Jump to content

Moto Zajednica

Izbor motora za offroad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Bmw f800 Gs
17 hours ago, SF said:

Nije to za tebe... Ja te vidim na KTM 690 enduro R ili Husqvarna 701... Hehehe

 

Uu i ja bi to volio :-D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ja bih sutra menjao klx-a za crf 250l i doplatio 3000e. Jeste hondica slabija, al teziste je nize, kod kliksa posle stajanja treba ti akumulator od kola da ga upalis, meki su i jedan i drugi samo honda malo ociglednije, ako se zaglavis na uzbrdici sa hondom lakse krenes,....

Ja idem na visednevne ture sa prtljagom i sve sto nema kompletan podram mi ne vrsi posao, zato hard enduro motori mi ne dolaze u obzir 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
21 hours ago, aca-pn said:

Prodajom klx-a + 3000e finansijski si vrlo blizu kupovini novog crf300l, tako da.....

Rado bih ustedeo skoro hiljadu evra razlike, ali sve je moguce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50
On 1/18/2021 at 8:56 AM, lemy said:

450-tke su pravi enduro motori ali za one koji hoće i mogu da ih voze. Ja vozim trenutno kineza qingqi gm 200 i prolazim svugde gde i ostali sa ktm i ostalim dual sport (ne hard enduro). Iz moje perspektive mislim da bi se lakse penjao sa kinezim nego recimo sa klx 450 jer nisam tako dobar vozac. Provozao sam klx 450 i to je divljak. Diže se na zadnji cim malo odvrnes gas. Ja bih ga tesko kontrolisao iz vece uspone a kineza ubacim u prvu i polako uzbrdo, uvek ima gripa i nece da me zbaci. 

Probao sam i crf250l i za moj pojam ima sasvim dovoljno snage za amaterski dual sport, a imam 90kg.

Na kraju sam juce kupio drz 400 2006 god i prilično mint stanju, trebaju nove gume i lanac i lancanici, ali ostalo sve odlično. Nisam uspeo preko oglasa da nadjem nista u pristojnom stanju pa sam dao oglas na FB grupi, Enduro cross Srbija i javio se momak koji bi da proda, a cena je razumna. 

Savetujem ti da probas tako da nadjes nešto. Obično je u boljem stanju nego po oglasima jer ljudi nisu planirali da ih prodaju. 

Evo i slike da se pohvalim

 

received_420986689137384.jpeg

Ubo si bingo, odlican motor za vrlo skromnu cijenu, cestitam i da te dooooobro posluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja