Jump to content

Moto Zajednica

Subotica - Beograd prvi put :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

U toku sledeće nedelje imam neke obaveze u Subotici, na tamo idem auto putem a u povratku bih autoput zaobišao kako bih malo uživao, pa mi treba predlog za neku rutu. Prvi put idem motorom van grada ako je to bitno a verovatno jeste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Pa kako god okrenes vozis samo pravo i po ravnom :)

Al sto da ne, steknes malo utisak o ponasanju drugih vozaca po magistralnim putevima. Subotica-B. Topola- Titel i na kraju turbo deonica do Beograda (magistralni deo gde samo traktori voze ispod 120)....

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)

Ima mnogo načina za povratak. Koliko vremena imaš? Kroz NS ili drugačije, Bačka jeste većinom ravna ali put nije. Doduše nije ni brdovit, osim Fruškaća. Ako se snalaziš po BGu bez problema će ti biti i ravnica zvana Vojvodina. Ali i dalje polako i pažljivo, ne precenjuj sebe i ne potcenjuj Put...kod Vrbasa put je vrbav.

 

Dobrodošao u SU, motociklom....

 

Evo ja idem sad terat trougao, SU-Mišićevo-Pačir-S.Moravica-Bačka Topola-SU.... a u sredu iz SU za BG, moje vatreno krštenje po dzungli belogradskoj(beh na NBG i okolini BG pre)....

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Ja sam iz Su ka Bg išao preko Sombor- Odžaci-B.Petrovac-N.Sad-Ruma-Pećinci-Surčin-NBG. Malo je monotono...

Put (kvalitet asfalta) nije loš ali malko dosadno, jedino sto je bilo dobro je sladoled u Odžacima...

 

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Hvala 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

@Woz38 imam neka 3-4 sata za povratak. Može i predlog za više različitih tura s obzirom da ću često ići za Suboticu. Naravno, idem samo lagano, nigde ne žurim a i svestan sam koliko sam još uvek zelen :) Po Bg-u samo polako i bez nerviranja ako je moguće :lol2:

@MF uf sladoled u Odžacima, čuo sam svašta lepo ali nikako da probam, možda je sada trenutak :ooo:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ma sta ima da se vidi od Bg do Su? To strikntno auto putem i sto pre! Ne znam sta bih mogao videti okolo a da je vredno paznje i da nije pravo ko strela.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100
Ma sta ima da se vidi od Bg do Su? To strikntno auto putem i sto pre! Ne znam sta bih mogao videti okolo a da je vredno paznje i da nije pravo ko strela.
Ima smisla, i ja najčešće tako, kao da smo prestali da uzivamo...pa najčešće ako imam vremena gledam da izbegnem AP

Ima usput šta da se obiđe ali onda nije dovoljno 3-4 sata...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Ja volim da ubacim auto put kad se vozim negde, izmedju ostalog, dakle ne samo autoput svakako. Skoro sam isao ka Ljigu, isao ovim novim autoputem uzivanacija. Nema semafora, nema guzvi, put na nekim deonicama blago krivuda za razliku od npr puta do Subotice. Predeli ok, sobzirom da je ipak autoput u pitanju. Presretaca nema, bar ih nisam video. 

 

Al zato nazad Ljig, Lazarevac, Beograd  magistrala blago reci katastrofa. Desetine i desetine kamiona jedan za drugim, stajanja,semafori, kolone automobila itd. Taman preteknem par kamiona i reko ajde sad malo da se vozim kad ono drugi ispred i sve ponovo i tako u krug. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)
Pre 2 sati, pilip88 je napisao:

@Woz38 imam neka 3-4 sata za povratak. Može i predlog za više različitih tura s obzirom da ću često ići za Suboticu. Naravno, idem samo lagano, nigde ne žurim a i svestan sam koliko sam još uvek zelen :) Po Bg-u samo polako i bez nerviranja ako je moguće :lol2:

@MF uf sladoled u Odžacima, čuo sam svašta lepo ali nikako da probam, možda je sada trenutak :ooo:

Obidji Palić, ali to je Subotica manje više. 

Imaš i obnovljenu sinagogu u centru. Vredi videti. 

Centar je lep, nova fontana, nevidljiva. Nema šta videti...lol

 

Ovako okolo Sombor, Apatin, Ada i Tisa, imaš ovaj Pačir lilavo L○L

Zobnaticu(mada nisam bio skoro), ako voliš konje ergela Kelebija, lepo da se prođe, što je neposredno pored graničnog prelaza, 

Oko NS imaš i više mesta. Fruška ti može biti i nekoliko sati. Petrovaradin ....

I pogledaj temu o plažama(vodama)ravnice....

 

 

Flegma sam ja, dok ne vidim ženu za volanom koja bi da me ubije....;) šalim se ali uglavnom vozači ženskog pola izvode nešto po putu. Jedna me danas skoro isekla....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

Uf ljudi, hvala na predlozima, sastavicu nekoliko različitih putanja pa ću svaki put kada se vraćam ići drugim putem. Taman da lepo upoznam Vojvodinu :)

@Woz38 i ja sam pre neki dan imao duel sa jednom gospođicom u Alfi, nikako da se odluči da li bi da vozi levom ili desnom trakom ali dobro, nije bilo strašno, imam dosta iskustva u kolima pa mi se odmah upalio alarm za ludake.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)

Jesam, prvi motocikl moj. Iz BMW, pa Swiss pa BG, valjda treći vlasnik sam. Zainteresovan? Možda ga na kraju sezone prodam. Kupiću nešto drugo sledeće sezone. Možda noviji BMW.

Ja nisam bio vozač pre A kategorije, imah AM ali nikad nisam redovno vozio. Učim i malo izludim na žene i njen način vožnje na četri točka, čast za one koje znaju.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

Pa da, video sam ga u oglasima i razmišljao sam da odem da ga pogledam ali mi je bio malo skup. Nisam zainteresovan, kupio sam pre jedno 3 nedelje versys 650, isto prvi motor, za sada mi odlično odgovara tako da ne planiram uskoro da ga menjam. Jedan od najlepših f650gs koje sam viđao po oglasima :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
18 hours ago, drmilan_ said:

Ma sta ima da se vidi od Bg do Su? To strikntno auto putem i sto pre! Ne znam sta bih mogao videti okolo a da je vredno paznje i da nije pravo ko strela.

Ima svašta. ;) Ali treba gledati. I ne mora biti pravo ko strela. Sve zavisi koliko imaš vremena i koja su ti interesovanja. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW F650 GS (prodat)
Pre 4 sati, pilip88 je napisao:

Pa da, video sam ga u oglasima i razmišljao sam da odem da ga pogledam ali mi je bio malo skup. Nisam zainteresovan, kupio sam pre jedno 3 nedelje versys 650, isto prvi motor, za sada mi odlično odgovara tako da ne planiram uskoro da ga menjam. Jedan od najlepših f650gs koje sam viđao po oglasima :takoje:

Ja sam ga dodatno ulepšao, sarkazam...

Opet levi retrovizor se klima, navoj/i opet navoj, neko iz SU da pravi terminatore? Tečnim metalom da ga učvrstimo. 

Ja sam trebao KTM ali moram ja BMW.

 

Koristimo neko rasterivač djavolova po putu? Duvljači i ostalih nedvonožnih stvorova? Moj vulkanizer mi reče da se koristi, on je umalo u srnu skoro

20200901_133921.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

Jesam, dva puta :)

Oba puta sam na tamo išao autoputem, a u povratku prvi put Subotica - Bačka Topola - Feketić - Srbobran - Sirig - Novi Sad - Iriški Venac - Irig - Ruma - autoputem Beograd.

Drugi put mi je bio bolji: Subotica - Bačka Topola - Vrbas - Zmajevo - Rumenka - Novi Sad - Iriški Venac - pa skrenuo levo ka Čortanovcima - Indjija - Pazova - Batajnica - Beograd.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

U suštini nisam ni stigao da proučim predloge već sam pustio da me put vodi :)

Za sledeći put ću malo bolje isplanirati.

Definitivno najbolji deo puta je Fruška gora :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650

Za početnika kao što sam ja je onaj jednosmerni deo puta na Fruškoj gori malo problematičan kada se prolazi prvi put, ali drugi put je već bilo pravo uživanje :jee1:

Jedva čekam da ponovim turu. Videcu kada nadjem vremena iz Beograda pravo na Frušku goru pa da se vozim tamo par sati, baš mi se svidelo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja