Jump to content

Moto Zajednica

Novi clan

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX R 600 K7

Pozdrav svim kolegama!

U toku je moja prva sezona na 2 tocka, a obzirom da uskoro dolazi hladnije vreme a samim tim i hladniji asfalt potrebna mi je pomoc, saveti, kao i iskustva starijih kolega pa sam odlucio da ovde potrazim pomoc. Generlno sva pitanja cu postaviti u odgovarajucim podgrupama za to, a za sad pre svega zelim da se predstavim. Zovem se Marko i zivim u Beogradu (27god.) i u februaru ove godine sam kupio prvi motor. Nasuprot svim savetima i losim primerima moj izbor je ipak bio Suziki gsx-r 600 k7 (jednostavno ne bih bio srecan ni sa jednim drugim i to je to, volim ga i zelim od detinjstva). Zelim odmah da kazem na prost nacin, vozim ga iz ljubavi prema motoru, ne zbog kurcenja, teranja u crveno niti bilo kakvog drugog kompleksa. (predhodno iskustvo su skuteri i po neki pozajmljeni krug motora do 600ccm. Za sada sam generalno prezadovoljan mada se moja lepsa polovina kao povremeni suvozac i ne slaze bas sa tim (jako nezgodan polozaj za suvozaca). Vozim ga svakodnevno. Gradska voznja, idem na posao, nekad i duze voznje (kad kazem duze mislim na do stotinak km od beograda, za duze od tog nisam smeo da se upustam zbog manjka iskustva. Sve u svemu za sada sam jako zadovoljan kako motorom tako i voznjom, jos jednom pozdravljam sve kolege i unapred se zahvaljujem na svakoj pomoci! Ispod je slika sa avale, od pre par dana.

IMG_1473.JPG

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX R 600 K7

Hvala, sto se tice bajka sve je manje-vise fabrika osim vizira koji je u plavoj boji, jedino sto sam dodao je nalepnica za felnu i od juce cras-pad ili slajdere kako ih ko vec naziva. Odrzavan je u Motomi, Backa Palanka, a i za majstora sam dobio dosta preporuka tako da cu nastaviti tradiciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dobrodosao Marko, dosta je tema vec pokriveno, kroz neke cemo proci zajedno (forum).
Pamet u glavu i neka te gume drze, ponasaj se kao da si nevidljiv posto u saobracaju to i jesi.

Pozdrav Nenad.

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja