Jump to content

Moto Zajednica

Pupinov most Beograd

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

A imao je opremu ocigledno,a kaciga je verovatno spala. Po nekom mom misljenju, vozio je krajnjom levom trakom i neko mu je izleteo. Nesto sto se cesto vidja, posebno po Bgu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure

Prosao sam ja tuda i zaustavio se da pomognem jer sam video hitnu i saobracajce, ali su se samo zahvalili i rekli da je smrtni ishod i da je kasno.

Motor je neki Kawasaki plave boje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
4 minutes ago, bane917 said:

Prosao sam ja tuda i zaustavio se da pomognem jer sam video hitnu i saobracajce, ali su se samo zahvalili i rekli da je smrtni ishod i da je kasno.

Motor je neki Kawasaki plave boje.

Kolega jel u pitanju pravac il ona blaga krivina? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

U pitanju je Kawasaki zx6r, 2003/2004 godiste 122 konjske snage. Momak je imao 25 godina sad procitao. Taj deo puta je pravac ipak,  al spustajuci pravac pod malim nagibom. Dovoljno da se motor odvoji i poskoci ako je isao velikom brzinom pre toga i da izgubi kontrolu. 

 

Sa druge strane kaciga je ocigledno bila neodgovarajuceg broja il nije bila vezana. 

 

Tuga, mlad decko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ako je devetka, jos gore, jos opasniji motor a momak mlad. 

 

Prosle godine na istom mestu, poginuo je na Kawasakiju takodje momak star 29 godina iz Kacareva.

 

 

Da se ne zaboravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1050 Adventure

Rece kolega Pingvin. Blago spustanje ali mi se cini da je i blaga krivina udesno. To je otprilike kilometar pre onog skretanja za Zbeg.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Nazalost voleo bih da gresim, al mislim da je pokojni momak vozio prebrzo u ovom slucaju. Al nije ni on kriv, imamo youtubere koji propagiraju omladini voznju 200,240 itd. Posle se cudimo kad nam ovako strada omladina. 

 

Uzas!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ako je blicu verovati, očevidac video da je dečko prešao preko neravnine i da mu je zaigrao prednji točak. Verovatno je tu izgubio kontrolu. Strašno, 25 godina :( 

 

Hmxk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

Mladić, Ivan S. (25) iz Sefkerina poginuo je danas u blizini Pupinovog mosta, kada se kretao iz pravca Zemuna ka Borči. Nesreća se dogodila nešto pre 15 sati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Tesko je komentarisati, posebno kada nismo videli, ali ja iskreno glasam da mu je neko iz srednje trake preprecio put. Brzina sigurno jeste uticala, ali mi je malo verovatno da je izgubio kontrolu zbog izbocine, znajuci taj put i prolazeci motorom x puta. Steta za mladog kolegu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Kaciga mu je zavrsila u suprotnoj traci sa druge strane u ogradi. Prosao pored par trenutaka kasnije. Od siline udara sa bandere su svetla pala. Ne brze od zivota... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Sad mozda ne bi trebao ovo da pricam, al motor i ja leteli na 2 mesta na tom putu (poskocili) a nakog toga zna da se pojavi tank slapperU periodu 2018/2019 svaki dan sam prolazio tu skoro. Tu mi se i odvalila zadnja kociona celjust na tom putu, samo puka sreca kako sam ostao ziv. Majstor je menjao lanac i nije dotegao sraf il nije primetio da je sraf bio za zamenu.

 

Ograncenje je 50 uglavnom do 80. A put navlaci mnoge da voze duplo pa i troduplo brze. Na nekim delovima puta i 80 na sat je dovoljno za nesrecu. 

 

Inace motori i automobili pa cak i kamioni voze bas bas brzo. 

 

Sve ovo je samo da upozorim, nicija prica nece vratiti nijedan mladi zivot sa ovog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Saučešće porodici. Užas i greota...mlad dečko. Postavio neko fotografiju izbliza na viber kanalu Patrola...tragedija. Čuvajte se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Udes je bio odmah posle mosta, prosao sam juce a i danas. Video sam sve, ne bih nikome pozeleo da to vidi. Poslednji cesalj na mostu i malo auto poskoci, vide se tragovi auta pri doskoku. Brzina ili neki kvar, kako god, decka vise nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

Na mestu gde se nesreća dogodila je blaga šikana pred nadvožnjak i vozači koji voze brže, a ne poznaju put, na ovo kratko i oštro smicanje pravca vrlo često oštro reaguju na volanu. Gotovo sam siguran da ga je neko takav izbacio iz njegove putanje, koja je, pak, ako je vozio brzo, morala da seče šikanu... 

Vraćao sam se motorom sa puta iz Crne Gore i gotovo pred kućom naišao na ovu groznu sliku. Čuvajte se ljudi, sve nas vrlo često trese adrenalin, ali ulica nije staza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd

Prošao sam pre neki dan, video mesto i najverovatnije je tako.  Pao je na samom "smaknuću " puta i otklizao 50 m dalje, na izlazu na pravac, i udario u levu bankinu

Sigurno je tu bilo dosta faktora, brzina,  nepoznavanje puta, a najverovatnije i neiskustvo i drugih vozača, jel 90 % njih ne prati svoju traku, nego na tom mestu  iz srednje prelaze u brzu i tako seku onog ko ide njom.

 ( na ovo neka obrate pažnju svi koji prolaze tuda, bilo motorom, bilo kolima.)

 

Inače su tu "izubijane" bankine i sa leve i sa desne strane, uopšte ne znam zašto su tako napravili kada je baš ravno ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Mir sa njim.

No

Svako moje kretanje pocinje i zavrsava se na ovoj deonici.

Tacno je da postoji iskrivljene ili kako neki vole da kazu shikana i tacno je da se na tom mestu overilo veci broj automobila pa evo i dva motora.

Tacno je i to da je moguce razviti brzinu vecu od 200

Tacno je da je dosta vozila koja voze propisno, 50

Tacno je i da treba voziti glavom a ne onom '''

Cuvajte se. Na ovom putu je prosek 28 saobracajki na dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
Pre sat vremena, Bruno 68 je napisao:

Cuvajte se. Na ovom putu je prosek 28 saobracajki na dan.

Nesto si pogresio ,preveliki je broj. U Srbiji se godisnji dogodi oko 36.000nezgoda,a to bi onda bilo oko 10.000 samo na tom putu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja