Jump to content

Moto Zajednica

​​​​​​​KUPOVINA PRVE MAŠINE / A2

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Bogu iza tregera

Pozdrav svima. Zanima me sledeće i ispravite me ako negde nisam upravu (nov sam u ovom svetu, pogledao sam dosta videa pa je ovo neki zaključak) : koliko sam shvatio naked motori su ok za vožnju po gradu (u smislu voznje od 15-ak minuta) kao i za putovanja od 50-100km. Generalno mi se više esteski sviđaju od sport modela, a i kao početnik ne bih uzimao ništa previše agresivno + što je samom A2 licencom ograničena snaga motora do 35kw. Tek treba da krenem sa polaganjem tako da je verovatno rano da krećem u potragu, ali možda naiđem na neku dobru ponudu u međuvremenu pa da budem informisan šta "valja" a šta ne. Sa obzirom da sam budžetski ograničen imajući u vidu da se ne finansiram sam u potpunosti (skupe se tu pare od rođendana itd.), ali su roditelji ipak oni koji finansiraju, gledao bih na cenovni rang do nekih 2500€-3000€, ako ne i ispod toga. Tako da koja je vaša preporuka za počtnički motor A2 kategorije? Koju kubikažu da gledam? Otvoren sam i za opciju od 125cc u vidu Honde cbr125r na kojoi verujem da bih se uveštio, ali opet ulazi u obzir to da sam budžetski ograničen(kapiram da mi se ne isplati kupovina 125-ce za 1500€ koje bih se zasitio za par meseci) tako da bih radije gledao neki malo jači motor tipa 300cc + koji bi me služio duži vremenski period. Hvala svima unapred.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Pretraži malo forum, imaš odgovor na pitanje na više mesta. Usput ćeš saznati još korisnih stvari.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja