Jump to content

Moto Zajednica

Set za popravku sajli

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Da li neko zna gde u Srbiji  može da se kupi set za popravku sajli? Naravno, ima u Louisu vrlo jeftino. Čisto da se nadje na dužim putovanjima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Bilo neko vreme unazad u uradi sam set za reparacije za bicikle, doduse nikad ga nisam koristio samo stoi ispod sedista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja sam kupio sajlu kvačila od APN6 koja je prilično dugačka, odseko donji kraj, bacio bužir, smotao je, ubacio u kesu par luster klemni i šarafa sa rupom i to je to, da kucnem, nikad mi nije zatrebalo, redovno podmazujte sajle

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U Kg postoji firma koja pravi hidraulicna creva i sajle, (Prima Flex) kod njih napravim sajlu potrebne duzine i debljine, "burence" kazem da ne krimpaju...

 

Ako se pokretac teme ne snadje drugde mogu da kupim i posaljem, nije problem :D 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 17 sati, Biker Q je napisao:

  Ovo nije za popravku sajli već za podmazivanje sajli ( bar tako piše ) .  Ja sam oduvek za popravku sajli na putu, u motoru nosio nekoliko luster klema , a sa njima sam i pravio sajle kad nije bilo da se kupi .   :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pretraga je očigledno bila za pojam sajla...pa je izašlo sve što postoji. Željeni predmet je skrolom malo niže.

Izuzetno su retki slučajevi da sajla pukne odjedared. Mahom se desi da bude pokoji znak upozorenja....španovanje bitno pomereno, komanda glavi, teška, ne vraća se....a kumuje i nemar. Sajle prvo ulje vide tek kada se pojavi očigledan problem, a to je početak kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Dobra vest za sve kolege ! U Barelu ( Niš ili Beograd ) imaju Oxford set za reparaciju sajle. 1400 dinara. Ima dve sajle 1,1mm X 1600mm i 1,6mm X 1600mm. Ima i 9 " priključaka ". Ja sam dodao i sajlu 2,0mm X 2000mm za 30 dinara.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja