Jump to content

Moto Zajednica

SW-Motech podizaci volana

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Odlicni su, bas masivni, i drze volan "ko za ochi" sto se kaze. Ja sam ih uzeo za F800GS, medjutim na njemu (i ostalim bmwima) donji polumeseci/nosaci volana nisu simetricni, pa ukrivo stoje. Podmetao sam neke flahove i radilo je, ali sam u medjuvremenu kupio tipske za f800 pa su mi ovi sad visak... 

Cena nije fixna, moze i malo nize... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Imam iste ovakve podizače od 25mm, samo za korman 22mm, plaćeni duplo... Odličan kvalitet (u rangu brenda) tako da kome odgovaraju neće pogrešiti. Samo bih dodao da, onaj ko bude zainteresovan, proveri na sajtu SW do koje visine odgovaraju za njegov motor. Ja sam se dvoumio da li da uzmem 25 ili 30mm, iako je na sajtu pisalo da mom motoru odgovaraju samo 20 i 25mm, i da sam uzeo višlje tačno bih se zaj...o jer ovi od 25mm pašu "u brucu". Pet milimetara više dovelo bi do zatezanja sajli tj. morao bih da ih menjam. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Pa da, napisao sam u oglasu, ali sam zaboravio i ovde. Po knjizici koja je dosla uz njih pise da odgovaraju za:

Honda Africa Twin rd04
KTM 950 lc8,
KTM 1050 adv
KTM 1190 adv
KTM 1290 superduke

 

Verovatno moze i na neke druge motore uz manje ili vece prepravke. Ja sam mogao relativno lako da prepravim za moj (trebalo je jednu donju stranu skratiti za 3mm), ali mi bilo zao da ih kasapim...

 

A nemam nameru da zaradjujem, pa je cena ispod one koju sam ja platio na popustu, cisto da mi ne stoje bezveze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS
Pre 5 sati, supatje je napisao:

Odlicni su, bas masivni, i drze volan "ko za ochi" sto se kaze. Ja sam ih uzeo za F800GS, medjutim na njemu (i ostalim bmwima) donji polumeseci/nosaci volana nisu simetricni, pa ukrivo stoje. Podmetao sam neke flahove i radilo je, ali sam u medjuvremenu kupio tipske za f800 pa su mi ovi sad visak... 

Cena nije fixna, moze i malo nize... 

Izvini za off, gde si našao tipske? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja