Jump to content

Moto Zajednica

03.10.2020. Zatvaranje moto-sezone na Mišeluku

Recommended Posts

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc
1 hour ago, mick said:

Hehehh jurcanje...koje se poslednjih 5 godina podiglo na opasan nivo iskreno. Druženje je ostalo na starijim ekipama...ova mlađarija verovatno ni ne kapira o čemu ti govoriš :) 

Ja Mišeluk pamtim od 2007-2012 godine, sve nakon toga je diskutabilno. Pre mesec i nešto više sam prošao pored...30-ak motora i naravno dragrace u sred belog dana. Prosto to je savršen poziv onima koji odlučuju da stave rampu.

 

@pitans nema ništa od toga naše-vaše...prosto Mišeluk nikad nije bio staza kao što znamo. To bi bilo isto kao da mi u Bg-u tražimo da se Ušće (gradske ulice na kojima se voze trke ispod Brankovog mosta uz obalu Dunava) ili Avala izuzme iz puteva i da nam se preda zato što neko želi da izgradi nešto na tom putu koji je realno gradska ulica...ne ide to tako :).

  

Zato kažem, sa ovima na vlasti treba mozgom i pametno a ne mišićima...to je davno prošlo vreme.

 

 

Ne, ne nisam ja ni mislio da pretvaramo Mišeluk u stazu zatvorenu za saobraćaj...jednostavno neka ništa ne diraju...

Mišeluk-petlja je savršeno kultno mesto za okupljanje ljubitelja motora i automobila gde se okupljamo zbog svoje zajedničke strasti motora! Jurcanja tu i tamo ima, ne mogu da kažem, ali kao što se u narodu kaže - bolje tu da jurcaju i isprazne rezervoare nego negde po gradu....na tom potezu je saobraćaj baš rasterećen...

 

Ne treba nam profi staza, ne treba nam njihov neki uređen prostor ili kutak za naš motoraše, dovoljan nam je Mišeluk, ništa više...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
48 minutes ago, Biker-Boy said:

Jaoo vidi vidi lepu Katanu u cvetu mladosti :takoje:

To je prvo sto sam primetio na slici. Koliko se vraca taj stari izgled sad. Dzaba kad je najlepsi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Okolne njive se preparcelisu i cekaju da se pretvore u građevinsko zemljište, sva infrastruktura o trošku građana, a parcele se može videti ko ce da prodaje... Zato ce petlja da se izmesti. Imace od 85-86 pa do 95-96 dan noć smo tamo provodili. Navijali sa onih kontejnera koji su tu stajali na parkingu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Početnik

Skupalje se drustvo svako vece,samo sto je "pola" petlje pod znakovima i ne moze bas da se vozi.Posle 50ak metara od izlaska iz kadice se nalazi rupa u koju se ubacuju cevi,tako da je taj deo zatvoren,samo moze okolo da se prodje.Par fotki od pre jedno 2 nedelje

DSC_2748.JPG

DSC_3054.JPG

DSC_3071.JPG

DSC_3100.JPG

DSC_3083.JPG

DSC_3113.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2008 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Prošao danas... Užas kako izgleda, nije to više Miseluk... :jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2008 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 14 sati, Biker-Boy je napisao:

Koje crno zatvaranje :zbunjen: :staa:

 pa moze komotno jos mesec dana da se vozi :moto3:

Aaa, neeee, posle ovoga nisi vise Street legal... :lol:

Kojih mesec dana, ja vozio i u Januaru, i opet cu, neka je hladno, samo da je suvo. :moto3:

Al sam dogadjaj je ok, bude baš dosta motora i fino zezanje i druzenje posle na sajmu, ne propuštam ni ove godine, kao ni prošlih. :takoje:

Promenio član BokyBoy
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

pa zatvaranje nije zbog zatvaranja nego zbog onog tzv autosajma ,neke prodaje ili šta već pa udruženo da privuku mušterije.Pošto se boje zabrana  organizuju ranije.To je moja pretpostavka

Samo mi nije jasno zašto nije na mišeluku jer sad sve funkcioniše kao i pre ,ali izgleda neće dugo jer su obeležili deo saobraćajnica pa moguće i da je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

"Zatvaranje sezone" početkom septembra stvarno zvuči glupavo...:stabre:

Meni "turneja" tek počinje 02.09. i septembar je skoro uvek najboljii za vožnju. Nema paklenih vrućina, a koliko vidim prognoze, trebalo bi da se temperature kreću u rasponu 15 - 25 stepeni što je savršeno...;)

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dogadjaj je prebacen za raniji datum iz razloga pandemijskog pritiska. To bi bio samo vid druzenja pre nego sto nas zatvore, a svi pricaju o tome.... Stoga to nemojte shvatiti kao da posle tog vikenda motori idu u zimski san 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Nece nas niko zatvarati, samo zaplasuju narod da bi naterali na vakcine. Ako se prosle god moglo vozati u jeku pandemije sta fali i sada? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja