Jump to content

Moto Zajednica

Upozorenje kolegi za parking u Gracanickoj...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Uskoro u centru neće ni motor imati gde da se parkira.

Na konkretnoj lokaciji obično stoje bar 2-3 motora i još 3-4 skutera sa druge strane ulice (morao sam na mapi da tražim i ne znam ko zna da je to tu taj institut).

Inače, postoji određena grupa, na jednom mestu okupljena, koja širi filozofiju po principu kako mali Perica zamišlja grad i urbanizam, a da nisu nigde ništa videli osim svog sela.

 

Na Street view ima slika iste lokacije pre rekonstrukcije i pre proširenja pešačkih zona. Sada se tu dobila bespotrebno široka pešačka zona i posebno širok ovaj konkretni trotoar kojim niko nikada nije ni prolazioe3804a92f6f36675df8c10c6af09ad78.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Po registraciji se vidi da ga je juče kupio. Plus lik digne motor na centralni, ali za svaki slučaj istovremeno spusti i ćopu. Da ga osigura da ne padne, šta li. Ne ume taj da ga parkira bolje, a i s obzirom na lokaciju, verovatno pozeriše i namerno se bahati. Zbog takvih su motoraši na lošem glasu. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ionih koji peglaju bez opreme kroz naselje, a auspuh pravio komsija Mita ili Pera. Pa svi iz komsiluka vicu da vozi 200 na sat i bahato parkira i neko ce da nastrada. 

I komsije budu cesto u pravu, nazalost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Ti sto pozerisu ne parkiraju tu, vec gore, preko puta, na setalistu, tu dole ih niko ne vidi, sem ovog pacenika... Obicno imaju gomilu kofera (verovatno tek dosli sa Alpa ili iz Maroka, Turske, Mongolije...) :D

Tu gde on stoji kao sto i pise X8, nikad niko nije prosao peske, samo ako zaluta neko.. Cak i oni sto parkiraju ispred na onom parkingu, ne prodju tuda kad izadju iz kola!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

А да не помињемо да има места Фап да прође поред њега, без да сиђе са тротоара? 

Јесте несрећно паркирао, али заиста никога не угрожава тиме. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Bas to aFtobus ....

 

A onda sledi trajvan, infrakt, kontajner ...

 

Kad to cujem odma znam da su se parkirali kod sava centra ili kod pancevca :P ....

 

Cast izuzecima ... bolje da se odma samoogradim a ne da me prijave upravi zbog iznosenja cinjenica :jee:...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4668 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 13 sati, Četka je napisao:

Po registraciji se vidi da ga je juče kupio. Plus lik digne motor na centralni, ali za svaki slučaj istovremeno spusti i ćopu. Da ga osigura da ne padne, šta li. Ne ume taj da ga parkira bolje, a i s obzirom na lokaciju, verovatno pozeriše i namerno se bahati. Zbog takvih su motoraši na lošem glasu. 

Možda mu je to 20-to motocikl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi
On 9/15/2020 at 11:27 AM, travelman said:

Ti sto dolaze sa tvoje strane sveta se parkiraju na parkingu kod sava centra a onda koriste bus plus :P

 

Njima slavija rebus :)

To si u pravu. Imam drugara koji nema petlju da udje u BG kolima. Parkira kod SC i onda na bus.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 5 sati, onyxia je napisao:

To si u pravu. Imam drugara koji nema petlju da udje u BG kolima. Parkira kod SC i onda na bus.

Hvala sto si potvrdio,

uglavnom pisem kako jeste ali uvek se ovde nadje  neki furundzija kojem to smeta jer istina najvise boli.

 

Sad se uz parkiranje kod SC dobija fri bicikla na koriscenje dok traje usluga parkiranja.

 

Lep gest ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Samo da ovi moji ne cuju, krenuce bajsom preko gazele i eto opet problema :lol3:

Jedino ne odgovara coveku sto se parkira kod aerodroma pa se zali na cenu taxi usluga u Bg  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Sto bi krenuli bajsom, nije valjda da su pomislili da ce ako parkiraju bajs kod SC dobiti fri auto na koriscenje :stabre: .

 

A kazi tim tvojima da se na aerodromu parkira kad se leti negde a ne kad se dolazi u bg .

Za to sluzi parking na slaviji ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4790 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Iskreno i meni je bilo smesno do prilike kada sam imao zadrzavanja po 2+ h u dve zone, trazi mesto, pesaci, 2x dnevna karta da se ne kockam... Taxi i kulturica. 

I trube puno, doduse mozda i pozdravljaju jer su to u glavnom moji iz unutrasnjosti pa znaju za red. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja