Jump to content

Moto Zajednica

9. MotoGP trka - Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Ne verujem da ću ovo napisati, ali nedostaje mi Markez u trci, da postavi ovog malog umišljenog Quartarara na mesto.
A Mir, nemam reči, oduševljen sam. Navijam iz sveg srca da osvoji titulu


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Svako bi tako odreagovao, kad ne znas sta se izdesavalo a vidis pored nekog ko mislis da te je srusio, ulozi su veliki, boris se za sampionat, adreanalin, emocije, dajes svojih 110%. 

Samo treba malo mozga da se to ukapira, a ne odmah da kazes da je neko slepac

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Pa morao je nekako da reaguje, to je momenat posle pada, niti zna da nije ni Zarko kriv niti zna sta se desilo a ima i on poneku emociju...daleko je njegova reakcija od recimo P.Espargara, ono je bas slepacki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure
Svako bi tako odreagovao, kad ne znas sta se izdesavalo a vidis pored nekog ko mislis da te je srusio, ulozi su veliki, boris se za sampionat, adreanalin, emocije, dajes svojih 110%. 
Samo treba malo mozga da se to ukapira, a ne odmah da kazes da je neko slepac

E jbg, pa za to mu bas i služe kvalifikacije, da osvojis mesto u prva dva startna reda i da maksimalno smanjiš mogućnost takve situacije. A Dovi je uzeo odlicno 17 mesto na startu, tako da ne znam šta je očekivao. Verovatno da preživi trku i da se doveze do 7-8 pozicije na kraju, osvoji novih 7 bodova i da moli boga da neko napred od konkurenata padne. Pa tako neće postati sampion za još dva života.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Upravo tako. Doviciozo je slepac jer se kvalufikuje kao 17ti i onda kuka nad sudbinom svojom. Najviše poena ove sezone je uzeo kad ih je nasledio jer su ljudi ispred njega padali. 

Ne treba mnogo mozga da skapiraš da je u tome kritika. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Ok je Dovi, ne kažem da je briljanta pojava, ali sigurno nije zaboravio da vozi za vreme lockdown-a. Trebao bi da me posluša jer ima win-win situaciju :jee:

 

Zaboravljate da su se on i #93 prošle godine sprdali sa ostatkom grida, ubrzaju, pa uspore, pa ubrzaju kad im treba. Dok su svi iza lipsali da spasu neka šesta-sedma mesta, oni su imali rezerve da “menadžuju” svoju trku za prvo mesto. Sad ima (ne samo on) ogroman problem sa novom konstrukcijom Michelina koji je opet resetovao odnos snaga, skoro kao one godine kad su ušli umesto Bridgestona. Mislim da Suzuki kao motor ili KTM sam po sebi nije ništa značajno bolji nego prošle godine. Nova guma je svojom mekom konstrukcijom bila rešenje koje je trebalo da poveća kontakt površinu, ali je kreirala i višak mehaničkog gripa i obesmislila podešavanja koja su bila provereno dobra. Ispada da pored toga i komponente guma koje su ponudili za Kataloniju nisu pruzile dovoljno izjednačenu konkurentnost odredjenim ekipama u odnosu na druge.

 

Ne pokušavam da kažem da ovi mladunci ništa ne znaju i da im je sve palo u krilo, sigurno su mnogo više prilagodljivi, verovatno se bolje razumeju u komunikaciji sa tehničarima ili bolje slušaju, možda manje razmaženi. Po meni problemi su u boxovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: /

Nekako ne očekujem da će MM da se vraća ove sezone osim ako ne bude 100% spreman i siguran u borbu za pobedu.

Ne mislim da će rizikovati samo da bi se provozao.

Jedino ako nije toliko arogantan da dođe da pokuša da pokaže ostalima kako se vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Fabio mu ga opet dade po gasu, ali reče, da je potrajalo još krug-dva, izgubio bi prvo mjesto.

Suzane su se baš dobro poklopile, Mir nastavlja da gazi, samo je pitanje dana te pobjede, a ni ovako nije daleko od Fabia po poenima. Rins se stvori niotkuda, mada šara previše, ali neka se malo i zaplavi podijum.

Žao mi Morbidelija, nisam uspio naći, da li su to gume toliko kleknule ili šta je razlog.

 

Rossi je izgleda baš omladinac, bar se ponaša kao popaljenik, kao da je sada ušao u GP klasu, pa daaaaj svega. Kad se već trudio cijeli vikend, mogao je da malo smirela i uzme taj podijum, valjao bi mu da ga okuraži, ovako nazad ma igru u pijesak. Kaže da nije bilo neke velike razlike u odnosu na prethodne prolaske, ali da je guma sa lijeve ipak hladnija i da je na to trebalo da obrati pažnju.

 

Čudi me da je Zarco onako iskulirao Dovija, šetka se kao da ovaj i ne postoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja