Jump to content

Moto Zajednica

6. MotoGP Trka - BMW M Grand Prix of Styria

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
7 minutes ago, Nikola Honda 954 said:

Sad tek kapiram zasto navijaci drugih vozaca mrze Markeza.I ja bi se smorio gledajuci trke da ne navijam za njega.Ovo bez njega je isto zanimljivo...

Da gas i ode, ne vidis ga vise, ne stignes da ga volis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Pa ok sad je stvarno pitanje da li nije imao vise guma(to sam prvo pomislio) jer znam da ih ogranicavaju po broju guma po trci, ili su doneli takvu odluku sto mi je krajnje nebulozno...

 

Druga stvar je red flag, jel nekom ovaj sistem ok? Znaci vodio si trku 3 sekunde ispred drugog, prekida se trka i posle se startuje ponovo, gde bukvalno moze da se izdesava 300 stvari i da izgubis prednost momentalno...

Takodje ne bih dozvolio promenu guma i goriva, nego kako si zavrsio  trku u tom trenutku, tako i nastavljas.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, filipfg je napisao:

Druga stvar je red flag, jel nekom ovaj sistem ok? Znaci vodio si trku 3 sekunde ispred drugog, prekida se trka i posle se startuje ponovo, gde bukvalno moze da se izdesava 300 stvari i da izgubis prednost momentalno...

Ranije, nekad je bilo da se sabira vreme pre crvene zastave. Posle su ukinuli to pravilo.

 

Što se tiče penalizacije za Pol Espargara. Sad su rekli da od toga nema ništa, jer je morao da ide na zeleno, pošto mu Miler nije ostavio mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Čekam da Lecuona pobjedi na KTM-u, pa onda možda Pol ;) . Kako im se mali umuva, mislili su da njih dvojica vode glavnu riječ :) ?!

 

Pa da je išao sporije, ne bi mu smetao Jack, tako da zašiljio bi mu kaznu :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Oliveira deluje kao staložen, pismen momak...i sad malo da teoretišem, delovalo mi je da je otprilike gradio sebi priliku baš za ovakav ishod, znajući da će dva magarca da se zakače u nekom trenutku.

Razmišljam o toj crvenoj zastavi...pa mi deluje da su možda malo i preterali. Jes' gorelo i sve to....ali je bilo daleko od piste, vozač odkuk'o do gledališta (nepostojećeg)...jednostavno, bilo je i gorih situacija pa je išlo dalje. No...Mir i Taka su bili opasno naštelovani i baš je bez veze što je prekinuto. Da se razumemo Miguelu svaka čas'...

Dovi.....mislim, ne mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1168 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Kontam da nisu mogli u tom trenutku da znaju zbog cega je ispao Vinjales. Da je razbio menjac/blok na agregatu kad ga je utero u crveno na kocenju i izbacio ulje po stazi, ispalo bi jos vozaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 1 sat, Jovan Ristic je napisao:

Inače, KTM je ovom pobedom izgubio povlašćena pravila.

Svaka im čast! Napravili su motor koji može da pobeđuje a da njim ne mora da upravlja übermensch!:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
2 hours ago, Mc SREMac said:

Meni ovaj Pol ipasan kandidat da postane najiritantnija figura u GP...

Zamalo facijalis da dobije kako je namestio lažni osmeh posle trke, kezio se kao besna lisica. Kapiram da je polupao pola garaže kad su pogasili kamere.

Truba za Mira i Nakagamija. Nisam siguran da će Japanac opet da ima ovakvu šansu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Зар није Мир губитник дана, неправедно, по два основа? 

 

Као Калимеро идем, ево сад већ 4 сата, и вичем: "Ово је неправда!"

 

Баш ми је криво и није ми јасно како, зашто мора тако?! 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Brivio furious with Race Direction over lack of penalty for Espargarò: "I don't understand what the Race Direction is up to, Pol Espargarò went beyond the limits of the track and was not penalized. He's on a KTM, sponsored by Red Bull, in Austria.…

 

Suzuki are fuming with the FIM stewards tonight for not penalising Pol Espargaro for running onto the green. Team management an ongoing debate with them but not expecting a change in the standings.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ма... Ух! Полудео сам! 

Па не може тако, бре! 

Људи, притисак ми скочио (и то не доњи :)), имају првог, што морају двојицу на подијуму?!

Нису заслужили!

 

Теши ме само што је Дови издувао, да се још и он опет умувао након муљаве трке... 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

U domovini Adolfa dve pobede brojeva 88. Slucajnost, ne bih rekao :)

 

OK jednom su partizani uzeli pobedu na kraju

Reče čovek koji vozi BMW ofarban u boje zastave Nemačke

 

#samokažem

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja