c604b9600ea5b246f69.JPG

 

 

ALIM3838.JPG.abe6e3a4dd7fac2ff48a74a9b6ee9a45.JPG

ALIM3840.JPG.8b76257aa2264ab61e88c0ca96585213.JPG

ALIM3842.JPG.4e00cb05ada04eed9ec4d98335a33b20.JPG

  • Haha 3
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Svaka cast. Lep primerak sa karburatorima.

Uopste se nevidi trag na desnoj strani da je menjan lanac. Mislim, ne viri nigde novi zaptivac.

Pitam se kako je moguce da nema nikakve nadogradnje na ovom modelu? Gde si ti ovo vozio? Nema zadnjeg a niti bocnih kofera. Nema zastite sa strane motora. Fasciniran sam ako uzmem u obzir da smo skloni da nagegecimo (ja prvi) sto vise raznih nosaca. Nema uticnica. ITD.

Svaka cast. Bas lep i veoma ocuvan primerak. Za preporuku. Nista se ne kvari ako se servis radi redovno. Sretna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Kad sam letos uzeo motor, bio je ovakav  isti, nisam nista radio na njemu, samo sam ga obrisao i sipao benzin. Sve sto je radjeno je radio prethodni vlasnik (koji zivi i radi u USA, ima Harlejev servis u Majamiju), ove god zbog korone nije ni dolazio, tako da sam prenos radio sa ovlascenjem na njegovog brata. Ako se ne proda, imam svoj nosac, tri kofera, drugi volan i radicu sediste.Posto je registracija istekla pocetkom septembra, nisam ga ni vozio, da me ne uvati marsovac na motoru koji mi triput dnevno  sparta ulicom,pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja