Jump to content

Moto Zajednica

Požeška 23.09.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

U Požeškoj kod pijace jutros bio oboren kolega. Koliko sam video, svestan je bio.

Nadam se da je dobro prošao. 

Kako deluje, verovatno je automobil pravio polukružno gde ne treba ili sllično preko pune, ali da ne sudim.

pozeska2.thumb.jpg.93aa277a1be81f09772a33a5cfba233b.jpg

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Klasicno oduzimanje prednosti plave kokosi koja ne gleda. Sreca te je kolega bio u svojoj traci jer je puna linija.

Nadam se da nema vecih povreda, na slici je Beverly 500.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Možda... Plavuša je slučajni prolaznik, a onaj čovek vozač?

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

U prolazu nisam mogao da ukapiram ko je vozač auta a ko je prolaznik. Bila je već poprilična gužva, ljudi koji pomažu i pozvana hitna pomoć tako da sam nastavio dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 1 sat, TAZZ je napisao:

Možda... Plavuša je slučajni prolaznik, a onaj čovek vozač?

Moze biti moze :aha: plavo mi prvo zapade za oko :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500

Kolege, da se javim, ja sam ovaj ispod kola. Prelom kljucne kosti uz manje oderotine kolena i skocnog zgloba. Hitna je brzo dosla, pokupili me i pravac na VMA, uradili sve pretrage (skener glave, vrata), dugo su me zadrzali pa mi je to bilo tesko jer nisam smeo da se pomeram dok nisu bili sigurni da nema tezih povreda kicme, ali na srecu je sve ok osim tog ramena, sto je u ovoj situaciji odlicno. Pristup i ljudi iz hitne i sa VMA je bio odlican, hvala im svima. 

 

Sto se tice udesa, zajebana situacija. Momak je krenuo u polukruzno preko pune, ne znam odakle se odjednom pojavio, znam samo da sam video migavac i tockove namotane na levo i skontao da je kasno za izbegavanje. Pri kocenju blokirao zadnji, zaneo mi je skuter u desnu stranu, i sledece cega se secam je da sam pod autom koji se jos krece i da mi je bila panika da me ne pregazi tockom preko glave (prosao mi je Simonceli kroz glavu). Malo me je zaglavio zadnjim desnim tockom ali nije presao preko torzoa, tu je pukla kljucna kost. Prolaznici su rukama podigli auto, oslobodili me i jedan momak me izvukao za noge u polozaj u kom sam slikan. On mi je stavio kontakt u dzep uz komentar da je sve video i da ga zovem da svedoci, posle sam se cuo sa njim, kaze da je vozac auta (momak 2002. godiste) tvrdio da sam ga udario od pozadi... Samo ne znam kako bih zavrsio ispod auta da je bilo tako, al ajde nek mu je na cast. 

 

Imam neke slike, al ne mogu sad da kacim, malo da odmorim i razmislim o svemu. 

 

@Satelisrekoh ti ja jos kad smo radili onu zamenu agregata da mi je ovaj skuter maleriozan! :-)

 

Pozdrav svima, pamet u glavu i puno srece na drumu. 

 

Vuk

 

  • Sviđa mi se 19
  • Hvala 4
  • Tužan 10
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Vučino!!!

 

Da si ti nama ŽIV I ZDRAV!!!

Sv. Petar te pozvao, ali se opet izvinuo i rekao da nisi ti taj koji mu je trebao...

 

Gledaj to na taj način...

 

Ooooooooooooooooodlično si prošao....

 

Mislim, moglo je i da ne bude ništa...

 

Ali ako se desilo, šta se desilo, ključna kost je mala cena...

 

Stay Safe!!!

Brz OPORAVAK!!!

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Auu Vuče Vuče, nisam znao da si to ti. Drž se drug i brz oporavak ti želim.

Šta treba viči, posebno svedok jer je u stratu hteo da prebaci krivicu na tebe mamlaz jedan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Izvukao si deblji kraj u sudaru, ali bih rekao pored svih scenarija da si relativno dobro prošao, glava na ramenima, pruža ti da nastaviš dalje, skupis dokaze i lagano u naplatu svega i svačega, srećno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250



Kolege, da se javim, ja sam ovaj ispod kola. Prelom kljucne kosti uz manje oderotine kolena i skocnog .....
 
Vuk
 


Druže, drago mi je da si dovoljno dobro da već možeš da se javiš ovde i što neko već reče da si obzirom na situaciju dobro prošao.
Drž' se i brzo i potpuno se oporavi.

Sent using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500

Hvala svim na lepim recima, znaci svaka posebno sad kad se malo hlade i povrede, a Boga mi i glava pa shvatam kako je moglo da bude... 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Brz oporavak zelim

 

Ps uglavnom ne pisem po ovim temama,al klinac 2002 godiste,znaci 18 godina vec naucen da objasni da si ga udario otpozadi i svaljuje krivicu... Kuda ide svet,al za nauk nekog ozbiljnog advokata pa dranje sa ledja

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Govno balavo, juče selo za volan i delić sekunde mu je falio da te zdrobi načisto, a već pokušava da se izvuče tako što bezočno laže! 

Seti se toga, pa nemaj ni ti milosti prema njemu kad izađete pred sudiju. I naglasi mu da je to zbog takvog ponašanja, možda ga kazna prevaspita kad već roditelji nisu. Maloumnik. 

Brz oporavak ti želim i srećan drugi rođendan! 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Ajd da ne tupim, ali obzirom da je 18god verovatno tek položio, ko zna kako je to doživeo klinac i koliko se uprpio. Zabrinjava da tada kada treba najviše da paze prave ovakvu opasnost i glupe prekršaje kao polukružno gde je strogo zabranjeno i kazne ogromne (znači bezobzirnost - ako je skoro polagao trebalo bi da zna).
U svakom slučaju, tebe pokriva njegovo osiguranje, a osiguranje kako će i šta će - to je njihova stvar.

Sent using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Au druže bas si imao sreće, dobro je da se si ok ... sve će proći odmaraj samo .

I ja juracam po gradu skuterom, svima je to moglo da se dogodi. 

Drži se majstore ... 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Drug, drago mi je da si dobro, povrede i bolovi ce proci, najvaznije je da je glava na ramenima ! Svima je (a i tebi verovatno) strah procitati kada se desi neki udes, kakav je ishod, jer moze svima nama da se desi, a i desava se. Bogu hvala, ako se moze tako reci, odlicno si prosao. Brz oporavak ti zelim !

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Brz oporavak želim kolega!
Zbog ovakvih stvari i vozača razmišljam se da nabavim kameru na motoru...


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Како не волим оваква створења који повређеном још и пакују кривицу.

Сва срећа па имаш и сведоке, вероватно и понеки снимак камере, а и трагови су овде јасни што је и најважније.

Вуче, ако ти буде требала било каква адвокатска помоћ, савет или било шта, слободно можеш да ми се јавиш било преко поруке или како ти већ одговара, а ја сам веома расположен да малог научимо памети и да ово не прође без кривичне осуде. Касније ћеш наплатити и штету, само је битно да сад средиш своје здравље и обавезно иди на све контроле и пријави докторима и најмању сметњу коју имаш. Чувај документацију па да можеш и Беверлија да оправиш.

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500

Ljudi hvala vam svima na podrsci! 

 

@Skyrunner hvala na ponudi, sigurno cu te kontaktirati makar za savet jer zaista ne znam kako to pravno sada funkcionise, nisam se ranije nasao u slicnoj situaciji (na srecu). 

 

Posto me je odnela hitna kapiram da sam u manje povoljnoj poziciji u odnosu na vozaca automobila jer nisam mogao da ostanem i dam ljudski izjavu, nego je saobracajac dosao u hitnu pa me je tu ispitivao dok sam lezao onako izlomljen. Tad bas nisam bio u elementu za pricu, nisam siguran ni da sam ispricao sve sto sam mislio ili sto mi se kasnije vratilo u secanje, al sta da se radi. Svakako se nadam da su tragovi i slike dovoljno jasni da mogu da pobiju bilo kakve nerealne izjave i da necu imati problema oko toga... @pitans definitivno je kamera korisna investicija... 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Kao neko ko je imao udes i lomio kljucnu kost porucujem ti da budes sto vise miran i ni slucajno nemoj da skidas osmicu ako su ti je stavili. Zulja, smeta, spavanje u pocetku u polu sedecem polozaju... Ali sve prodje vrlo brzo, samo budi disciplinovan. Prosao si kao grom, jebes jedan lom. 

Ono sto me zanima, da li si imao kontakt da kolima, udario motorom u njih ili nisi? Ako nisi, vec sutra salji prijatelje da nadju sigurnosne kamere u blizini i skinite snimak. Vecina njih ima nali hard disk i snimci sr cuvaju samo par dana. Taj snimak ce biti krucijalni dokaz. 

Meni je zena izletela, isto je pokusala sa pricom da sam isao brzo, da je bio parkiran auto od kojeg me nije videla bla bla. Kada je javni tuzioc video snimak, odmah je podneo krivicnu prijavu protiv nje. 

Ako ovaj klinac ima probnu vozacku, a sa 18 je ima verovatno, usrao se sam sebi u zivot. Treba ga tuci, pare ce mu dati tata da plati kazne i nastavice po starom. Batine ce pamtiti, mamlaz lazljivi. 

 

Drzi se, cepaj diklofene i slusaj iskusne pravnike. 

Srecno

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Katastrofa al i luda sreca sto se nije zavrsilo pogubno. Brz oporavak kolegi Vuku. 

 

Ali ne slazem se da treba tuci klince jer je nama lako to da uradimo iako je to zasluzio sa moralne strane, realno. Mali je bezobrazan i namazan, al mozda se samo i usrao. Za svoje postupke ce svakako sa pravne strane odgovarati i naucice na ovaj il onaj nacin lekciju kakvu takvu. Ima jos vremena da se promeni, i da postane bolji covek. 

 

Ja sam uvek voleo da se sukobim za onima koji su jaci od mene pa tako i u saobracaju. Da pokusam da im "skinem titulu", da ih ponizim i da vidim gde sam ja gde oni. To mi ima nekakvog smisla, mada je i to k**** sve, zaostavstina iz mladosti koja i nema neke veze sa zdravim razumom.

 

Al kad smo vec kod toga moram reci da se vise iznerviram i uletim u sukob kad me presece neki krimi dzimi u besnim kolima npr celavi srednjih godina nego neki klinac od 20 godina dostavljac il neka nesretna zena. 

 

Ubice su potencijalne po nas motocikliste sve tri kategorije, al ovaj celavi (npr) mi je nesto bezobrazan posebno. Tu mi krv proradi i bas sam spreman da idem do kraja. 

 

Ne zato sto imam nesto protiv njegove frizure, ili protiv njegovog automobila (za bukvaliste), vec zato sto mu svesni bezobrazluk namirisem na kilometre. A to me nervira.

 

 

Tako da, potencijalna kategorija SVESNIH manijaka ne lezi u detetu 2002 godiste, u izgubljenoj zeni ni u starcu od 70 godina, vec negde izmedju. To su posebno drski mamlazi, i njih treba lomiti. Od 25 do 60 godina, idealna kategorija da se neko prevaspita. 

 

.........

 

 

Tako je i na sudu. Ni jedan sudija nece doneti presudu koja ce ovom klincu ugroziti zivot i integritet ni na koji nacin, na srecu il nazalost. I kolega @Skyrunner to dobro zna, sobzirom da se bavi pozitivnim pravom a samim tim ima iskustva i koliko vidim polozio je pravosudni ispit, u struci je odavno. 

 

Ali da kolega Vuk moze da trazi odstetu, to je apsolutno izvesno, uz malo truda i volje, i treba da je trazi. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja