Jump to content

Moto Zajednica

Motor u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Kolege, jedan motor sa oglasa mi je zapao za oko. Posto do Novog Sada imam 350km u jednom pravcu, zamolio bih ako neko od kolega ima vremena i volje da ode i pogleda.

Radi se o Sport/Touring motoru. 

Unapred Hvala!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, SkoMy je napisao:

Kolege, jedan motor sa oglasa mi je zapao za oko. Posto do Novog Sada imam 350km u jednom pravcu, zamolio bih ako neko od kolega ima vremena i volje da ode i pogleda.

Radi se o Sport/Touring motoru. 

Unapred Hvala!

Postoji šansa da ću u toku/krajem nedelje biti u NS u. Ako budem išao, javim ti se.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Can Am Renegade 1000R XXC
3 hours ago, SkoMy said:

Kolege, jedan motor sa oglasa mi je zapao za oko. Posto do Novog Sada imam 350km u jednom pravcu, zamolio bih ako neko od kolega ima vremena i volje da ode i pogleda.

Radi se o Sport/Touring motoru. 

Unapred Hvala!

Malo je nezahvalno to da ti drugi gleda motor :/ Ali ako ti nesto znaci u petak sam u NS i mogu da pogledam taj motor :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Pre svega Hvala svima sto ste se javili i ponudili pomoc.

 

Pre 7 sati, mladenjanjusevic je napisao:

Malo je nezahvalno to da ti drugi gleda motor

Covek koji bude gledao motor nema odgovornost i moze da bude siguran da cak i ako dodjem i ne kupim motor nece da cuje "Trebao si da mi kazes.." Meni je dovoljno da nego ode, pogleda motor i kaze motor izgleda korektno, nije lomljen, ispravljan, nema cudnih zvukova iz motora i opis motora i slike odgovaraju stanju motora. Bukvalno samo da znam da ne idem za dzabe i da necu da puknem 50-60e za gorivo i putarine uzalud.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ljudi Hvala svima koji ste se javili i izrazili zelju da pomognete. Da pohvalim i jos jednom se zahvalim kolegi @dranik koji se javio, otisao, pogledao motor i dao mi zeleno svetlo za odlazak u NS. Dogovorio sam sa vlasnikom i u petak Boze zdravlje idem da pogledam motor i ako bude sve kako treba dovezem ga kuci. Cujemo se drugari, javljam se za dva dana sa vise informacija :takoje:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ljudi ja se izvinjavam sto se nisam javio ranije.. Razlog je manjak slobodnog vremena. 

Da se pohvalim, postao sam ponosni vlasnik jedne prelepe Yamahe FZ6S 2006. godiste. Motor je dobar i ja sam istim prezadovoljan. Za deset dana sam presao 1000km. Kada god sam imao slobodan dan na poslu, iskoristio sam ga za voznju i to su bili osmesi na kraju svakog dana od jednog do drugog uha. Ukratko, motor je kupljen nov u Srbiji, u prvoj boji, sa kako vlasnik kaze "pravih" 56.000km na satu i po meni u generalno jako dobrom stanju.

Jos nismo stigli da poziramo pred kamerom ali evo koje fotke sa jucerasnje voznje :)

 

IMG_20201018_142222.thumb.jpg.1f8ee447a6ebae0261d835907dcf8fe0.jpg

IMG_20201018_142331.thumb.jpg.a03db07cf782d039c2579a3478054a84.jpg

IMG_20201018_142151.thumb.jpg.19ff7b3f4bc1a83040ecdf651a862148.jpg

 

  • Sviđa mi se 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja