Jump to content

Moto Zajednica

Slobodno u Sloveniju!

Recommended Posts

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Austrija danas, a ovi nasi se igraju jos ni novogodisnju rasvetu nisu stavili5dec94111e6b550f621aa7694d8706c6.jpg

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Italija je jos uve zatvorena, tako opet haos sa koronom (kao)

Da, brinem se stvarno sto jos nema novogodisnje rasvete... Mozda se ceka novi tender za ove koji ga dobijaju godinama i naplacuju kao da kite Njujork

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Ako se neko razmisljao da ide u Sloveniju, upravo su javili na RTS-u da moze slobodno da se ide, bez testa. :moto3:
Sad kad mi se završava odmor, fantazija...

Inače da, na ulasku u Austriju je sneg, slike od prekjuče..

05820e5f40e496c14ca42632aea9f3b5.jpgf73abc410706d711184feecba2f5025f.jpg

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

A kako stici do SLO u ovom trenutku ...

 

Zadnje 3 nove godine sam docekao u istri vozeci se Jadrankom uz izlet do trsta pa me ova vest obradovala jer istu voznju planiram  i za ove novogodisnje praznike.

 

Juce citam da i MK planira da dozvoli slobodan ulaz u zemlju bez ikakvog testa, kontam da se ove mere mozda malo liberalizuju oko nove godine jer su svi uvideli  da nema vajde od zatvorenih granica.

 

Ipak, zdravlje na 1.mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Trebalo bi otvoriti temu pod nazivom "Granicni prelazi za vreme korone", pa da pisemo sve u njoj.
Treba se dobro raspitati za ulaz u Sloveniju jer ne dozvoljavaju ulazak iz zemalja gdje je visok procenat oboljelih od korone, da se ne bi vrecali. Mozda je u pitanju samo avio prevoz.
Prosle sedmice sam isao za Bosnu u Srbac i lakse mi je bilo preko Hrvatske, pa na Sl Brod. Nikakvih problema na hrvatskoj granici, mozel-moze i rutinska kontrola, tako i na izlasku ali na bosanskoj prc!
Ne dozvoljavaju ulazak iz trecih zemalja srpskim drzavljanima, znaci samo direktno iz Srbije za Bosnu, Raca, Pavlovica, dole Zvornik i dalje...
Jedva ga namolih da me pusti, vec sam poceo okretati auto, pusti me samo zbog male djece, a samo 7 dana prije toga sam presao preko race i bio siguran da nece biti problema.
Znaci dobro se raspitati i provjeriti njihov sluzbeni glasnik ili sta vec.


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Znaci jebe lud zbunjenog!
Ja ne mogu preko Hrvatske uci jer sam se mozda zarazio u Hrvatskoj, a Hrvati mogu.


Држављани Србије могу без ограничења из Србије да уђу у БиХ или да транзитирају.
Од 12.септембра страним држављанима је потребан негативан PCR тест. Изузетак су држављани Србије, Хрватске и Црне Горе који могу да уђу у БиХ без теста када у БиХ улазе директно из земље чији су држављани, што се односи и на малолетну децу и супружнике који су држављани других земаља.


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
12 minutes ago, Bigor said:

Znaci jebe lud zbunjenog!
Ja ne mogu preko Hrvatske uci jer sam se mozda zarazio u Hrvatskoj, a Hrvati mogu.


Држављани Србије могу без ограничења из Србије да уђу у БиХ или да транзитирају.
Од 12.септембра страним држављанима је потребан негативан PCR тест. Изузетак су држављани Србије, Хрватске и Црне Горе који могу да уђу у БиХ без теста када у БиХ улазе директно из земље чији су држављани, што се односи и на малолетну децу и супружнике који су држављани других земаља.


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

To sto pise po sajtovima je klimavo. Za Nemacku isto na sajtu ambasade pise svasta a svake nedelje idu ljudi i na nas pasos. I to na Kelebiju se prelazi. Ok, ne idu u turizam,da rade, ali do sada nije bilo nikakvih problema, to mi je licno rekao vozac koji vozi svake nedelje. I do sada nikakvi testovi nisu bili potrebni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Toliko se cesto to sve menja da ne mogu da stignu da promene na sajtu, u glasniku i td. Dva dana pre nego sto sam ja isao u CG, trebao PCR, pa za mene nije trebao, pa nakon ne znam koliko dana valjda opet trebao, oa sad dole u nekim mestima policijski cas opet i tako u krug. A do SLO moze kroz HR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
Pre 5 sati, Motorcyclist je napisao:

To sto pise po sajtovima je klimavo. Za Nemacku isto na sajtu ambasade pise svasta a svake nedelje idu ljudi i na nas pasos. I to na Kelebiju se prelazi. Ok, ne idu u turizam,da rade, ali do sada nije bilo nikakvih problema, to mi je licno rekao vozac koji vozi svake nedelje. I do sada nikakvi testovi nisu bili potrebni.

Nike ti šofer rekao ključnu stvar. Svi ti radnici moraju imati kakvo-takvo pozivno pismo. Uglavnom od gazde gde idu da rade, ili čuvaju babu. Probaj ti, ovako turistički da uđeš, bez ikakvih papira poslovnih.... ZURICK BANDITEN! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
3 hours ago, WoodyRider said:

Nike ti šofer rekao ključnu stvar. Svi ti radnici moraju imati kakvo-takvo pozivno pismo. Uglavnom od gazde gde idu da rade, ili čuvaju babu. Probaj ti, ovako turistički da uđeš, bez ikakvih papira poslovnih.... ZURICK BANDITEN! 

Da, svi idu da rade, za pismo nije spominjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer
Pre 3 sati, strasilo je napisao:

Ajde da onda pitam i ja .. :D

 

Kakva je stvar sa ulaskom u SRB iz HR ? treba li imati test na coronu ili šta ? 

Pa gde si ti, čoveče, nema te kao guma za SOLEX? :D

Imaš ovde na Ministarstvu spoljnih poslova, mora PCR TEST osim ako nisi u tranzitu u trajanju manjem od 12h itd... :

WWW.MFA.GOV.RS

Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Serbia

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 4 sati, strasilo je napisao:

Ajde da onda pitam i ja .. :D

 

Kakva je stvar sa ulaskom u SRB iz HR ? treba li imati test na coronu ili šta ? 

Sačekaj malo, nisu prosečne plate još uvek 900 €...:rolleyes:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
On 9/30/2020 at 12:25 AM, DraganNS said:

Pa gde si ti, čoveče, nema te kao guma za SOLEX? :D

Imaš ovde na Ministarstvu spoljnih poslova, mora PCR TEST osim ako nisi u tranzitu u trajanju manjem od 12h itd... :

WWW.MFA.GOV.RS

Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Serbia

 

Jebiga, onda ću čekati još malo ... Došao bih više turistički nego u tranzitu ... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja