Jump to content

Moto Zajednica

Honda hornet 600 2003

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozz  imam problem sa navedenim motorom kad nije pritisnuto kvacilo kao da se cuje neki lezaj u mjenjacu ali cim stisnem kvacilo ili samo napnem rucicu taj zvuk iz mjenjaca nestane 

sad jel imo mozda tko takav slucaj pa da zna koji je lezaj jel nesto jednostavnije ili se raskopava cjeli mjenjac 

i ako netko slucajno ima sliku kako su poslagani kablovi naprjed od bravice sata što ide u far a sto ostaje vani 

sory na smetnji pozz 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

To sto opisujes bi trebalo da je korpa kvacila. Ako lepo menja brzine ne beri brigu i teraj

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa sad...ne bi trebalo baš da se tako ostavi sve i tera dalje. To je recimo znak upozorenja, a svako dalje insistiranje može, bez obzira što sve funkcioniše, da napravi ozbiljan problem. Neće to vremenom biti bolje, a kako vreme prolazi oštećenje će da bude veće, teže sanira i da bude rizičnije na lom. Dovoljan je mali metalni opiljak da prouzrokuje katastrofu. 

Da bi se do kvačila došlo, nije potrebno rasturati ništa posebno, ispod jednog dekla je praktično sve.

Sad je vreme da se reaguje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Novi problem izgorio kilometar sat  i posto nisam uspio nac od hornet 600 uzo sam od 900 naravno konektori nisu isti  

e sad kako prespojit dali netko ima slucajno neki wiring diagram ili ako je netko vec spajo 

motor je kod mene mjesec dana napravio sam 300kilometara i ulozio oko 500e tako da bas me je posluzio 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja