Jump to content

Moto Zajednica

Stavljanje jeftine replike auspuha / garancija, kazne, pitanja

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 125

Pozdrav svima,

uzeo sam u Frenkiju Kymco Visar 125 koji je pretih, do te mere, da vise cujem kolegu pored na semaforu nego krmka koji je ispod mene. Stvarno mi nije do seljacenja sa glasnocom, ali bezbednosti radi mi malo fali da mu stavim neku slip on akrap repliku, jer za njega bilo kog zvanicnog/homologovanog/sta god auspuha nema. Problem je sto ceo lonac zavaren, ne mogu ni bar db killer da skinem, a grana je zavarena za lonac, sto znaci da ce da radi brusilica, a radice i otkazivanje garancije u Frenkiju zajedno sa tim 100%.

To iziskuje tri pitanja:

1. Nacitao sam se da im ta garancija, bar za Pedu, i nije neka i da retko sta prihvataju kao reklamaciju, da li je jos neko imao iskustva sa tim? Voljan sam da je bacim u vodu zbog ovoga ako stvarno ne priznaju nista kao reklamaciju.. Na moje pitanje pri kupovini da li ce mi ponistiti garanciju ako zamenim auspuh, odgovoreno mi je sa ne. (ne verujem) :DDD

2. Takodje sam se nacitao da te slip on skarabudzevine mooooooozda stete motoru, da li je neko primetio bilo kakvu razliku?

3. U nedavnoj temi procitah da se za tehnicki vraca originalni auspuh radi prolaska, ali kakva je situacija sa zaustavljanjem na sargarepicu? Da li to uopste panduri gledaju po Bg-u?

Hvala unapred :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 125

Svi odgovori su na mestu, hvala, verovatno i odustajem od ideje..Samo mi niko nije odgovorio na poslednje pitanje, cisto informativno, da li uopste postoji kazna za tako neki kinez auspuh bez homologacije, konkretno u Bg-u, ili ih to ne interesuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: R1200RS

Po pravilu, vanredni tehnicki da se utvrdi da li je sve na mestu, a nije :)

Do oduzimanja tablice, sto mislim da se nikad nikom nije desilo. Puna je Srbija prepravljenih vozila koja se vozaju svakodnevno. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 125
pre 6 minuta, Imeiprezime je napisao:

Koliko kosta nov visar 125?

Nema ga vise u Frenkiju, ovaj je bio poslednji. Zovni pa se raspitaj kad stizu novi i kolika ce biti cena. Na netu ima malo informacija o visaru jer se do skoro zvao ck1, kad se kuca ck1 izlazi mnogo vise informacija. Jedina razlika izmedju njih dvojice koju sam ja uocio jeste da ck1 pozadi ima dobos, a ne disk. 
Kad vec piskaram da dodam da im ove jeftine Pede tipa tek 125/250 i xt stizu tek u oktobru valjda, kazu idu kao alva, pa ako nekog interesuje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja