Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fz6-S 2006

Kako kazu, red je prvo predstaviti se :)
Moje ime je Mihajlo, imam 26 godina. Iz Beograda sam. 
Na forumu sam 5 godina, ali sam mudro cutao :D pratio, citao, i mastao..
Otkad znam za sebe volim motore, volim taj zvuk, volim vetar :D B imam od 17te..ali A je valjda morala da saceka, ali ko ceka taj i doceka. 
Slozile se neke kockice, nedavno zaokruzio fakultet sa polozenim strucni ispitom, i evo sad je bilo para i prostora za A kategoriju. 

Posto su finansije takve kakve su, nije moglo postepeno, a tako nece moci ni kupovina. 
Imam jos 2 dvocasa, pa Boze zdravlja, prakticni deo da polazem. 

Zelja i ideja je da odmah kupim sto srce zeli (znam, dosta ljudi, tacnije svi :D su protiv ovoga) odnosno, neki f4i 600cc ili mozda thundercat, racunam malo manje konja, kad vec sedam odmah na 600.. No ovaj deo zanemarite, da prvo polozim, pa da vidim sa kakvim novcem raspolazem.
(svakako ce biti neka jeftinija/starija varijanta 2-2500e i daj Boze sa sto manje ulaganja barem za prvu sezonu, posle otom potom, valjda ce se fakultet isplatiti nekad :)
Razmisljao sam neki malaguti medison mozda 250cc ali sam shvatio da ne mogu na skuter, a da opet prizeljkujem drugo, dosta sam i cekao, iskreno ne mogu vise. 
Ali ovo ne znaci da sam neizivljen, nestrpljiv itd..nisam taj tip, iako zelim R :D no dobro, predstavljanje je jedno, upoznavanje drugo, prvi utisak trece :)
S obzirom da sam vec napravio jedan..da sam opsiran :D ovde cu stati :D

A naknadno cu postavljati teme kako koji stepen naidje :)
Nadam se da cemo se druziti, i da cu vam se uskoro javiti sa slikama prve masine. 
Ako ne, onda sa pitanjima povodom biranja za sledecu sezonu :)
Pozdrav

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Kako kazu, red je prvo predstaviti se
Moje ime je Mihajlo, imam 26 godina. Iz Beograda sam. 
Na forumu sam 5 godina, ali sam mudro cutao pratio, citao, i mastao..
Otkad znam za sebe volim motore, volim taj zvuk, volim vetar  B imam od 17te..ali A je valjda morala da saceka, ali ko ceka taj i doceka. 
Slozile se neke kockice, nedavno zaokruzio fakultet sa polozenim strucni ispitom, i evo sad je bilo para i prostora za A kategoriju. 

Posto su finansije takve kakve su, nije moglo postepeno, a tako nece moci ni kupovina. 
Imam jos 2 dvocasa, pa Boze zdravlja, prakticni deo da polazem. 

Zelja i ideja je da odmah kupim sto srce zeli (znam, dosta ljudi, tacnije svi su protiv ovoga) odnosno, neki f4i 600cc ili mozda thundercat, racunam malo manje konja, kad vec sedam odmah na 600.. No ovaj deo zanemarite, da prvo polozim, pa da vidim sa kakvim novcem raspolazem.
(svakako ce biti neka jeftinija/starija varijanta 2-2500e i daj Boze sa sto manje ulaganja barem za prvu sezonu, posle otom potom, valjda ce se fakultet isplatiti nekad
Razmisljao sam neki malaguti medison mozda 250cc ali sam shvatio da ne mogu na skuter, a da opet prizeljkujem drugo, dosta sam i cekao, iskreno ne mogu vise. 
Ali ovo ne znaci da sam neizivljen, nestrpljiv itd..nisam taj tip, iako zelim R no dobro, predstavljanje je jedno, upoznavanje drugo, prvi utisak trece
S obzirom da sam vec napravio jedan..da sam opsiran ovde cu stati

A naknadno cu postavljati teme kako koji stepen naidje
Nadam se da cemo se druziti, i da cu vam se uskoro javiti sa slikama prve masine. 
Ako ne, onda sa pitanjima povodom biranja za sledecu sezonu
Pozdrav

Samo napred i 600 je odlična mera oko koje ne treba uopšte da se dvoumiš.

Srećno na polaganju i da nam u skorije vreme predstavis taj R ovde na forumu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ako ti je uteha - ja sam polagao na mojoj nekadasnjoj Kawi GPX750R koja ni fizicki nije mogla da okrene osmicu u zadatim linijama na poligonu  :lol:   Malo dobre volje pandura da napravim bilo koliku osmicu i ja polozih (posle 13 godina voznje motora, 11 godina posedovanja, putovanja u Madjarsku bez dozvole... :lol: )

Dobrodosao !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Pozdrav Mihajlo.

Svako je imao neko svoje iskustvo sa ulaskom u moto svet a i zivelo se u razlicitim okolnostima. Neki su kretali sa 50cc pa postepeno do 1000+. Neki pak odmah na najjacu klasu. Sve ima svoje za i protiv. Da ne pricamo o skupoci ovog hobija danas u ovoj zemlji. Mozda nesto sto jeftinije i lakse za voznju na pocetku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Dobrodošao i kao što je kolega rekao, pamet u glavu...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja