Jump to content

Moto Zajednica

Novi Beograd - 30.10.2020.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
1 hour ago, grafigo said:

 

Stvarno tako funkcionise u ovoj situaciji? Vozac automobila je kriv sto nije ustupio prvenstvo prolaza (ili nije izvrsio pravilno ukljucivanje u saobracaj) vozilu koje se nepropisno kretalo (u ovom slucaju je bajker obilazio kolonu vozila koja se nije kretala)?

Mislim da si pogrešio temu.
Postoje 2 posta koji su se pojavili istovremeno:
- motorista u Maksima Gorkog obilizio preko pune linije i udario u Dačiju koja se uključivala ulevo
- skuter išao pravo kod Merkatora (ova tema), auto koji je skretao ga saseko u raskrsnici. Skuter ima prvenstvo ali mi pametujemo što je bio skroz crn.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250 ie

Pozdrav svima!

Znam da su pravila foruma oko predstavljanja malo drugačija ali ja više nemam motor :)

Srećom imam glavu na ramenima i sve koske na broju a za motor ćemo lako.

 

Hteo sam samo da javim da sam iznenađujuće dobro, malo sam ugruvan i dalje ali sve to brzo prolazi. Nemam neke teže bolove pa mislim da nemam ni većih povreda. 

Na licu mesta sam takođe osetio da sam prilično dobro pa nisam hteo da idem u bolnicu na dalji pregled. Čovek koji me je isekao je bio prilično korektan i priznao je svoju grešku pa nisam hteo da se žalim na vrat i ostale gluposti koje ljudi rade da bi izvukli korist iz ovakvih situacija. Na svojoj koži sam osetio kada su ljudi lažirali svoje povrede i tako me uvalili u krivični postupak zarad malo para pa nikad ne bih mogao da uradim tako nešto.

 

Neko se pitao ko je devojka sa treće slike. Ne koristi TikTok, to je moja devojka koja srećom tada nije bila sa mnom na motoru a retko nosi išta sem kacige pa mislim da će posle ovoga nositi sve što imamo od opreme, makar išli i 50m dalje.

  • Sviđa mi se 19
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1134 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 12 minuta, _cvele je napisao:

Pozdrav svima!

Znam da su pravila foruma oko predstavljanja malo drugačija ali ja više nemam motor :)

Srećom imam glavu na ramenima i sve koske na broju a za motor ćemo lako.

 

Hteo sam samo da javim da sam iznenađujuće dobro, malo sam ugruvan i dalje ali sve to brzo prolazi. Nemam neke teže bolove pa mislim da nemam ni većih povreda. 

Na licu mesta sam takođe osetio da sam prilično dobro pa nisam hteo da idem u bolnicu na dalji pregled. Čovek koji me je isekao je bio prilično korektan i priznao je svoju grešku pa nisam hteo da se žalim na vrat i ostale gluposti koje ljudi rade da bi izvukli korist iz ovakvih situacija. Na svojoj koži sam osetio kada su ljudi lažirali svoje povrede i tako me uvalili u krivični postupak zarad malo para pa nikad ne bih mogao da uradim tako nešto.

 

Neko se pitao ko je devojka sa treće slike. Ne koristi TikTok, to je moja devojka koja srećom tada nije bila sa mnom na motoru a retko nosi išta sem kacige pa mislim da će posle ovoga nositi sve što imamo od opreme, makar išli i 50m dalje.

Dobro je da si dobar,sve ostalo ces nadoknaditi,sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i
Pozdrav svima!
Znam da su pravila foruma oko predstavljanja malo drugačija ali ja više nemam motor
Srećom imam glavu na ramenima i sve koske na broju a za motor ćemo lako.
 
Hteo sam samo da javim da sam iznenađujuće dobro, malo sam ugruvan i dalje ali sve to brzo prolazi. Nemam neke teže bolove pa mislim da nemam ni većih povreda. 
Na licu mesta sam takođe osetio da sam prilično dobro pa nisam hteo da idem u bolnicu na dalji pregled. Čovek koji me je isekao je bio prilično korektan i priznao je svoju grešku pa nisam hteo da se žalim na vrat i ostale gluposti koje ljudi rade da bi izvukli korist iz ovakvih situacija. Na svojoj koži sam osetio kada su ljudi lažirali svoje povrede i tako me uvalili u krivični postupak zarad malo para pa nikad ne bih mogao da uradim tako nešto.
 
Neko se pitao ko je devojka sa treće slike. Ne koristi TikTok, to je moja devojka koja srećom tada nije bila sa mnom na motoru a retko nosi išta sem kacige pa mislim da će posle ovoga nositi sve što imamo od opreme, makar išli i 50m dalje.
Imao si sreće. Kad sam video sliku motora, pomislio sam svašta

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Dobrodosao na forum, i drago mi je ( a i svima ovde) da si dobro. Nema nista bolje nego kada se javi licno kolega koji je imao peh i svojim recima isprica sta se desilo. Sam si pametno rekao, nek je glava na ramenima, bice motora ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tractorce XT660Z

 Cvele, videh skuter u kraju i iskreno sam se prekrstio, opet hvala Bogu ti si OK.

Samo napred, zato i volimo motore jer nema rikverc :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja