Jump to content

Moto Zajednica

Vespa GTS 300 - NOTTE

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ekipo moj dobar drugar prodaje skoro nov motor u prelepoj mat crnoj varijanti. Što kažu tek razrađen sa nepunih 10.000km. Prešao je na jaču makinu, pa je ova sada u oglasima. Šta reći za motor osim da nikad nije imao padove, proklizavanja i bilo šta slično. Kilometraža i sve ostalo na motoru je originalno. Kupljen u PGS i poseduje i servisnu knjigu i garanciju. Garažiran tokom cele godine. Registrovan pa može i odmah da se tera.

 

Najpovoljnija i najbolja ponuda na oglasima za ovaj model. Motor je skoro nov, a cena daleko od novog. Sklona je i dodatnom dogovoru, ne i bezobrazluku. Drugar je jako korektan i siguran sam da ćete se lako dogovoriti.

 

Za sve informacije obratite se Daliboru na 063/218-446.

 

Pozovite se i na forum siguran sam da će vam olakšati kupovinu. Nemam više prostora za slike pa evo linka:

 

7ac6ee3fca2e-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Vespa gts notte, 2018. godište, Scooter, vozilo prešlo 9900 km, Voždovac. Cena 4.250 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Nije HPE. Inače zaboravih da spomenem da drugar ima i dosta opreme za nju (dva vizira, kofer, kecelja...), pa se i oko toga možete dogovoriti opet po korektnoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250
Pre 9 sati, francuz69 je napisao:

Jel ovo obicna 300-tka ili HPE?

HPE motori jesu predstavljeni krajem 2018., ali su krenuli da se ugradjuju tek u 2019 modele. Ovo bi trebalo da je i-Get

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja