Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav ....

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Nis-Svrljig
  • Motocikl: Honda Vfr1200 DTC

Pozdrav svim clanovima i kolegama na forumu....

Posle nepunih 9-10 godina od registracije i svakodnevnog ( voajerskog)  pracenja skoro svih tema na forumu , vreme je da se predstavim i napisem nesto na stranama ove zajednice....

Ja sam Aleksandar-Aca, imam 42godine , zivim u Svrljigu blizu Nisa 30km , aktivno vozim motore zadnjih 10tak godina - uglavnom sport motore i pratim forum svakodnevno....volim motore i sve sto se desava oko njih....Trenutno vozim vfr1200dct i burgmana 200....nisam pisao do sada ni u jednoj temi ....

Zadnjih mesec dana cesto se mi motorasi nalazimo na stranama casopisa, i to ne po lepim dogadjajima. Danas sam bio svedok desavanja zbog koga sam i krenuo sa pisanjem ovde...Desavanja zbog kog mi je prilicno bilo neprijatno , jer sam i sam vozac motora, bajker...

Elem, naplatna rampa Nis Istok ok 13h... Iskljucujem se na rampi sa autoputa (autom) cekam u redu da platim putarinu , iz suprotnog smera ulazi grupa motora 5-6  na rampu za ENP -pretpostavka da samo prvi ima TAG- prolaze svi pod punim gasom i cuje se udarac , izlaze iz kucice radnici iz kucica psuju i hvataju se za glavu....Okrecem se gledam sta se desava , rampa odvaljena ,srecom svi 'kolege ' na motorima , grupisu se i pun gas odlaze na autoput....u tom momentu sam ja na redu za placanje , cujem komentar radnika 30god. (koji je spustio rampu tasterom kada je video da prolaze svi u koloni na verovatno jednom tag-u) ”ma.u im jebem kako nisam ranije spustio sve da ih sje.em"....

U kolima samnom moja majka, supruga i dete 7 godina....

Propadam kroz sediste u zemlju od besa i stida, supruga kaze vozi  napred molim te...produzavam dalje i razmisljam u sebi da li je decko normalan sta je rekao i uradio...onda razmisljam o postupku kolega.. Je.ote vozite motore od par hiljada evra  rizikujete glave za je.enih par stotina dinara?! Zasto ?!!?

Nemogu da kazem da sam ja bezgresan, vozim i ja  preko ogranicenja i sve sto ide uz to....ali glavom kroz zid....

Izvinite na duzem postu i ovakvom predstavljanju, ali morao sam. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Dobrodosao! Ovo je tema o kojoj se moze pricati danima i ne doci do kraja.

Ima dosta ljudi koji ne vole motore pa onda ni ljude koji ih voze. Zato samo pazljivo i sto kazes-ne glavom kroz zid!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Dobrodosao, i svaka cast na predstavljanju. Potpuno si u pravu za putarine, najmanja cena za motore u odnosu na ostale kategorije. Ali, ima nas raznih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja