Jump to content

Moto Zajednica

Honda ntv 650 revere mozda neko nešto zna o ovom primerku?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.
2ad7f9ef0411-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Revere 650, 1989. godište, Naked, vozilo prešlo 60228 km...

Merkam ga i skoro da sam ga kaparisao.Ako neko nešto zna o njemu od ranije neka se javi.Voleo bih da znam.Pozdrav i unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

O konkretnom primerku naš ništa ne znam...mogu samo da primetim da je top kraćen, verovatno zbog kačenja prtljaga. To bi možda mogao da bude problem prilikom registracije, ako budu baš fiskalni.

Za spravu iz '89 izgleda izuzetno pristojno, a obzirom da pripada familiji modela koji su poznati po dugovečnosti mislim da tu nema mnogo greške. Da je stara, stara je...trebalo bi malo poslušati da nema nekakvih čudnih zvukova iz mašine i kardana...

Video lično primerak sa blizu 100K i dalje radi bez ikakvih ozbiljnih problema.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Hvala u svakom slučaju.Mislim da su na starijim modelima baš takav auspuh i volan drugačiji nego na novijim modelima.Probao sam pre par godina isto primerak iz 1989 god imao je isti takav čudan mali čunak od auspuha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6709 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kulturno izgleda. Fali mu nega da se zacakli par modifikacija. Original nosači prtljaga, lepši vizir i neki fin tih auspuh. 

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Do 90' i neke (mislim do 94'-te) NTV/Revere je imao ovakav kraći auspuh. Treba pogledati uživo i poslušati kako radi agregat. Korpa kvačila na njima zna da lupa u leru. Može da se reši u domaćoj radinosti. Obratiti pažnju da li lepo drži radnu temperaturu (da se ne pregreva).

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja