Jump to content

Moto Zajednica

(PREBACENA TEMA)Moze li TZR125 na zadnji :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: -
  • Motocikl: CBR 600 F3, MT-09 SP

Interesuje me moze li yamaha TZR125 97.god (u dobrom stanju) na zadnji tocak, i kako?u kojoj brzini,koliko obrtaja....znate vec :D i da li mi preporucujete to,koje su posledice ? pisite sta znate, i umete :D p.s. Mozda malo Luckasto pitanje,al sta cu, to me interesuje :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ajde da ja odgovorim,iako nisam specifikovan za to,al ajd...

1.Tema da se prebaci u motoristi na drumu ili off

2.naravno da moze..ako agilitu ide(a sa sr se prevrnem ::) ) onda i taj mora....nznm koliko ima snage i nisam siguran da moze da se dize kad ide normalno50-60,ali "iz mesta" sigurno da moze...

ostalo je na ostalima :D

i da..obavezno poskidaj plastike kada to budesh ratio...jer koliko znam tek si ih skrpio....a mozda bi bilo najpametnije da to naucish na nekom apenu ili sl..ili bi najpametnije bilo da to uopste ne radish..ali..ako si to odlucio,niko te nece odvratiti od toga (licno isqstvo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: -
  • Motocikl: CBR 600 F3, MT-09 SP

ok,prebacio sam. a sto se tice plastike nije iskrpljena nego ima na malo mesta popucali a vidim da nisi primetio(dobro je ) motor je jacine 15ks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ok,prebacio sam. a sto se tice plastike nije iskrpljena nego ima na malo mesta popucali a vidim da nisi primetio(dobro je ) motor je jacine 15ks

ali nije jak kao motori od 600 ccm manje-vishe koji idu 100km/h i onda ladno dignu na zadnji kada daju jaci gas...na to sam mislio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: -
  • Motocikl: CBR 600 F3, MT-09 SP

da , kap-iram.Ne znam koliko bi ja morao da idem da bi ga podigao na zadnji ili moram iz mesta.ipak je to 125-ica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja