Jump to content

Moto Zajednica

Renault Megane 3 1.4 TCe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

 

Kolege, prodajem mog megana.

Dobio sam sluzbeni auto, pa mi zadnjih meseci stoji, vrlo slabo ga vozim.

Auto je u savršenom stanju, turbo benzinac odličnih performansi. Ide kao zmaj, uz minimalnu potrosnju plina.

Ugradio sam mu najbolji tng sistem koji sam našao na tržištu.

Od opreme ima bukvalno sve sto je ugradjivano u taj model. Vise detalja imate u oglasu na PA.

Naravno, podrazumeva se korekcija cene za kolege..

 

Kontakt ovde Ili na tel. 064 8656988

e7d1fe9d661c-1920x1080.jpg&key=f499a7e879ef79c6afecd6cf2e02c50b7421b781d8240da56d200488d381c53a

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Renault Megane 1.4 TCe Dynamique, 2012. godište, Hečbek, Benzin + Gas (TNG) 1400 cm3, vozilo prešlo 174000 km, Leskovac. Putnička vozila - Polovni Automobili  

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Procitao sam oglas, pogledao slike, i mogu reci ovako, na daljinu, da je auto savrsen.

Ovo pisem jer sam pre mesec dana gledao isti auto samo dizel, 1.5 dci, 2013. god, za iste pare, po preporuci, od drugara. Isto svajcarac, isto u odlicnom stanju, sa dosta manje opreme. Zbog neplaniranih gradjevinskih radova ( i novih troskova), odustao sam od kupovine, ali da sam kupio i sad video tvoj auto, pravo bih se nasekirao, sto nisam sacekao...

Izvini za off, ne bih pisao da me nije " taknulo"...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Stvarno je super, žao mi sto ga prodajem, stvarno me služi besprekorno. Mnogo volim taj auto. Vozim ga skoro 3 godine, bez ikakvih problema. Od kada sam mu ugradio plin, vožnja mi je praktično džabe. Ponekad me sramota da kazem koliko me košta putovanje do mora...;)

 

Ali mi još više žao da sada stoji bez veze, ja vozim službeni auto, žena upali megana dva puta mesečno, i jedino ga vozim kada idemo negde dalje vikendom.

A veći je problem što nemam više mesta u dvorištu.

Brat i ja živimo u istom dvorištu, imamo sada ukupno 5 automobila i dva motora, ne možemo da se provučemo do kuće.:)

Ja imam dva ispred moje kuće, brat  dva ispred njegove,  i otac još vozi mog starog kadeta , obično ga pakrira napolje, na trotoaru, ali je često i na zajedničkom prilazu.

 

Pravimo plan na nedeljnom nivou ko kad izlazi, čime izlazi i kako treba da se parkiramo...:P:)

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Samo da napisem i ovde, cuo sam ss sa prodavcom. Da nisam skoro dao 4500 evra za motor, vec bih kupio od tebe ovaj auto na nevidjeno. Cekam neki takav vec evo 3 godine. Srecna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja sam jurio ovaj model u dizel varijanti pre tri godine. Gde si bio tad :D

 

Inače, samo ti panorama krov fali na njemu. Takav sam jedan probao, ali nismo se dogovorili oko cene :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

@Markone88 I ja bih voleo da ode kod pravog čoveka. Volim ovaj auto i neću ga dati svakome... nije sve ni u parama..  nešto je i u zlatu..:P

 

@Forsberg I meni su prethodna 3 vozila bila dizel, ovo mi je prvi ozbiljniji auto benzinac, i veruj mi da se više ne vraćam na dizele. Ne postoji ni jedan razlog zasto bi ponovo kupio dizela, pored ovih modernih turbo benzinaca. Imaju sve prednosti dizela, a nijednu njihovu manu. Ovaj 1,4 TCe je popularni  Nissanov motor sa sitnim modifikacijama i dodatom turbinom. Poslednja generacija turbo benznca koji nemaju direktno ubrizgavanje, sledeći je 1,2TCe i 0,9 TCe sa direktnim ubrizgavanjem, koji , po meni, možda jesu napredniji, ali nisu pouzdaniji niti bolji.. I plus, ne isplati se ugradnja plina, a troše poprilično goriva.  Vozio sam Fokusa sa 1.0 ekobust motorom, isto direktno ubrizgavanje,  ima isto 130 ks ali nisam mogao da skinem potrošnju ispod 10-11, a ide osetno slabije od megana.

 

I plus, čuju se kao dizel, sa sve onim štekćućim iritrajućim zvukom....

 

O

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja