Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav članovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Feketić/Studenica
  • Motocikl: Versys650

Pozdrav svima! Uglješa iz Feketića,u auto-školi prije dva mjeseca sam prvi put u životu sio na ozbiljan motor,u međuvremenu kaparisana,pa kupljena,pa sređena(gume,ulja,fiteri,svećice,semerinzi) Pan Evropa. Motor,a i vožnja je VRH VRHOVA! Prvi duži izlet Fruška Gora,manastir Kuveždin. U povratku na semaforu u gradu,stajao na crvenom,uzeo nešto da namještam pantalone:),ne znam ni ja kako sam se zablesio tako,samo sam uspio da izmaknem nogu kad je krenuo da pada,a o zaustavljanu ni govora. U principu naslonio se samo,ništa nije bilo,a iz kola iza odma izašao momak,pomogao mi da podignemo motor. Trener je mlađima u FK Vojvodina,toliko znam. Nema opuštanja,danak neiskustvu. Hvala njemu i hvala Saletu,instruktoru,imao je dobrih živaca za mene. E da,auto je van garaže,jer smo tako u mogućnosti :) Idem da se javim u pripadajuću sektu,malo sam odužio za ovo uključenje.

20200906_151911.jpg

20200906_143917.jpg

20200906_141102.jpg

20200910_111111.jpg

20200905_144007.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Hahahahaha....

Nemoj da te to sekira.

Ja sam iskusan pa i meni padne po nekad. Mislim motor. Pre dve nedelje sam se prevrnuo u Prolom banji, a juce ispred kuce na ćupriji.  Ali samo opušteno i sve ce biti dobro ...

Ps. Ali ipak,ja imam gvozdeni motor. Cuvaj tu plastiku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja