Jump to content

Moto Zajednica

Sony PS3 500gb gaming set

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Zbog prelaska na PS4 prodajem gaming set koji je klinac izgustirao.

 

U pitanju je modovana konzola u potpuno ispravnom stanju sa brdo igrica na hdd i jos 7 dodatnih originalnih igara na cd-u. Modovana znaci da je poptuno legalna da ide na net, updatuje sofver i za online gaming.

 

Poseduje sve ozbiljne igre koje mora da poseduje svaka konzola koja iole drzi do sebe.

 

Dva odlična original kontrolera, stalak za punjenje i puska koju sam kupio od kolege sa foruma.

 

Imam problem sa uploadom slika pa postavljam link ka oglasu na KP.

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko dva i po miliona oglasa, na jednom mestu!

 

Naravno, za kolege korekcija cene.

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Kolega kojih igrica ima na hardu? Naslovi mi ne znace mnogo jer nisam cuo ni za jednu, ali bi mi bilo bitno da ima igrica za manju decu, 6i10 godina konkretno. Ove sto su na slikama su sve za starije 16 i 18+.

Zaintresovan jesam, blize im se rodjendani..bio bi to savrsen poklon verujem, mada i potencijalno dosta problema. Drzim ih dalje od telefona i tableta ali vidim da dosta vremena provode gledajuci crtane po 100ti put isti. Mozda je vreme uz igrice ipak kvalitetnije provedeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Ima nekoliko igara za taj uzrast. I moji su bili toliki kad sam im uzeo. Ajde pogledaću pa javljam...

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Od igara za malu decu ima:

- Liitle big planet 3

- Duck tales remastered - Disney

- Batman,

- The Sims,

- Lego Jurassic park,

- Minecraft,

- Lego Marvel super heroes

- Angry birds trilogy,

- Sonic the Hedgedog  All Stars

 

Skoro  sve igre mogu da igraju i  dva igrača po split screen sistemu.

 

Ima puno sportskih i trkačkih igara:

Need for speed rivals,  Twisted metal, Fifa 2019, PES 19, MotoGP, NBA košarka, FIFA Street fudbal, Colin McRae Dirt 3, BLUR itd..

 

I naravno ima dosta ozbiljnih naslova, koje bi trebalo da budu 16 ili 18 +, međutim, oni su i najinteresantniji deci, bar mom klincu od 10 godina su bili:

Dva Assassin Creed-a, GTA 5 , GTA San Andreas, Call Of Duty Modern Warfare3, Call of Duty Advanced warfare, Battlefield 4, Far Cry 4, Tomb Rider, Mortal Combat, Max Payne 3 i još svašta nešto..

 

Inače, jednostavno je i promeniti te igre na HDD i ubaciti nove, ali stvarno nema potrebe, jer su zastupljeni svi žanrovi, pa čak i za tate i mame. :) Znam iz iskustva. 

Igre su najnovije za tu platformu, sve su iz 2018. i 2019. godine.

 

Na kraju, original igra na disku košta od 700 do 1500 dinara, ima ogroman izbor, pa možeš i kupiti nešto konkretno, kao što sam i ja radio.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja