Jump to content

Moto Zajednica

Kymco AK 550

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Cesljao sam forum, ali ne vidim da je neko pisao iskustva o novom AK 550. Neka mi administratori prebace temu ako sam pogresno video. Da li je neko vozio ili vozi novi AK 550 2019, 2020? Moze li biti konkurencija t maxu ili dolazecoj forzi 750?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: HERCEG-NOVI
  • Motocikl: Honda Xadv
On 1.2.2021. at 13:37, Jovan9 je napisao:

Naravno da moze biti konkurencija u svakom pogledu :)ja ga konkretno imam :) U ondosu na tmax ima 10ks vise i nek 7-do 10 nm(Govorim od tmax 2005-2018)Novi je doso na 54nm:popovanje:Upravljivost je fenomenalna nisko teziste  o5 5cm nize od tmax:dobar:Lako se obara u krivine,svjetla su mu odlicna ,pogotovo kratka,sto vecina motora i skutera ima priblem:hej:Ima odlican  rezervoar od 15l ,sediste je po.meni taman ni meko ni tvrdo sredina neka,za razliku od recimo xcitinga gdje bilo ko u fotelji da sjedim:rolleyes:Kocnice su mu cista 10ka radjene su u saradnji sa brembom  odlicno koce  :)Da neispadne samo da hvalim jel nisam od te rabote ajmo sad malo mane:Lalajko:Pocecemo s plastikama ,plastike generalno na kymco skuterima nisu neke ,ajmo rec srednje lol,Famozni Noodo sistem ima Prednosti i mane.Prednosti su sto mozete da kacite i uredujete tablu po vasem ukusu(slike,grafiku brzomjera itd) Mane jebena navigacija ,sta reci kad im navigacija za cjelu Crnu Goru 15mb  primjera radi na Here we go je 200mb, totalno im je navigacija  jedna 0.:oda2:Potrosnja mu je zavisi kolko ga cepite a ja ga Cepim bas dobro i ne prelazi 5.2,i sad Dolazimo do najbolje stvari a to je Auspuh,Akrapovic je kod mene  i kad se spoje njih dvoje  tako ubitacnu i duboku notu zvuka daju ,da je primjera Tmax 530 s istim sistemom tako tih :nanana:Potrudio sam se ovako u mratkim crtama ...

 

20201215_124111.jpg

20201013_130707.jpg

20200919_162132.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

2019, b. pumpa, negde u CG sretosmo momke.....

kaze coek, koji je vozio sve modele T-Max od 2008 godine da ni jedan ne moze prici AK

IMG_20190617_125425.jpg

 

Bolji na gasu, bolje se peglaju krivinie.... njegove reci a dal je zaista tako to ne znam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: HERCEG-NOVI
  • Motocikl: Honda Xadv

Kako ne pa realno je jaci scooter jel tmax je a2 kategoriju ovaj nije :P al tmax je bolje sklopljen to je sigurno, a sto se masine tice ak550 tek treba da se pokaze:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja