Jump to content

Moto Zajednica

28.10.2020. Крушевац погинуо моторциклиста

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Управо пре два сата, другар из села 96г погинуо са срадом 750, исправио кривину. Љут сам и бесан јер је био код мене и од моје куће је кренуо и После 5мин погинуо, управо сам дошао из ургентног неописива бол и туга син јединац још не могу да дођем себи и брата да утешим возили се данас и радили у истој фирми били ван Србије три месеца и ето га сад дошли на одмор и.... 

  • Tužan 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kada, dok voziš motor, ukapiraš da si se zajebo, onda je tada uglavnom kasno za bilo kakvu reakciju i tada samo "Onaj odzgo" određuje našu sudbinu. 

Kolegi neka su široki putevi nebeski. 

Promenio član zika56
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Детету ми данас био рођендан, мој рођени брат га свратио на пиће, попио једно пиво и кренуо кући речима да нас очекује у недељу јер се верио са девојком па да прославимо, након 10мин сазнајемо да је настрадао, језива судбина јер му је и брат страдао недалеко мотором пре 15г, такође са његовим срадом (ризла) чуо сам или прочитао овде на форуму да је претходни власник страдао... 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 6 sati, aca-ks je napisao:

Детету ми данас био рођендан, мој рођени брат га свратио на пиће, попио једно пиво и кренуо кући речима да нас очекује у недељу јер се верио са девојком па да прославимо, након 10мин сазнајемо да је настрадао, језива судбина јер му је и брат страдао недалеко мотором пре 15г, такође са његовим срадом (ризла) чуо сам или прочитао овде на форуму да је претходни власник страдао... 

Nemoj mračiti sebe mislima.

U takvim situacijama lako se pomisli "da ga nisam/nije zvao ne bi se ništa desilo", krene čovek da oseća grižu savest, okrivljuje u neku ruku sebe.

 

Jednostavno sudbina je tako htela, poklopile se karte. Tuga velika, pokoj mladoj duši.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Nemoj mračiti sebe mislima.

U takvim situacijama lako se pomisli "da ga nisam/nije zvao ne bi se ništa desilo", krene čovek da oseća grižu savest, okrivljuje u neku ruku sebe.

 

Jednostavno sudbina je tako htela, poklopile se karte. Tuga velika, pokoj mladoj duši.

 

 

 

Bas sam isto hteo da napišem. To sto je svratio kod tebe je zapravo tvoja ‘sreca’ sto si imao priliku da ga još jednom vidiš pre tragedije. A sama tragedija je van tvog domena uticaja i ako sam dobro razumeo sam je odgovoran za svoju sudbinu. Žalosno sto je se tako završilo, kao i svaki mlad život kad se ugasi ali još jedan primer koliko nema prostora u životu za ‘ajd neće valjda mene’ ‘neka ide život biće to ok’ shvatanja. U trenutku se sve okrene za milion stepeni i iz radosti predje u najveću tugu. Oprezno i još jednom oprezno ... nema prostora za prepuštanje slučaju.

 

Osećam koliko ti je teško i želim tebi i porodici puno snage da prebrodite ove teške trenutke.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Уф нисам спавао целу ноћ. Тај момак је неколико пута био на корак до смрти али је увек некако успевао да се извуче, немирног духа, прилично и непослушан. Када је купио тог срада дошао је до мене и брата да нам се похвали, тада сам му испричао како треба да се понаша у вожњи имајући у виду да му је то први "већи" мотор (пре њега возио 2-3 недеље крос 125),слуша он мене али ја видим да он у себи мисли ко те ј... тебе ћу да слушам, окрену мотор стисну гас и мало је фалило да падне јер му се мотор упредао. Било ми је јасно и само сам чекао ја а и остали другари када ће нешто да се деси са њим, и ето нажалост десило се најгоре, ударио је у ограду која је дуга неких 70-80м, погодио је баш на самом почетку тј ударио у стуб и откинуо 3 поља, то су оне класичне бетонске ограде. Иначе само 100-150метара ниже сам и ја имао удес. Хитна у доласку упада у рупу у асфалту и цепа гуму па је морала друга да дође, хитној треба око 10мин из Крушевца до мог места, та рупа стоји ту већ годину дана и никако да је укрпе а многи су ту оставили точкове јер је на незгодном месту, Значи тачно му је било суђено или што кажу није му се дало.... 

Хвала људи на лепим речима. 

Покој му младој души! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pokoj duši njegovoj a ti ne krivi sebe, to je sve izvan tvojeg uticaja.

Pomoli se za utjehu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 13 sati, aca-ks je napisao:

Детету ми данас био рођендан, мој рођени брат га свратио на пиће, попио једно пиво и кренуо кући речима да нас очекује у недељу јер се верио са девојком па да прославимо, након 10мин сазнајемо да је настрадао, језива судбина јер му је и брат страдао недалеко мотором пре 15г, такође са његовим срадом (ризла) чуо сам или прочитао овде на форуму да је претходни власник страдао... 

U kom selu se dogodila nesreća?

Jel dečko imao na sebi nešto od opreme (barem kacigu), jel imao položeno za "A" kategoriju? 

Promenio član zika56

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1
Pre 1 sat, zika56 je napisao:

U kom selu se dogodila nesreća?

Jel dečko imao na sebi nešto od opreme (barem kacigu), jel imao položeno za "A" kategoriju? 

Шашиловац. Имао је кацигу. Није имао положен возачки. Донели га пре сат времена, без иједног прелома а толики удар. 

Мотор је купљен у Алексинцу можда ти је познат, плави Сузуки срад ризла реплика. 

Promenio član aca-ks
Допуна

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja