Jump to content

Moto Zajednica

Voznja bez dozvole

Recommended Posts

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Au, čoveče. Ajde da probam. Kažeš da ćeš da priznaš da grešiš ako ti navedem odgovarajuće argumente, a pored toga kažeš i da tvoje mišljenje nikako nije moguće promeniti. To nije kontradiktorno, jel?

 

A što se crtanja tiče, meni nije problem ni na taj nivo da se spustimo. Hajde, ako baš misliš da možeš to dobro da nacrtaš, može i tako. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: N46 06.030 E19 45.398
  • Motocikl: Sveta Krava

Kada sam te pitao da li si otac plašio sam se samo jednog odgovora a to je da ćeš mi odgovoriti da Jesi.

Ovako mi je sve Jasno.

Jako mi dobro znamo da čitamo,za to se ne brini.

Kad budeš jednoga dana imao svoju decu i budeš bio RODITELJ shvatićeš šta mi ovde tebi želimo da objasnimo.Veruj mi,dotle nećeš shvatiti.

Admini,zamolio bih vas da zatvorite ovu temu i kompletno je obrišete.I svaka sledeća nova tema koja se otvori sa nazivom VOŽNJA BEZ DOZVOLE itd ...automatski ide na DELETE.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 2 minuta, branko_stefanovic je napisao:

Izvini, gosn. Savrseni. Postani superheroj saobracajne policije i idi juri klince na skuterima

Da nema promotera poput tebe nebi bilo klinaca na skuterima bez dozvole. 

I dobro je rekao kolega luckigsxr obrisati sve postove gde se podrzava voznja bez dozvole kao i sve slicne teme. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

 

pre 26 minuta, branko_stefanovic je napisao:

Ja nikome ne pomazem da krsi zakon, niti ga savetujem, niti teram, niti ubedjujem. ALI, ako neko to radi na bezbedan nacin, na bezbednom motoru, u toku dana, sa svim predznanjem zbog puke zelje i ljubavi, onda PODRZAVAM i RAZUMEM.

Brate,pa procitaj sta si napisao,ako neko bezbedno krsi zakon ti ga podrzavas,ko je ovde lud:lud:

 

pre 13 minuta, branko_stefanovic je napisao:

vi ste u pravu, ja sam u pravu

ne da nisi u pravu nego si promasio univerzum

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
4 minutes ago, branko_stefanovic said:

Sto bi rekli, trik pitanje haha! :klovn: Ne mozes da mi promenis misljenje, jer nemas kako, argumente nemas, niti validno razmisljanje, tako da moja kontradiktornost pada u vodu. A za crtanje se zajebavam, iskreno me mrzi da se i tu sad stresiram, ko ima mozga i procita shvatice, ko nema ostace takav kakav je i to je to. 

Što me ovo crveno podseća na neke izjave od ranije... :D Kad nemaš gde ti se povuči. Okej, to je sasvim legitimno, nema frke. :)

 

Kako god, nemoj da me shvatiš pogrešno, nije mi uopšte bila namera da se bavim tobom lično. Možda je tebi sve delovalo kao provokacija, ali umerena provokacija bez loše namere jeste jedan od načina da nekoga nateraš na nešto. Probao sam samo da ti nekako objasnim da o nekim stvarima treba malo intenzivnije da razmišljaš pre nego što o tome pišeš ili pričaš. Nisam uspeo sada, kao ni svi ostali učesnici, ali će mi zaista biti žao ako sve ovo ne upali neku crvenu lampicu kod tebe.

 

Što se rasprave tiče, to je izuzetno moćna i dobra stvar sve dok su pretpostavke dobre i iz dobrih namera. Za svađom nema potrebe, tu se svakako možemo složiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8407 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 4 sati, Zuba87 je napisao:

Е, па, @N.F.S., тада је у КГ било укупно 12 возила на истом броју улица и трака као данас.

Ucinio si da se osecam tako staro i bajato :D :popovanje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Хахаха, без намере! :)

 

И сам се некада окренем и питам: "Где су пролетеле године?!" 

 

Али је чињеница да је заиста било све другачије. 

 

Не знам где живиш, тј. каква ти је улица, крај и то, али као мали си сигурно стајао некад крај капије или се пео на исту и гледао људе и возила како пролазе. 

 

Колико сада више возила има и колико се брже крећу него некада? 

Нажалост, живот се убрзао, стрпљења, живаца, времена се више нема. То је тај западни систем живљења. 

Не кажем да је то добро или лоше, али је чињеница да је ужурбано све. 

 

Ваљда са годинама дође и та свест о успоравању, видећемо кроз коју :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


Ljudi, kao sto rekoh, nemam nameru vise da se raspravljam oko ovoga s vama.


Ne raspravljaš se nego imaš 20 postova ni o čemu, koliko sam na brzini mogao da vidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

              Izvinjavam se širem auditorijumu, ali budući da ovaj forum već deceniju i po propagira bezbednu vožnju (između ostalog), što povlači i poštovanje zakona i propisa, kakvi god da su, frekvencija na kojoj se podržavaju i razumevaju kršenje zakona, vožnja bez dozvole, kao i mito i korupcija kao sastavni deo kućnog vaspitanja se ne nalazi na našem spektru. To je neka druga radio stanica, (možda neki drugi forum:neznam:), možda tamo negde sviraju tu pesmu. Ovde nema nikakvu pozitivnu perspektivu, kao ni bilo kakvog smisla. Hvala na pažnji.

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja