Jump to content

Moto Zajednica

Veliki pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Veliki pozdrav svima, ja sam Stevan, a uglavnom me ceo zivot zovu Crni, imam 36 godina i iz Beograda sam.
uskoro polazem za punu A kategoriju. Ceo Svoj zivot obozavam motore, narocito copere/kruzere, jos od kad sam gledao terminatora kao klinac. medjutim saznao sam da zbog svoje gradje coperi nisu bas za mene jer sam visok 193/4cm i tezak 115kg. tako da mi je dosta ljudi preporucilo neki enduro (zbog polozaja sedenja).
za prvi motor ne bi uzimao nista veliko, tako da mi se izbor sveo po mom misljenju na Benelli Leoncino Trail i Honda CB500XA. Novi . mozda je sad vec kraj sezone tako da cu kupovinu odloziti za mart, april.
toliko od mene za sad
Pozdrav

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Pozdrav i dobrodošao.
Ljudi koji su te savetovali su samo delimično upravu. Još sam gabaritniji od tebe a vozio sam sve i svašta (doslovo), i na kratke, a i na poprilično dugačke rute. Stoga, mogu da ti kažem da je laž da chopperi nisu za tebe. Enduro klasa jeste veća na oko ali je sve do onog ličnog osećaja kada sedneš na neki model. Ima choppera koliko ti srce hoće, samo je pitanje koliko si spreman da izdvojiš, znaju biti poprilično skupi.
Svakog maja dolazi na bulevar umetnosti u Beogradu, kamion sa najnovijim Harley-ima, spremnim za test vožnje (tamo im je i salon), za vožnju ti pre svega treba dozvola... Lep događaj, a ne može bolje da privuče i kupce a i one koje to nisu, jer slobodno je sesti na svaki... Dođi tamo pa sam vidiš jesu li za tebe i koji modeli konkretno. Ako mogu, dođem i ja, vozim motore, zezam se, a posle na druženje sa drugarima odatle... P.S. Raduljica vozi HD Road King, izgleda motor malecno ali kad sedneš na njega da vidiš koji je osećaj...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

@Mr.Piplfoks hvala na savetima. 

pre 5 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:


Svakog maja dolazi na bulevar umetnosti u Beogradu, kamion sa najnovijim Harley-ima, spremnim za test vožnje (tamo im je i salon), za vožnju ti pre svega treba dozvola... Lep događaj, a ne može bolje da privuče i kupce a i one koje to nisu, jer slobodno je sesti na svaki... Dođi tamo pa sam vidiš jesu li za tebe i koji modeli konkretno. Ako mogu, dođem i ja, vozim motore, zezam se, a posle na druženje sa drugarima odatle... P.S. Raduljica vozi HD Road King, izgleda motor malecno ali kad sedneš na njega da vidiš koji je osećaj...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

zivim blizu HD salona i skoro svaki dan prolazim tuda, narocito da se setam sa decom :). sedeo sam na street 750 i street rod-u i imam osecaj da su mi dosta mali. jer to je neki cenovni rang koju mogu sebi da priustim. 

pre 8 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:

Pozdrav i dobrodošao.
Ljudi koji su te savetovali su samo delimično upravu. Još sam gabaritniji od tebe a vozio sam sve i svašta (doslovo), i na kratke, a i na poprilično dugačke rute. Stoga, mogu da ti kažem da je laž da chopperi nisu za tebe. Enduro klasa jeste veća na oko ali je sve do onog ličnog osećaja kada sedneš na neki model. Ima choppera koliko ti srce hoće, samo je pitanje koliko si spreman da izdvojiš, znaju biti poprilično skupi.


 

najradije bi uzeo NOV motor, ali takodje ne bi davao neku "veliku" cifru za njega (6000-7000) koliko kostaju gore pomenuti. S obzirom da bi mi to bio prvi motor, ne zelim da uzimam nista iz pune A kategorije, sto zbog cene, sto zbog registracije i najvaznije sto zbog manjka iskustva. Nesto iz A2 kategorije mislim da bi mi za prvih par sezona bas lepo leglo. 

chopperi su mi neki krajnji cilj i malo visim godinama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Pri odabiru motora vodi se maximom...." Devojka moze biti sa sela ali motor MORA biti iz Japana" nisu je dzabe smislili veruj mi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja