Jump to content

Moto Zajednica

Tehničar-uzorkivač; istraživač/ Laboratorija za zaštitu životne sredine

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Ljudi, traži se kod mene u firmi Tehničar-uzorkivač sa srednjom školom tehničkog smera, ili diplomirani hemičar/tehnolog/ za poziciju Istraživač. Ako je neko zainteresovan, ili zna nekog ko bi bio, ili zna nekog ko zna nekog... :) javite se u pp ili na 0642374814, viber

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer
On 15.10.2020. at 17:32, Igor86 je napisao:

Ljudi, traži se kod mene u firmi Tehničar-uzorkivač sa srednjom školom tehničkog smera, ili diplomirani hemičar/tehnolog/fizičar itd. za poziciju Istraživač. Ako je neko zainteresovan, ili zna nekog ko bi bio, ili zna nekog ko zna nekog... :) javite se u pp ili na 0642374814, viber

Opet aktuelno, ista prica ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Koja je konkretno firma u pitanju? Imam po jednu preporuku za svaku poziciju. Ljudi su trenutno nezaposleni a odgovaraju traženim profilima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Noge :)

Nešto nikako da zadržite nekoga na duže. Ili možda napreduju pa se ljudi pomeraju na druge pozicije?

 

Koja firma je u pitanju i da li imate negde neki oglas? Imam koleginicu sa faksa (Inženjer za zaštitu životne sredine) sa TMF-a kojoj bih da prosledim oglas. Izuzetno vredna i radna devojka, radila je sa mnom u PSSS Mladenovac na uzorkovanju i analiziranju poljoprivrednog zemljišta.

 

Izvini ako sam zasmarala romanom. :)

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

 

Pre 21 sati, Marija_90 je napisao:

Nešto nikako da zadržite nekoga na duže. Ili možda napreduju pa se ljudi pomeraju na druge pozicije?

 

Koja firma je u pitanju i da li imate negde neki oglas? Imam koleginicu sa faksa (Inženjer za zaštitu životne sredine) sa TMF-a kojoj bih da prosledim oglas. Izuzetno vredna i radna devojka, radila je sa mnom u PSSS Mladenovac na uzorkovanju i analiziranju poljoprivrednog zemljišta.

 

Izvini ako sam zasmarala romanom. :)

 

Hvala

Pozicija je malo specifična, pa nije za svakoga, naročito (po mom mišljenju) za mlađe generacije koje su tek završile fakultete, svi bi da budu odmah šefovi, menadžeri itd. Sa druge strane, neko napreduje, neko pronadje nešto drugo.

Iskreno, pozicija je za muškarca, jer ume da bude fizički zahtevna, što zbog uređaja koji se koriste za merenja, što zbog samih merenja, radi se merenje emisije gasova u vazduh. Posao je 70% teren, 30% kancelarija.

Oglas je postavljen na Infostudu, mislim da je još aktivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja