Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1250 GS HP 2020

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Ljungby /Sweden
  • Motocikl: BMW F800 GS/BMW R 1250GS HP

Hej ljudi pošto nisam mogao da dodam novi topic u Vozili smo...razmisljao sam da ovde postavim.

Evo ovako.

Pre nekoliko dana,sam postao ponosan vlasnik gore pomenutog modela R1250GS HP 2020.Pa tedoh da napišem nešto više o njemu.

Godiste 2020

Kilometara 4850 na satu

Moje neko licno iskustvo i osecaj u prvih predjenih 500km JEDNO VELIKO VAUUUUUU

134konjica,6 brzina,kardan,grejne rucke,fabricka navigacija,kontrola proklizavanja,abs,i nekoliko modova za voznju,kiša, ofroad,itd

Potrosnja...hmmm meni izmedju 5 i 7l moje voznje.Moj neki licni opšti utisak je dobar..Za moju visinu 196cm i 115kg motor udoban,plastike i završna obrada fenomenalna.

Mana: msm nije mana ali je onako ne prakticno barem meni taj keyless ,posto je cep od rezervoara isto po principu keylessa dok motor radi ne moze se otvarati...ali ono...da baj d vej jos uvek ne znam kako se korman zakljucava 

Evo i slika a veceras ce biti i video review na mom yt kanalu pa cu malo bolje predstaviti

IMG-20201017-WA0022.jpg

IMG-20201017-WA0023.jpg

IMG-20201016-WA0022.jpeg

IMG-20201016-WA0024.jpeg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Ljungby /Sweden
  • Motocikl: BMW F800 GS/BMW R 1250GS HP

Pa,odvezao svoj F800Gs na servis,i da zamene bateriju...pogledam ovaj,sednem probam,vidim "nov" a ima kilometara na satu 5000 reko okej,da vidim da li imaju neki "discount" na starog potrosaca,drzi nedaj za ovima iz prodaje ,trt,mrt

Demo motocikl,vozen ovo ono...dobijem ga ispod cene (svake) i nista sta...dam učešće za ovaj 20%...resto na otplatu kao i svaki "Yugosloven" ,i tako ja izadjem za novim Gs-om,a stari zadržim...

Što se tiče kreš barova pffff "sledece godine" ,kostao me ko prva ljubav pa se trebam oporaviti od finansijskih šokova ,sad da ga "obucem" koštaće me "lepo",koferi,krešbarovi,ramovi itd itd:BMW2:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
3 hours ago, StefanV said:

Mana: msm nije mana ali je onako ne prakticno barem meni taj keyless ,posto je cep od rezervoara isto po principu keylessa dok motor radi ne moze se otvarati...ali ono...da baj d vej jos uvek ne znam kako se korman zakljucava 

 

Mali savet:

 

Napravi (nareži) obični mehanički ključ, odnosno napravi kopiju tvog originalnog ključa koji je u sklopu daljinca. Sa njim nećeš moći da pališ motor ali ga zato koristi za sve ostalo - otključavanje, zaključavanje kofera, navigacije, sedišta... Tako ćeš fabrički, čitaj skupi "skakavac" sačuvati od habanja i smanjiti rizik od gubitka, jer nećeš uopšte morati da ga vadiš iz (recimo) unutrašnjeg džepa jakne.

 

Vidim da je kolega već odgovorio. Za zaključavanje okreni volan skroz levo i drži dugme nekoliko sekundi. Naravno, ključ treba da je kod tebe (u neposrednoj blizini motora). 

 

Sa servisnim ili rezevnim plastičnim kod ključem takođe možeš upaliti motor u nuždi, tako što ćeš ga prisloniti na obeleženi krug, udubljenje u blatobranu ispod sedišta. Nakon toga daješ kontakt i pališ motor normalno.

 

Btw, prelep motor. Puno bezbrižnih kilometara želim! :takoje:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Veternik
  • Motocikl: BMW R1100S, F800 GS.
Pa,odvezao svoj F800Gs na servis,i da zamene bateriju...pogledam ovaj,sednem probam,vidim "nov" a ima kilometara na satu 5000 reko okej,da vidim da li imaju neki "discount" na starog potrosaca,drzi nedaj za ovima iz prodaje ,trt,mrt
Demo motocikl,vozen ovo ono...dobijem ga ispod cene (svake) i nista sta...dam učešće za ovaj 20%...resto na otplatu kao i svaki "Yugosloven" ,i tako ja izadjem za novim Gs-om,a stari zadržim...
Što se tiče kreš barova pffff "sledece godine" ,kostao me ko prva ljubav pa se trebam oporaviti od finansijskih šokova ,sad da ga "obucem" koštaće me "lepo",koferi,krešbarovi,ramovi itd itd:BMW2:
Bar da ja tako odem na servis pa kupim.....

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA
38 minutes ago, StefanV said:

Evo jos kojih slika,videi snimljeni kasnije kad malo to uredim bice okaceno na ytimageproxy.php?img=&key=c1191bb371b75bfc

20201030_125007.jpg

20201030_125013.jpg

20201030_125017.jpg

20201030_125024.jpg

20201030_125127.jpg

20201030_132402.jpg

20201030_132421.jpg

20201030_132438.jpg

20201030_132441.jpg

20201030_132447.jpg

20201030_132452.jpg

20201030_132457.jpg

20201030_132508.jpg

20201030_132517.jpg

Motor prelep,al bogami i ovaj asfalt dobar :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cestitiam kolega, nek je sa srecom.

Moj ti je savet da prvo stavis crash bar jer ce jedino on cuvati motor od pu pu pu daleko bilo....

pa ondak ostalo pakuj lagano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
On 10/30/2020 at 11:04 AM, StefanV said:

Pa,odvezao svoj F800Gs na servis,i da zamene bateriju...pogledam ovaj,sednem probam,vidim "nov" a ima kilometara na satu 5000 reko okej,da vidim da li imaju neki "discount" na starog potrosaca,drzi nedaj za ovima iz prodaje ,trt,mrt

Demo motocikl,vozen ovo ono...dobijem ga ispod cene (svake) i nista sta...dam učešće za ovaj 20%...resto na otplatu kao i svaki "Yugosloven" ,i tako ja izadjem za novim Gs-om,a stari zadržim...

Što se tiče kreš barova pffff "sledece godine" ,kostao me ko prva ljubav pa se trebam oporaviti od finansijskih šokova ,sad da ga "obucem" koštaće me "lepo",koferi,krešbarovi,ramovi itd itd:BMW2:

@el classico sad vidim ovo, bio si u pravu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja