Jump to content

Moto Zajednica

Kako kupiti polovan motor?

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

Ko je slobodan u nedelju da ide sa mnom da vidimo Kle, verovatno bi pazario. Dobija se i sendvič :-D poželjno neko ko ga je vozio ili neki poznavalac motora. Hvala u napred.

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
On 2/7/2019 at 10:54 PM, Grille said:

Ko je slobodan u nedelju da ide sa mnom da vidimo Kle, verovatno bi pazario. Dobija se i sendvič :-D poželjno neko ko ga je vozio ili neki poznavalac motora. Hvala u napred.

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 

Imao sam ga pre 12 godina, skoro 2 godine, i sada bih kada bi naišao na primeraj dobar uzeo bez razmišljanja, kad kažem dobar, mislim na relativno očuvan i održavan, jako je teško naići n apravi primeraj jer ga gazi vreme, moj je bio 1992, kupio sam ga tada preko HALO oglasa u Zrenjaninu, inače od prvog vlasnika. Nikada ništa nisam imao potrebe da radim, osim guma

Kažu da namotaji i paljenje hoće da zeza, kako koga, a i naravno sve je to potrošni materijal i Ja sam svestan toga

Uglavnom ako gledaš ovaj stariji model, nije na odmet da pogledaš ili pitaš Vlasnika oko tog problema, obično prodavci napomenu, sređeno panjenje i namotaji, tako sam nalazio na oglasima kad prodaju.

E sad, estetski takođe, ne možeš očekivati da bud fabrika , novo je novo, polovno je polovno.

Neki imaju baš visoke kriterijume, kako prodavci, tako i kupci, elem, uzdravlje da nađeš sebi odgovarajući primerak i kači fotke kada kupiš

Puno sigurnih km. ti želim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Jel ima neko sa teritorije Kragujevca i okoline, a da bi izasao u susret i pomogao oko kupovine motora? Tj, ja sam vec pronasao sta bi, al sam jako slab sa mehanikom, pa bi mi znacila neka strucnija pomoc, naravno, ne ocekujem da to bude besplatno, voljan sam uvek i zauvek necije znanje i rad da platim... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 896 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
pre 6 minuta, Nikolić97 je napisao:

Jel ima neko sa teritorije Kragujevca i okoline, a da bi izasao u susret i pomogao oko kupovine motora? Tj, ja sam vec pronasao sta bi, al sam jako slab sa mehanikom, pa bi mi znacila neka strucnija pomoc, naravno, ne ocekujem da to bude besplatno, voljan sam uvek i zauvek necije znanje i rad da platim... :)

Evo ga ja, mogu da pomognem, ako je pomoć neophodna. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja