Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia rs 125 skidanje blokade

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova

mislim da imas na izduvu blokadu,to sigurno,ali mozda postoji jos neka,to ne znam,posto kad sam ja imao svoju,vec je imala skinutu blokadu,mada mislim da joj je samo promenjen lonac i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

blokada je u karburatoru i auspuhu, ali nisam siguran, znam da je moj drug cackao karburator i stavio drugi auspuh na rs125, '03, i da je isla k'o pocepana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

mislim da imas na izduvu blokadu,to sigurno,ali mozda postoji jos neka,to ne znam,posto kad sam ja imao svoju,vec je imala skinutu blokadu,mada mislim da joj je samo promenjen lonac i to je to.

siguran sam da postoji jos jedna u elektronici, zato sam rekao da ide bas u Markos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

mislim da imas na izduvu blokadu,to sigurno,ali mozda postoji jos neka,to ne znam,posto kad sam ja imao svoju,vec je imala skinutu blokadu,mada mislim da joj je samo promenjen lonac i to je to.

siguran sam da postoji jos jedna u elektronici, zato sam rekao da ide bas u Markos...

 

Tu na elektronici ti ja mogu skinuti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: H. Novi

Malo prije sam razgovarao sa Zeljkom iz Markosa i rekao mi je da se na 2007 modelu treba promijeniti ECU jer blokada nije kao kod starijih modela na usisu vazduha, ventilu auspuha, auspuhu samom i mosticu u samom ECU-u. Eto pronasao sam sto mi trebalo da znam. Hvala svima na savjetima i informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

i mosticu u samom ECU-u

 

Ako je mostić u ECU, onda ga verovatno samo treba prekinuti, ne vidim razlog da se menja ECU osim ako to nije sa nekog drugog motora gde su skinuli mostić, pa da ne rade na ovom na licu mesta, nego odrade kada imaju vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja bih volio da se moze tako rijesiti ali ovaj ECU valjda nema tu mogucnost.

 

Kod Euro2 modela pouzdano moze. Ako ti je obrtomer izgraviran do 12000 onda je to taj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

mislim da imas na izduvu blokadu,to sigurno,ali mozda postoji jos neka,to ne znam,posto kad sam ja imao svoju,vec je imala skinutu blokadu,mada mislim da joj je samo promenjen lonac i to je to.

siguran sam da postoji jos jedna u elektronici, zato sam rekao da ide bas u Markos...
 
Tu na elektronici ti ja mogu skinuti.
Znas li drug gdje su blokade na husqvarnoj sm 125 supermoto 2007

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja