Jump to content

Moto Zajednica

11. MotoGP trka - Gran Premio Michelin® de Aragón

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre sat vremena, BRACO je napisao:

Vidi se ko se trkao bilo sa čim a ko ne. Sa motorom ili sa autom ili sa skijama kad si drugi uvjek ćeś biti brži kad imaš reper ispred sebe i gledaš njegovo ponašanje(granicu) nego kad si sam osim ako je taj ispred sporiji od tebe. 

Edit:  zna se da nikad nisam gotivio dovija jer mw obarao na kladionici :)

Slazem se da si brzi kad imas zeca, ali ako je zec najbrzi od svih nije mu problem. Kad zec popizdi jer ga kornjaca pretekne, treba da se zapita sta nije u redu. 

P. S. Ne trkas se SA motorom/autom/skijama ako si ti taj koji upravlja. Trkas se motorom ili skijama (bez predloga SA). 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mogao je Petrucci baš i da ga ne izjebe. Ima novi ugovor, nema nikakve nade u šampionatu... A juče je u interview-u dao izjavu kako će da pomogne svom prijatelju da uzme titulu i da mu ne treba nikako naređenje od tima... cvrc.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Gledao sam više od nekoliko puta da recimo se Markez ili Rararao sklanjaju kad skontaju da vucaju nekoga za sobom. Ako je neko zec u kvalifikacijama, njih su dvojica, pa ih ipak nešto tišti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
pre 6 minuta, to crank je napisao:

Mogao je Petrucci baš i da ga ne izjebe. Ima novi ugovor, nema nikakve nade u šampionatu... A juče je u interview-u dao izjavu kako će da pomogne svom prijatelju da uzme titulu i da mu ne treba nikako naređenje od tima... cvrc.

Tako sam i ja imao dogovor sa kolegom i trenerom na sampionatu srbije da me on ne umori jer sam se spremao za sampiona, a on ce imati priliku i ako izgubi od mene da nastavi takmicenje. Toliko je zapeo da sam ga jedva pobedio jer sam usao opusten u mec. I naravno izmorio sam se kao konjina i nisam imao snage u finalu da pobedim. 

Obecanje ludom radovanje. Jeste ispao Petrux govance moralno gledano, ali jebaj ga, bio je brzi taj jedan krug i sad je prica zavrsena. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mixo, da se sklonio izgubio bi taj jedan poslednji krug. Nemaju ceo dan da teraju. I onaj koji je iza na onom dugačkom pravcu ima i zavetrine jedno 2 desete, reklo bi se. Svi oni sve znaju. Tako je i Petrucci znao da je dobra šansa da će u voziću da završi ispred Dovi-a.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Samo je trebao stati i spustiti noge  i kao gledati šta curi ispod ako i tad panj ne bi stao iza i isto uradio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nisam na strani ni Petrućija ni Dovija, ali... Zašto Dovi nije ranije izvezao još brži krug? Jednostavno nije imao potencijal i to je to. Pa i Dovi je nekad pratio zeca (Markeza) pa je uspeo ili nije uspeo. Svi nekad prate nekog.

 

Okej, Petrući mu je bio prijatelj pa ovaj oseti da mu je zabio nož u leđa. To je trkanje, svako se bori za sebe. Lepo je neko rekao, kad se spusti kaciga prijateljstva više nema. Morbideli, Banjaja i svi sa VR46 akademije ubiše Rosija pa ovaj ne kuka (još).

 

Poenta priče je da Dovi nije bio danas brži od Petrućija i boli ga što nije prošao dalje. Ko gubi ima pravo da se ljuti i tačka. Idemo dalje...

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
4 minutes ago, Jovan Ristic said:

Okej, Petrući mu je bio prijatelj pa ovaj oseti da mu je zabio nož u leđa

To je poenta!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 11 minuta, to crank je napisao:

To je poenta!

Razumem i ne razumem. Razumem zašto je povređen. Pomogao mu je maksimalno da dođe do rezultata, preporučio svog psihologa, trenera, ukazao mu na sve kako da vozi Ducati, itd. Sa druge strane i Petrući je trkač, a nije ni mogao da zna koje je vreme Dovi ispred njega postavio. Postoje tu dve strane medalje koje treba razmotriti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2495 postova
  • Lokacija: Zemun

Dovi sutra mora da nastavi pametno da vozi i izbunari neko 6-7-8 mesto da ostane medju kandidatima. Ja mislim da je i Le Mans odvozao vrlo inteligentno, bez trunke rizika. 

 

Ima reprizu Aragona za popravni i još tri trke posle toga. Titulu ne može da uzme na brzinu, samo hladna glava + i da ga malo usere :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ma kad krećeš ovako pozadi iz gomile, veliki je sex da napraviš rezultat, nije nemoguće, ali biće gurka. Vinjales pod velikim upitnikom će da pobjegne na početku, pošto većinu puta potone na startu iz njemu znanih razloga :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Yamaha will not replace Valentino Rossi at next weekend's Teruel Grand Prix "This decision was based on the high stress that is put on Yamaha‘s MotoGP project members during this Covid-19 influenced season."

 

EkmMRjNWMAcyvWS?format=png&name=large

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

2b421908e005ece836759004ab0d584c.jpg
Petrući im ga šukn’o. “Trkam se za sebe, j..e mi se sto možda Dovi ima neku šansu da postane sampion za Ducati”.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
pre 35 minuta, to crank je napisao:

Binder uzima po desetu na svakom kočenju!!

 

On je zapeo u nekom vremenskom tunelu oko 30 godina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja