Jump to content

Moto Zajednica

SRB-BiH-HR-CG-AL-KS * Bez plana, a ispalo do mora, putem kojim se ređe ide

Recommended Posts

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
9 hours ago, Kiza Pirat said:

Ako je sporije onda duže traje :)

 

U Beogradu se na onom parčetu autoputa što ide kroz grad uvek držim leve strane leve trake. Tako sam nekako najsigurniji i od onih u desnoj ako krenu levo bez da to najave. Na pančevcu svi idu polako, tu mi čak svejedno. Ali posle tvog komentara ću malo da obratim pažnju. Mada sam se svašta nagledao na tom putu, posebno ono parče kad se skrene desno, koje nije autoput.

 

120 mi krstareća brzina :) Ako je vožnja po autoputevima, i idem brže, recimo 170-190, posle više sati počinje da mi smeta buka. Inače obožavam zvuk Hondice, i ovako uvek uživam, ali tada počne da mi ne prija. Ne uživam baš previše u brzoj vožnji. Možda će se to promeniti, videćemo šta će reći vreme

 

Nego jesi ti negde video policiju na Kosovu? Neki radar? Neku kameru?

Video sam policajca na Gazimestanu :D ali osim toga, ne da se sećam. Radar ili presretača nisam sigurno. Da jesam, upoznali bismo se u povratku verovatno :D malo sam se nešto istripovao prilikom ulaska iz Albanije, pa sam se potrudio da se maknem od tog prelaza i otvorio gas na 160-170 sve do Prištine.

 

Ovaj nemili doživljaj na putu za Pančevo mi se desio na onom delu gde je put u formi autoputa. Ja u levoj traci, vozim uz bankinu i nisam dao neki gas, jer je na semaforu ispred crveno. Kad, sa moje desne strane, u mojoj traci, stojadin, a u srednjoj neki drugi auto. Matorac rešio da me prođe... Samo sam ga oterao u tri lepe u kacigi i potrudio se da ne skrenem ni milimetar u bilo koju stranu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA
On 10/15/2020 at 7:29 AM, Gastrorider said:

pa eto,za drugi put, kad opet dođes, javi se. ima piva i ćevapa i priče o motorima u pauzi u priči o ženama :jee: U Ulcinju takođe imamo sjajnu ekipu, a nije daleko, tako da društva ne fali, "a jedan poziv mjenja sve" :cirka1:jedino nam prosjek godina nije baš najbolji, ali smo mladi u duši :lol3:

Sada smo u najboljim godinama, jer u boljim nikada nećemo biti :) Kaže jedan moj drugar.

Iskreno se brinem šta donosi sledeća godina, šta će biti sa tim granicama i šta nam to rade. Daj bože da se sve ovo sredi i da se ponovo vozimo ko ljudi. U planu je tri nedelje u avgustu u CG. U planu je naravno i neki veliki put, pa gde god. Videćemo šta će biti sa planovima, svakako hvala na pozivu, upisano  :)

Vrlo rado :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA
On 10/15/2020 at 10:51 AM, Forsberg said:

Video sam policajca na Gazimestanu :D ali osim toga, ne da se sećam. Radar ili presretača nisam sigurno. Da jesam, upoznali bismo se u povratku verovatno :D malo sam se nešto istripovao prilikom ulaska iz Albanije, pa sam se potrudio da se maknem od tog prelaza i otvorio gas na 160-170 sve do Prištine.

 

Ovaj nemili doživljaj na putu za Pančevo mi se desio na onom delu gde je put u formi autoputa. Ja u levoj traci, vozim uz bankinu i nisam dao neki gas, jer je na semaforu ispred crveno. Kad, sa moje desne strane, u mojoj traci, stojadin, a u srednjoj neki drugi auto. Matorac rešio da me prođe... Samo sam ga oterao u tri lepe u kacigi i potrudio se da ne skrenem ni milimetar u bilo koju stranu. 

Jedan auto sa nekim natpisom, tipa "kontrola saobraćaja". To je sve što sam video tokom prolaska kroz Kosovo. Policije nigde. Valjda zato tako i voze.

 

Ova situacija sa guranjem automobila je znatno ređa od kako sam na motoru, na biciklu je to suludo često. Ide ti u susret i pretiče. Sve je u redu kada je to auto, ali kada je kombi onda letiš pored puta... doživljeno... jednom me kamion gurao sa puta i na kraju zakačio... onda na granici čovek otvorio vrata kada sam se provlačio i bacio me u suprotan smer preko nekih stubića, pred neki kombi, srećom išao čovek lagano pa me obišao... itd...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja