Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki kle 500 alat pitanje

Recommended Posts

  • Drug član, 4345 postova

Треба ти чешељ да измериш навој и шублер да измериш ширину и нормално стругар да ти то одради. Мали шраф ти не треба само велики који се шрафи у магнет и удара у радилицу па тако избија магнет. Навој великог шрафа је најчешче 1,5 а ширина не знам јер није један мотор. Велики шраф је паран број: 14, 16, 18, 20, 22 × 1,5. Ови шрафови се продају и то врло јаки 10.x. Измери, купи то говно и извади магнет. Пожељно је да игра компресор и пнеуматски пиштољ бар 500Nm и за главни шраф и за овај који извлачи.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
Pre 5 sati, Krokodilo je napisao:

Треба ти чешељ да измериш навој и шублер да измериш ширину и нормално стругар да ти то одради. Мали шраф ти не треба само велики који се шрафи у магнет и удара у радилицу па тако избија магнет. Навој великог шрафа је најчешче 1,5 а ширина не знам јер није један мотор. Велики шраф је паран број: 14, 16, 18, 20, 22 × 1,5. Ови шрафови се продају и то врло јаки 10.x. Измери, купи то говно и извади магнет. Пожељно је да игра компресор и пнеуматски пиштољ бар 500Nm и за главни шраф и за овај који извлачи.emoji41.png

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Ti si moj brat <3

Ovih dana cu to da zavrsim pa javljam. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ne vidim odakle si. Ja ga imam a imas i da ga kupis kod nas za nesto sitno para, mozda 1000 dinara +-. 

A mozes i kao sto ti kolega rekao, samo trazi malo vremena, alins obzirom da je dostupan alat, a nije skup, mozda lakse tako. Pokusam da ti nadjem i tacnu dimenziju, pa ti napisem. (ne znam napamet) 

Promenio član abarth_maniac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Evo link gde sam ja narucio oko 40$ plus 1000 carina. Stiglo za nekih 15ak dana. Ovde kod nas nisam pronasao, mozda nisam dobro trazio, nov sam u ovome pa ne znam ni sta sam kucao. 

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM

Our TourMax starter clutch repair kits contain all the parts...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Krokodilo, ako se ne varam ti si pisao u nekoj temi da se moze "srediti" frajlauf bez mjenjanja rolnica. 

Meni konkretno pali ok, ali posle 10-15 dana bez paljenja kad treba duze da zavergla, zna da " preskoci ". 

Inace na satu je 97000 km nisam siguran koji put . Da li da odmah porucim rolnice?

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Uspeo sam da zmenim, i sad mnogo bolje pali. Kod mene problem nije bio u oprugama, one su odlicne, mozda su za koji mm krace od novih, problem je u onim valjkicima u koje se guraju oprugice(kacim sliku starih pa uporedite sa novim na postu iznad), na vrhu treba da imaju nesto crno(dal je neki grafit il guma ne znam), e to se skroz istrosilo. U svakom slucaju problem resen. Ako nekom zatreba radapciger nek se javi na pm, lokacija BG

IMG_20201030_214429.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja