Jump to content

Moto Zajednica

2021 Triumph Trident 660

Recommended Posts

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Ovo mi deluje kao moćnija i kvalitetnija verzija MT 07. Da nisam gorila od 2 metra, ovo bi mi bilo na vrhu liste potencijalnih motora :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Pa triumph je mnogo bolji na papiru, motor, vešanje, tft tabla, razni sistemi elektronike, mt07 nema ništa od toga. 3 cilindra su sigurno mnogo zanimljiva za vožnju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07 Ice Fluo (2020) / Yamaha Ténéré 700 - Ceramic Blue (2021)

Rekao bih da je uvoznik Harley Davidson ili se oba nalaze na adresi Bulevar umetnosti 4, 11070 Novi Beograd (TC Novi Merkator).

Motor izgleda odlično i na papiru je zaista najkompletniji motor u toj klasi. Nadam se da će se uvoziti kod nas i da će cena biti pristojna.


  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

 

On 14.11.2020. at 15:49, mirkosrndovic je napisao:

Kako nabaviti/servisirati Triumph Tridenta u Srbiji (Beogradu)? Ima li neko predlog? Postoji li zastupnik Triumpha kod nas?

Prekjuce prolazio bulevarom Milutina Milankovica i vidim da se otvara Triumph predstavnistvo . Za sada  jos sredjuju , na staklima pise '' uskoro ''

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Super vest. Dobri motori.

Jos se secam kada sam prvi put probao Street Triple. Imao sam Horneta i rekoh daj da probam, a ono nebo i zemlja, kakva sasija... kako lezi motor... odmah se zaljubio i prodao Horneta i uzeo Street. Bas sam se slatko navozao s njim pre nego sam uzeo Tuona.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

Bice borba izmedju njega i  Honde CB650r  .   Cak je i malo jeftiniji od honde a bolje opremljen , moderniji . 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Evo, od pre par dana je tu...

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Triumph TRIDENT NOVO, 2021. godište, Naked, vozilo prešlo 1 km, Novi Beograd. Cena 8.990 € - Motori...

 

Kao sto pomenuh negde, cena za 1000 evrica veca od ovde projektovane... Valjada i oni prate temu: 

 

Nerealne cene motora u 2021.

 

U svako slucaju zanimljiv motorcic, ali da li danas moze da ugrozi MT07 i CB650R, pitanje je sad? :stabre:

Promenio član cikamike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000

Svratio da ga pogledam uzivo, mnogo mi se svidja motor. Slican osecaj kad sednem kao MT-07, mali nabijen, lagan kao perce. Ali onako subjektivan utisak je da je premium kvalitet. Al da je skup, jeste.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07

Skup je po mom relativan pojam.

Da ima bolje komponente i da se bolje vozi od 07 je 200%.

Mene npr. više zanima prvo servisna podrška. U to ulazi rasprostranjenost i blizina ovlaštenog servisa te obučenost majstora.

Drugo. Cijena servisa te pristupačnost dijelova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000

Slazem se, mislio sam skup u odnosu na Japance u toj klasi sto se tice tipa, kubikaze i snage.

Mada ovaj motor je klasa za sebe, 3 cilindra, i premium komponente.

Ali je blizi cenom z900 i mt09 nego z650, sv650 i mt07 kojima je ipak blizi performansama.

 

Na Novom Beogradu je taj ovlasceni serviser za Triumph i Harli, pretpostavljam da je to to za Srbiju.

Nisam se detaljnije raspitivao sto se tice cena odrzavanja i dostupnosti delova, mislim da njih treba pitati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Ljudi, gledao sam sve moguće uporedne klipove na YT ovaj motor po mnogima nije čak nimalo bolji od MT07 (osim sto ima te neke modove i elektroniku), a kamoli ne 2000e bolji. Takođe mi je bila jedna od opcija, ali cena je suluda. Z900 je 9600e, tu negde je i MT09...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Testirao sam Trident 660 pre par nedelja. Bio je kod mene oko nedelju dana i prešao sam oko 1.000 km. 

 

Iznenadio me agregat, miran, tih, uglađen sa dosta snage na niskim i srednjim obrtajima i direktna isporuka snage. Upravljiv, lagan, kvalitetno urađen. Svideo mi se i subjektivno i objektivno. Iskreno, bilo mi je žao kad sam ga vraćao, lepo sam se navozao sa njim:

 

Servisni interval 16.000 km
Cena za mali servis u ovlašćenom servisu: 14.400 RSD.

 

BJBIKERS.COM

Imali smo priliku da Triumph Trident 660 testiramo tokom 960 km puta u svim uslovima i da vidimo da li je dostoajn imena Trident.

 

IMG_9849.thumb.jpg.4056d97981e802629a2f3c708c2be131.jpgIMG_9936.thumb.jpg.b16bc7890b40748d770e50b807bf24ac.jpgIMG_9956.thumb.jpg.24bc684bdec8352c093c57672881b74c.jpg

IMG_9887.thumb.jpg.fc55cb51fe97d52f4ac8540f4f38d14d.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja