Jump to content

Moto Zajednica

BJB nalepnice za Aniku

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Drage kolege, 

 

Kada smo još ranije organizovali štampu BJB nalepnica “drug na drumu” uzeo sam više komada pa sada imam mali višak. Koristim priliku da nalepnice poklonim u zamenu za malu pomoć malenoj Aniki iz Gornjeg Milanovca a i da onima koji nisu zainteresovani privučem pažnju da pošalju neku porukicu. 
 

Više informacija o Aniki i pomoći možete videti ovde:


https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/858/anika-manic

 

Dakle, imam 2 male i 4 velike nalepnice. Celu temu i dimenzije nalepnica možete videti na linku ispod kao i priloženoj slici.  
 

 

 

5EFA30A4-5A6C-4E10-9B09-C57F5A0E730C.jpeg.1da3d25baca2470b68b011aaf50b6d3f.jpeg
 

Dakle za malu nalepnicu potrebno je da pošaljete 1 SMS (200rsd) sa porukom 858 na 3030 i pošaljete mi screenshot u PP ili Viber. 
 

Za veću nalepnicu potrebno je da pošaljete 2 SMS-a (2x200rsd) sa porukom 858 na 3030 i takođe mi pošaljete screenshot. 
 

Nalepnice ću vam slati običnom tj preporučenom pošiljkom o svom trošku, a da niko ne snosi bespotrebno troškove brzih pošti. 
 

Ukoliko neko želi da pošalje poruku i za neko drugo dete, nemam ništa protiv, dobiće nalepnicu svakako. 

 

Živi bili! 

Nikola Vukićević

0628138389

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ja maznuo jednu malu, inace mesecno uvek koju poruku na 3030 posaljem. Kad vidim decu nemam srca da ne posaljem. Kad bi napravili nekako da se pretplatimo pa da skidaju u korist fondacije mesecno. Al tu bi se vec neko ugradio i ne bi bilo namenski...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Još 3 velike su ostale. 
 

Pa i mi isto, svaki mesec neka hiljada dinara ode na poruke. Sestra iz G. Milanovca mi skrenula pažnju na malu Aniku pa ajde iole neki doprinos da se da ili da se skrene pažnja. Što se tiče pretplate, kolega @prezime ime ima odličnu ideju i kontaktirao je čelne ljude BJB-a, pa nadam se da će to zaživeti. Veoma plemenita akcija u suštini koju kolega ima na pameti...

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Hteo sam da napravim posebnu temu, ali mogu i ovde da pohvalim nase (moje) kolege iz moto klubova iz Uzica na učešću u proslonedeljnoj akciji prikupljanja novca za našu malu sugradjanku Andjelinu. Skupljeno je nekih 1.000e otprilike.

Tokom cele nedelje smo se skupljali na Gradskom trgu pored kutije za novac od 19 do 22h. Druzili se, upoznavali zainteresovane sa motorima, slikanje na motorima (uglavnom najmlađi) i sakupljali novac. Spojili smo i lepo i korisno. 

Možda nekome ideja posluži pa da se svuda po gradovima u Srbiji organizuju slične akcije.  Širimo lepu sliku o motoristima i pomažemo drugima. Evo par slika.20200917_194110.thumb.jpg.4a8da9c9da3f7014327365a1fc120441.jpg20200917_194021.thumb.jpg.df7b1e8d6421a295cd2887a2d37c02c4.jpg

Izvinjavam se na malom off-u.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma

Svaka cast za akciju. Pustio sam poruku. Nego, hteo sam da prikazem i dobar gest kafica u Temerinu - Pausse, gde je juce mogla da se plati kafa porukom na 3030 ( doduse, za drugo dete) 

Screenshot_20200923_181310_com.google.android.apps.messaging.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Bravo ljudi,samo nastavite,mene zena pita kako nam je to poskupeo box paket,ja samo rekao cuti ne pitaj,da je srece da moze i vise i da nikom ne treba i onda pobesnim kad se setim da za jedan lek za decu treba 2,4 miliona evra-pa za cega majku vam prokletu jebem i prokleta drzava plati za onog kretena sto je prebio amerikanca 900000 dolara a za decu nemaju,more mars gnjide najvece>:(.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria
On 9/23/2020 at 11:05 PM, nikvuksa said:

Još dve velike su preostale...

Две поруке послао. Кола немам тако да ми налепница не треба али као да је имам.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja