Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV650 auspuh

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV650N

Pozdrav kolege :D

Pocetkom godine sam kupio Suzuki SV650N, prve generacije, uz koji sam dobio top sa slike. Prethodni vlasnik mi ga je dao zato sto je auspuh koji je trenutno na njemu zreo za menjanje, kaze da je imao nekih problema unutra i sa maticama. 

Probao sam da u Novom Sadu i okolini nadjem nekoga da mi ovo zameni, posto ce se grana morati malo kratiti koliko vidim, medjutim svi mi za to traze neke nerealne cene, 50-60e. Pricao sam sa drugom koji je uzeo top kod Roberta iz Ade i prezadovoljan je, ja sam licno isto odusevljen zvukom. Kontaktirao sam Roberta, medjutim covek kaze da nazalost vise ne radi niti planira da ikad opet radi.

I sad nisam pametan, u dilemi sam. Da li se uopste isplati stavljati ovo "Shark" cudo, za koje nemam predstavu ni kako ce zvucati? Ili pokusati da prodam ovo za neke minimalne pare posto pretpostavljam da ne mogu za puno, ali sta onda, kod koga raditi top za pristojne pare kao sto se moglo kod Roberta, gde je odnos cena/kvalitet na zavidnom nivou?

Hvala :)

 

IMG_MJL_Ⓜ️_Juan_all_(default)????_20200706_200208.jpg

IMG_MJL_Ⓜ️_Juan_all_(default)????_20200706_200213.jpg

IMG_MJL_Ⓜ️ Juan all (default)????_20200706_200555.jpg

IMG_MJL_Ⓜ️ Juan all (default)????_20200706_200606.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja