Jump to content

Moto Zajednica

11. MotoGP trka - Gran Premio Michelin® de Aragón

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

M.Marquez (ako nije završio karijeru) se.vraća u drugačiji GP od onog iz kog je otišao. Svi ovi koji su iskusili trkanje za pobedu i pobede će da budu mnogo spremniji da mu ga zavuku nego što su bili di sad.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
15 minutes ago, easy naked said:

Da li ima neki limit za ulazak u park ferme?

Nema. Može da ga ostavi negde na stazi i da dođe peške ili stopom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova
pre 5 minuta, to crank je napisao:

M.Marquez (ako nije završio karijeru) se.vraća u drugačiji GP od onog iz kog je otišao. Svi ovi koji su iskusili trkanje za pobedu i pobede će da budu mnogo spremniji da mu ga zavuku nego što su bili di sad.

Ja bas naprotiv mislim da su mu olaksali povratak kulta. 

 

Kvartararo ako ne uzme titulu a mislim da nece ima da se savrseno sledece sezone utopi sa Vinjalesom i Dzarvisom u hara kiri ekipu. Jedini pravi potencijalno novi konkurent Markezu bi mogao biti Mir, Rins je vec bio tako da ga ne brojim u nove. Dukati ekipe po meni ipak nisu odabrali vozace za titule. 

 

Sve u svemu ocekujem borbu MM vs Suzuki za 2021 titulu osim ako ozbiljni psihoterapeuti ne porade sa Kvartararom

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

I ja sam sličnog mišljenja osim što kontam da će i zarko ili peko morati proraditi a gigi poraditi na desmu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Ali on nije imao gde. Ili da pusti ili na zeleno jer je bio izguran. Da je trava, kaznili bi onog koji ga je izgurao na travu jer mu je ugrizo bezbednost, preagresivna voznja, bla, bla... Zar ne? 

Da je trava ne bi tako isao... Ti diskutujes da li je pravilo pravedno. To je zanimljiv razgovor ali nije poenta ovde. Poenta je neprimenjivanje pravila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Ja bas naprotiv mislim da su mu olaksali povratak kulta. 
 
Kvartararo ako ne uzme titulu a mislim da nece ima da se savrseno sledece sezone utopi sa Vinjalesom i Dzarvisom u hara kiri ekipu. Jedini pravi potencijalno novi konkurent Markezu bi mogao biti Mir, Rins je vec bio tako da ga ne brojim u nove. Dukati ekipe po meni ipak nisu odabrali vozace za titule. 
 
Sve u svemu ocekujem borbu MM vs Suzuki za 2021 titulu osim ako ozbiljni psihoterapeuti ne porade sa Kvartararom

Mislim da je Rins isti materijal kao Dovi pre godinu dve... Ima bljeskove ali ne i konzistentnost za titulu. Sa druge strane slazem se da Mir izgleda kao neka moguca pretnja MM.

A Q20 mora pod hitno na neku terapiju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova
pre 4 minuta, BRACO je napisao:

I ja sam sličnog mišljenja osim što kontam da će i zarko ili peko morati proraditi a gigi poraditi na desmu

Slazem se da bi mozda mogli da otkinu po koju pobedu ali mi se cini da je zlatno doba Dukatija proslo a da titulu nisu uzeli jer su menadzeri idioti. 

 

U svakom slucaju po Markeza ce biti manje opasni njih dvojica zajedno od samog Dovicioza a da ne pricam o momentu kada je Lorenco proradio u Dukatiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova
pre 2 minuta, rastkojokic je napisao:


Mislim da je Rins isti materijal kao Dovi pre godinu dve... Ima bljeskove ali ne i konzistentnost za titulu. Sa druge strane slazem se da Mir izgleda kao neka moguca pretnja MM.

A Q20 mora pod hitno na neku terapiju...

Doviciozo pre par godina je bio ozbiljna pretnja jer je umeo da vozi za bodove. Q20 ne ume ocigledno a tesko da ce neko po broju pobeda u sezoni da nadmasi MM. 

 

Teoretski plan bi trebao da bude kako na par staza gde je MM neprikosnoven ne izgubiti vise od jedne pobede tj 25 bodova. Onaj koji to uspe ima dobre sanse za titulu realno a mislim da to mogu i Rins i Mir

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova
Upravo sada, easy naked je napisao:

Nema vožnje za bodove kad imaš brzinu za 17. mesto. 

Ako mislis na Kvartarara rekao bih da ova trka nije reper. Kako bilo previse emocija, lupanja po motoru, skakanja i svega sto radi pokazuje da ne ume da iskulira a ovo protiv Markeza sve vise lici na poker, moras da ostanes u igri sa osrednjim kartama i da se nadas da ces dobiti dobre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F
Pre sat vremena, to crank je napisao:

U HRC se sad intenzivno traži način da Espargaro ostane u KTM-u!

Verujem da se i njemu ne ide iz KTM-a posle ovakvih rezultata ove sezone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Cal Crutchlow's terrible three few laps was caused by a slipping clutch. Almost pitted after the sighting lap for a pit lane start, had to ease off the line to not overhead it. Took a few laps for it to come around and for him to be able to push.

 

Fabio Quartararo's drop through the field was caused by an incorrect front tyre pressure

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Jedan od odgovora na tvit...

 

No offence, but tyre pressure is often used when a rider don't want to show the world his weakness. FQ20 did well but I think the pain in his hip was stronger.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 34 minuta, Mc SREMac je napisao:

Jedan od odgovora na tvit...

 

No offence, but tyre pressure is often used when a rider don't want to show the world his weakness. FQ20 did well but I think the pain in his hip was stronger.

Quartararo said "the front tyre went out of control and we don't know why"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja